Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


    I MOJE JEDNO SLOVO

    Anonymous
    Gost
    Gost

    21072011

    dvoumljenje I MOJE JEDNO SLOVO

    Počalji od Gost

    Da i ja ostavim koje slovo,moje zgode i nezgode,
    kao što sam i napisala već,prije par dana bili smo na 700m nadmorske visine,ja i moja ekipa s posla,,bilo nas je 8,svatko je moga sa sobom povesti nekoga tako da nas ima,ja nisam htjela nikoga računam ma dosta mi je i mene same
    pa da još koga prtljam sa sobom da mi visi za vratom ova dva dana odmora,,i tako krenuli smo na put prema velebitu,,sastali smo se u malome gradu,,da vidimo ko sve ide,,moja
    najbolja prijateljica je odlučila povesti svoga novoga
    dečka,,meni bilo jako drago,napokon da upoznam i ja toga mačora njenoga,punoga hvale i svakoga čuda,,najviše sam se veselila toga upoznavanja,

    ja kao po običaju stalno kasnim,,vidim svi ljuti na mene a ja od uha do uha nasmijana meni sve ravno pa što neš ti meni pet minuta tamo ili vamo
    planine neće pobjeći nikuda,,i tako ja nisam nego izašla iz moga zmaja oni na mene di si ti,,stalno kasniš sad će mo te gore ostaviti i zavezati što ja na to ok,,meni je i to dobro bar ču se odmoriti od vas hahhaa,,

    dolazi do mene moja kolegica sva sretna napokon da me s dečkom upozna,
    meni ne da je mrak na oči pao,,nego mi se stisnuo želudac od njegove pojave,,
    tko je bio,moj prvi susjed koji ima doma dvoje djece i mladu suprugu od 26g,, joj
    ni sama nisam znala što i kako da se pravim,,,kao ni on,,znao je da bude sad svega,,upoznam ga kao da se nikad nismo sreli i odem drugima da ga ne vidim,,cijelim putem samo misli mi se vrte oko njega,,kakav je to čovjek,,
    da li ima on iti malo obzira prema ikome,,moj odmor i zabava propade,,
    u sebi se mislim ma ne želim nikome ništa govoriti ni susjedi ni prijateljici,
    pomislim si u sebi dok se drugi zabavljaju ako i kažem kojoj od njih ja ispadam budala,,nije li zlato šutnja,,,a opet ako sazna da sam znala ispadam govno jer sam šutjela,,ali opet sam odlučila ništa nikome ne govorim,,,sve neka ide svojim tokom,,,tko sam ja da sudbinu nečiju ispravljam,,


    sad se onako upitam i mislim čemu sve to,,zašto se više nitko ne poštiva ni cijeni,,čemu postoji u BIBLIJI onih 10 zapovijedi,,Čemu onda to crkveno vjenčanje čemu sve taj brak koji nema u sebi čvrsto dno,,zašto bar na djecu ne misle,,u svemu tome tu su djeca koja najviše pate kad se roditelji odvoje gdje su onda oni,tu u sredini,,kao mala lopta bar meni tako to sve izgleda kad sam samo promatrač u svemu tome,,možda bi na to sve drugačije mislila da sam u toj situaciji sigurno da bi...NE ZNAM SAMO LJUDI MI NIKAD NEĆE BITI JASNI,,a tako možda i ja njima.....
    I MOJE JEDNO SLOVO - Page 2 3a6f3857f2
    Share this post on: reddit

    faraonn

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 5:46 pm od faraonn

    ...Faraonn_u je drago Ponoć_na što , dijeliš misljenje s njim o sintulacijama bračnim i malo mi smeta što Klarisa još ne 'priznaje' da smo u pravu ali,-nagnaćemo je... mrgud
    Anonymous

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 5:48 pm od Gost

    hehhee,,ma neka čuj ovo je sloboda tu govora,,svatko ima svoje mišljenje,,da smo svi opet u odgovorima isti ne bi bilo napeto ništa.......ovako je dobro...
    faraonn

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 5:53 pm od faraonn

    ...tačno, u napetosti i vatri je sve pa i muka ponekad jer , - bez muke se pjesma ne izpoja...tako je i Njegoš rekao...a , on je znao Gospoda mi popoviše i o ,-popovišeeee... :-1119-:
    Lana

    Počalji Ned 24 Jul 2011, 1:47 am od Lana

    ponoć ::
    da draga moja,,,samo iskreno jako je ružno sa jednom i drugom piti kavu,,a znaš istinu,,ne želim niti pomisliti što će se odigrati kad se sve sazna,,a ja samo šutjela,,,i šutim dalje,,,ne želim se u to petljati,niti sam to zakuhala,,pa zašto bi to ispravljala,,zar ne.....


