Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


    I MOJE JEDNO SLOVO

    Anonymous
    Gost
    Gost

    21072011

    dvoumljenje I MOJE JEDNO SLOVO

    Počalji od Gost

    Da i ja ostavim koje slovo,moje zgode i nezgode,
    kao što sam i napisala već,prije par dana bili smo na 700m nadmorske visine,ja i moja ekipa s posla,,bilo nas je 8,svatko je moga sa sobom povesti nekoga tako da nas ima,ja nisam htjela nikoga računam ma dosta mi je i mene same
    pa da još koga prtljam sa sobom da mi visi za vratom ova dva dana odmora,,i tako krenuli smo na put prema velebitu,,sastali smo se u malome gradu,,da vidimo ko sve ide,,moja
    najbolja prijateljica je odlučila povesti svoga novoga
    dečka,,meni bilo jako drago,napokon da upoznam i ja toga mačora njenoga,punoga hvale i svakoga čuda,,najviše sam se veselila toga upoznavanja,

    ja kao po običaju stalno kasnim,,vidim svi ljuti na mene a ja od uha do uha nasmijana meni sve ravno pa što neš ti meni pet minuta tamo ili vamo
    planine neće pobjeći nikuda,,i tako ja nisam nego izašla iz moga zmaja oni na mene di si ti,,stalno kasniš sad će mo te gore ostaviti i zavezati što ja na to ok,,meni je i to dobro bar ču se odmoriti od vas hahhaa,,

    dolazi do mene moja kolegica sva sretna napokon da me s dečkom upozna,
    meni ne da je mrak na oči pao,,nego mi se stisnuo želudac od njegove pojave,,
    tko je bio,moj prvi susjed koji ima doma dvoje djece i mladu suprugu od 26g,, joj
    ni sama nisam znala što i kako da se pravim,,,kao ni on,,znao je da bude sad svega,,upoznam ga kao da se nikad nismo sreli i odem drugima da ga ne vidim,,cijelim putem samo misli mi se vrte oko njega,,kakav je to čovjek,,
    da li ima on iti malo obzira prema ikome,,moj odmor i zabava propade,,
    u sebi se mislim ma ne želim nikome ništa govoriti ni susjedi ni prijateljici,
    pomislim si u sebi dok se drugi zabavljaju ako i kažem kojoj od njih ja ispadam budala,,nije li zlato šutnja,,,a opet ako sazna da sam znala ispadam govno jer sam šutjela,,ali opet sam odlučila ništa nikome ne govorim,,,sve neka ide svojim tokom,,,tko sam ja da sudbinu nečiju ispravljam,,


    sad se onako upitam i mislim čemu sve to,,zašto se više nitko ne poštiva ni cijeni,,čemu postoji u BIBLIJI onih 10 zapovijedi,,Čemu onda to crkveno vjenčanje čemu sve taj brak koji nema u sebi čvrsto dno,,zašto bar na djecu ne misle,,u svemu tome tu su djeca koja najviše pate kad se roditelji odvoje gdje su onda oni,tu u sredini,,kao mala lopta bar meni tako to sve izgleda kad sam samo promatrač u svemu tome,,možda bi na to sve drugačije mislila da sam u toj situaciji sigurno da bi...NE ZNAM SAMO LJUDI MI NIKAD NEĆE BITI JASNI,,a tako možda i ja njima.....
    I MOJE JEDNO SLOVO 3a6f3857f2
    Share this post on: reddit

    klara

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 2:25 pm od klara

    ponoćna,
    brak ili ono slično je cijelina u koju se mi savršeno uklapamo i djelujemo, ako pronađemo pravu osobu za sebe.

    :00900890:
    faraonn

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 2:51 pm od faraonn

    ...za,- sebe ?Da li ta osoba ima svoje 'za sebe' a? Brak su izmislili evnusi, celiblatovci i sl. kako bi uživali u uništavanju emotivnog...svaka lijepa veza i ljubano odvijanje ,-brakom se s...e... mrgud
    klara

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 2:59 pm od klara

    ih, pa nije valjda da ti imaš ne baš dobro mišljenje o braku, a kamo ono: "ženit ću se dok se ne oženim"...svaka lijepa veza je samo veza, relacija Beograd - Ljubljana (toliko obično i traje), brak je ipak građevina ( a ne putnički voz s ne baš rijetko slijepim putnicima, šverceri, hehe)

    Emotivno se ne može uništiti ako su obe strane saglasne :3345336:
    faraonn

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 3:03 pm od faraonn

    ...ovo je iz savjetovališta i ti bi trebala tamo da predaješ Klarisa...obje strane su saglasne uvijek u početku a, taj početak može i do 15.ljeta da traje i,-pljoooo...
    Brak je samo proizvodno preduzeće manje ili ,-veće...kad je veće tu je od ljubavi ostalo ono što Faraonn reći,-n e ć e ...
    Saglasni, pa Klarisa , nije to kongres makar bio i Amerski...j...m ti Kongres...
    . vino
    klara

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 3:20 pm od klara

    i nisam napomenula, onaj jedan uvijek treba da sluša (onaj neposlušni), a kada privremenom brako-vlastodršcu) nakon određenog vremenskog perioda koji se sam nameće, - mandat istekne, vlast (lopatu, varjaču) preuzima druga strana koja je do maloprije bila opozicija i opet sve isto, samo drugačije (smjena istih ljudi).

    Brak se zasniva na jednakosti i ravnopravnosti suparnika i što je najvažnije, u krivici se treba ponašati kao branioc supružnika, nikada i nipošto kao tužilac.


    Kakav kongres, auspuh mora biti dupli, a neophodan je pogon na sva četri točka! auuu...

    Ma, sve za ljubav!
    Anonymous