    ...ma, on i racuna na to da ces biti diskretna i praviti se da nista nisi videla, a kako svi zajedno pijete i kafiicu, jos ce misliti kako si na njegovoj strani...totalno ludilo.

    ne znam sta da ti kazem, bas si u nezahvalnoj situaciji :*621*:
    Anonymous

    Počalji Ned 24 Jul 2011, 11:19 am od Gost

    Lana ::
    ponoć ::
    da draga moja,,,samo iskreno jako je ružno sa jednom i drugom piti kavu,,a znaš istinu,,ne želim niti pomisliti što će se odigrati kad se sve sazna,,a ja samo šutjela,,,i šutim dalje,,,ne želim se u to petljati,niti sam to zakuhala,,pa zašto bi to ispravljala,,zar ne.....


    ...ma, on i racuna na to da ces biti diskretna i praviti se da nista nisi videla, a kako svi zajedno pijete i kafiicu, jos ce misliti kako si na njegovoj strani...totalno ludilo.

    ne znam sta da ti kazem, bas si u nezahvalnoj situaciji :*621*:



    da baš tako,,,iskreno na njega mi se toliko gadi,,,
    jako ružnu sliku je o sebi napravio,,kako mu nije žao te malene djece,,
    ma užas vjeruj mi,,ne želim niti pomišljati kad to izađe sve na vidjelo a ja sve znala i šutjela,,da mi bar nije prva susjeda,pa hajde nego vidim je dan i noć,,
    a znam i svjesna sam toga da moje nije da se miješam,,,što je najgore moja kolegica mi danas poslijepodne dolazi na kavu,kako sam na godišnjem sad pa ide malo da se ispričamo,,,e sad ne želim niti misliti što će se odigrati ako ga vidi sa ženom i djecom,,,mada iskreno voljela bi da ga vidi pa da vidi tko joj oči maže sa svim onim slatkim pričicama užas,,,,,

    kad i promislim malo bolje neće joj biti lako kad sazna,,,ali to joj je jedna škola da ne vjeruje svemu i ne pada lako na nečije fore,,,, uhhh...

    ne znam,,da mogu iscupala bi svoju kucu iz temelja i odnijela bi je od svih njih,,,sad mi je baš zao što nisam ostala živjeti u stanu.... :008790:
    Mister50

    Počalji Uto 26 Jul 2011, 12:59 pm od Mister50

    recimo da je brak dogovorna obvrska koju sklope dve individue muska i zenska pred advokatom ...maticarem. uokviru toga je taksativno navedeno sto jedna i druga strtanka moraju postivati i drzati se da ne bi doslo do konfliktnih situacija svadje , tucnjava ili nesto slicno sto nije napisano u ugovoru za dugorocno podnosenje mana i vrlina ponaosob. to je bilo novinarski sad ljudski,..Draga moja ti si se sasvim slucajno nasla u centar onoga sto se zove bracni trougao,.Ne mozes nista uciniti sto ne bi povredilo nekoga od troje tebi dobrih prijatelja.Po obicaju ne pitamo drugara drugaricu ko je njihov prijatelj i zbog toga uljecemo u nepredvidljive situacije, tebe ce ovo kostati unutarnjeg mira i zivota bez uslovno receno puno turbulencija...verujem da ga vec nemas.....Kako postupiti....mislim da je najbolje i dalje igrati igru tajnovitosti i ocekivati da se vremenom nesto desi i situacija udje pod kontrolu ..njihovu ne tvoju.Lako je davati ocijene ovako sa strane.. svi smo pametni kad nevolja lezi na tudjim ledjima..Ps nedaj boze da ja zapadnem u to vrzino kolo.....
    Mister50

    Počalji Uto 26 Jul 2011, 1:19 pm od Mister50

    nemam toliko godina koliko sam imao problema u zadnjih nekih desetak godina U tom periodu 3 operacije srca , kod zadnje sam se jedva izvukao i sad imam neki nehrdzajuci celik u grudima koji nekim finim tonom kuca i podseca me da jos postojim i zivim kao normalan zivot. Sta reci osebi.. toliko sam problema stvorio svojima da su i njihovi zivci na granici izdrzljivosti.Pa ipak ne zalim se vedrog raspolozenja svaki dan . ustajem ujutru muzika , uvece opet , pisati po forumima me zabavlja, a ako usput nekoga i ojadim to je sasvim slucajno i nenamerno.Svi oni moji frendovi koji me znaju ne prave puno frke oko toga a oni koji me ne znaju ocekuju mozda previse ode mene ali na tom polju uvek kiksnem u nemogucnosti da pruzim nesto vise osim prijateljstva...napustaju me jedni , za njima dolaze drugi prijatelji i sve tako u krug...Na prvi pogled izlog je u redu no izlog ne prodaje robu...prodaje ga kvalitet a tu sam u manjku...Ponekad me iscrpljuje i samo pisanje na forumu ali sutradan ponovo...zivot u krug nikad nikome nisam osporio pravo da me gleda svojim ocima i da misli o meni kako hoce...zivot ide dalje samnom ili bez mene danas zivim sutrasnji dan...
    Anonymous

    Počalji Uto 26 Jul 2011, 2:32 pm od Gost

    e dobro zboriš dragi moj,,,,ali evo ovo što si napisao sad sam se nasmijala i to slatko,,a možda nisam smijela..na ovu tvoju riječ iz prvoga tvoga odgovora:

    ..Ps nedaj boze da ja zapadnem u to vrzino kolo.....


    hehehe,,,,a čuj ako je to negdje zapisano onda hoćeš,,nitko ne zna što nosi novi dan,,novo jutro ili večer,,,
    Anonymous

    Počalji Uto 26 Jul 2011, 2:38 pm od Gost

    Mister50 ::nemam toliko godina koliko sam imao problema u zadnjih nekih desetak godina U tom periodu 3 operacije srca , kod zadnje sam se jedva izvukao i sad imam neki nehrdzajuci celik u grudima koji nekim finim tonom kuca i podseca me da jos postojim i zivim kao normalan zivot. Sta reci osebi.. toliko sam problema stvorio svojima da su i njihovi zivci na granici izdrzljivosti.Pa ipak ne zalim se vedrog raspolozenja svaki dan . ustajem ujutru muzika , uvece opet , pisati po forumima me zabavlja, a ako usput nekoga i ojadim to je sasvim slucajno i nenamerno.Svi oni moji frendovi koji me znaju ne prave puno frke oko toga a oni koji me ne znaju ocekuju mozda previse ode mene ali na tom polju uvek kiksnem u nemogucnosti da pruzim nesto vise osim prijateljstva...napustaju me jedni , za njima dolaze drugi prijatelji i sve tako u krug...Na prvi pogled izlog je u redu no izlog ne prodaje robu...prodaje ga kvalitet a tu sam u manjku...Ponekad me iscrpljuje i samo pisanje na forumu ali sutradan ponovo...zivot u krug nikad nikome nisam osporio pravo da me gleda svojim ocima i da misli o meni kako hoce...zivot ide dalje samnom ili bez mene danas zivim sutrasnji dan...


    na sve ovo tu što si sad napisao,mogu samo da suzice ,,toliko dirljivo,,dragi misteru,,,život je takav,,nitko nije dobio sve,što da ti na to kažem,,možda je bolje da ti na ovaj post odgovorim na pivatnu poruku,,kao što ču i uraditi,,a ja se samo mogu nadati da češ je pročitati,,HVALA NA TIM RIJEČIMA KOJE U SRCE DIRAJU..... srce
    Anonymous

    Počalji Čet 15 Sep 2011, 11:39 pm od Gost




    ehhh,,ostade i bez nje,,kao što sam znala da će se to dogoditi,prije ili poslije samo je bilo pitanje vremena i dana kad će se sve raspasti,,,
    tako došao je i ovaj pakleni dan,,,dan počeo fino svaki dan isto radno,,trka zbrka,,hodi vamo hodi tamo,,
    skačeš kako ti se naredi,,

    kraj radnoga vremena u 15:00h, dolazi moja najbolja prijateljica do mene i svom snagom sam od nje dobila šamar,
    I MOJE JEDNO SLOVO - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQOeisXUHMQ11H7SVT529aM3HA8nJIr9kXnSDubnk0KCKxAF43bgo5icTjqaQ

    kosa mi je od silnoga udarca poletila na drugu stranu,zatrnulo mi lice suze izbile u uhu mi još sad zvoni,,čak mi je i malo usnicu rasikla sa strane od udarca jakoga,,čudim se kako nisam pala,,a nisam se ni izmaknula jer tko je znao da se desilo ono najgore,,toliko me izvrijeđala svakoga čuda mi je rekla da su se svi skočili oko nas i gledaju što je koliko se derala i plakala,,postala sam u njenim očima sve najgore,,osoba bez duše i srca,,pokvarena,kuja,drolja,govno,zlo koje se veseli drugima a da šutim ko kurva a sve znam kako sam se mogla tako rugati a znam sve i nisam rekla nego joj gledala u oči i pravila se da ništa ne znam,,odmah mi je sve bilo jasno zašto i zbog čega je tako postupila,,i ja bi isto da sam na njenome mjestu,,,
    saznala je pravu istinu sad kako ne znam,,,sve mi se danas brzo to odigralo,,,prije pola sata sam saznala da je zatražila da se premjesti u drugu smjenu daleko od mene,,,a joj,,,ruši me polako a ni kriva ni dužna

    zbog govna njega ja na kraj ispadam da sam zlo,,
    ostade bez druge osobe meni jako bitne sama,,,
    ne znam kako će se to dalje odigrati ali kad ga vidim a vidit ču ga
    dobit će ovaj udarac kao i ja,,, pa taman ga ubila,,,ispred žene,
    toliko sam ljuta bijesna jer ni kriva ni dužna ja tu ništa nisam,,,zar me se treba ubiti što sam šutila,,ne želim ni pomisliti što bi bilo da mu je žena to saznala ja mislim da bi nas pobila sve u tom momentu bi isto bih bila kravetina jer sam znala i šutjela,,a nitko se e upita bi li oni meni rekli da sam ja na tom mjestu bi kllinac ne bi jer nitko nije toliko glup i naivan da se u to petlja,,
    kako biti sad normalan tu,,lice me toliko boli usnica mi je puknula sa strane,,pa ja još ne vjerujem da je to bilo,,,pokušavam je nazvati sve su linije zauzete,isključila je sve,,znam da je sad boli,znam da misli da smo svi znali i pravili se da nitko ništa ne zna,,sad misli da je sama i napuštena,znam da joj je teško,,ali ne dozvoljava da joj objasnim,,ali ja znam da ja na ovome neću stati,,da ču je uhvatiti ovako ili onako samo da to raspravim pa sad lipo da dobijem šamar i s druge strane,,ali hoću da joj objasnim da ja s njim nisam imala nikakve veze i zašto sam šutjela mrgud mrgud

    I MOJE JEDNO SLOVO - Page 2 207x207zl2
    Anonymous

    Počalji Čet 15 Sep 2011, 11:45 pm od Gost

    Mister50

    Počalji Pon 19 Sep 2011, 11:11 am od Mister50

    da bi dao kvalitetan komentar na ovaj novi dopis fali mi jos jedna in formacija a to je kakav je brak ponocninog prijatelja...no pokusat cu i bez toga..,Na makroprostoru sve to izgleda tako jednostavno i poznato.. desavaju se prevare, ljubavi antii ljubavne stvari svuda oko nas..i cini se da je i to neki sustavni dio urbanog zaivota. Na mini prostoru u kome smo svi mi jedna truncica prasine to bas i ne izgleda tako jednostavno no bolje je mozda jos i sada reci da ce prica imati jos nastavaka a voajeri ce jos imati sto da citaju...kao ja...recimo.. :-1119-: storija koja ce umnogome odrediti dalju sudbinu aktivnih aktera no ne samo njih nego i statista koji samo posredno ucestvuju u ovoj law story....
    Nije na odmet reci da je ponocna deo trilinga u kome su ona...jjedna muska kurva i jedna zenska kurva a ne bi bilo cudo ako se u to umesa jos i jedna licnost .......njegova supruga..E sad u malenom gradu se sve zna......predpostavljam da je maleni...... ko koga ..ko ce koga i gdje.i ciji se pas popisao i na koje drvo...Ako je to tacno zasto se onda nas svaler upustio u avanturu u mestu stanovanja nadajuci se valjda da se to nece otkriti i da ce tajna zaista ostati tajna? Kad je slucajno provaljen dali je mislio da se sakrije iza ponocne i nada se da ce dugo tako i ostati i niko nista nece saznati...dilema koja nema zdrave noge..Muska kurva ko muska kurva.. ponocna znala ali je krila pa me samim tim i ohrabrila da produzim dalje..inace sam ja htio prekinuti s tim jos i ranije.. hmmm. Zenska kurva..... pa ja nisam ni znala da je ozenjen i da ima decu.... drz me majko.....lakonsko opravdanje za tako ozbiljnu stvar kao sto je to preljuba..u centru desavanja opet ponocna da kle najednom sve konce u rukama opet drzi ona alijas drugi se je.... a ja ostadoh trudna... AKO se ta jadnica upustila u ljubav kako da uopce nista ne zna s kim ima posla i koje i kakav joj je dragi...non possibile... I finale gluposti i licemjerstva... pretstava za tudje oci i usi... kako si smjela to kriti.. alibi predstava koja je imala za cilj prebaciti krivicu sa sebe na neduznog koji je ionako samo posredni ucesnik u ovoj zavrzlami... nazalost to i nije zavrsena prica, ocekujem jos problema a da dodje do pametne zavrsnice mislim si da bi bilo pametno progovoriti i svoju toboznju prijateljicu strpati na jedino dobro mesto u p.. m...Sad kad su spale maske bar se zna s kakvom si se druzila i bilo bi pametno ubuduce kloniti je se ....covijek je rijatelj dok se ne pomesaju interesi...onda se vidi ko kakav je... ima ih i goih nego ja....nego nisam ja tema.....
    ps. u ljubavi i u ratu ne biraju se sredstva, no utome uvijek ima kolateralne stete a to su po pravilu neduzni...... mislim... mislim...
    ..
    Anonymous

    Počalji Sre 21 Sep 2011, 11:24 am od Gost

    ehh moj prijatelju,,,što je ovaj život,,igra izgleda samo jedan,,sad je sve u našim izgleda rukama da radimo sa njim što želimo,,i kako da ga igramo,,

    ti bi bio dobar moj savjetnik mi bi se dobro slagali izgleda u pričama što da ti kažem nego veliko hvala jer me čitaš i pišeš sa mnom hvala je malo za to :00900890: :00900890:
    Mister50

    Počalji Sre 21 Sep 2011, 12:13 pm od Mister50

    ponoć ::
    ehh moj prijatelju,,,što je ovaj život,,igra izgleda samo jedan,,sad je sve u našim izgleda rukama da radimo sa njim što želimo,,i kako da ga igramo,,

    ti bi bio dobar moj savjetnik mi bi se dobro slagali izgleda u pričama što da ti kažem nego veliko hvala jer me čitaš i pišeš sa mnom hvala je malo za to :00900890: :00900890:
    iza mene je univerzum shvatanja razumijevanja i toplu rijec za svakoga i moju licnost ne poznam ni ja sam, u tom kompletu stoji da volim da citam tudje tekstove i da ponekad i dam komentar... to cinim vrlo rado sve dok me pisac originala opomene,..Usput receno sto se savjeta tice uvijek sam na usluzi.. razumije se ako su u domenu moje kompetentnosti....hvala... I MOJE JEDNO SLOVO - Page 2 X76138145139726093_16
    Anonymous

    Počalji Sre 21 Sep 2011, 12:21 pm od Gost

    I MOJE JEDNO SLOVO - Page 2 0Love-kiss

    ma predivan si,,,volim i ja da dosta čitam,,bolje da rečem da uživam pogotovo ako je dobar pisac kao što ste vi,,,nadam se da će biti vaših slova tu još dosta

    Počalji  od Sponsored content


      Sada je Pet 17 Maj 2024, 8:01 am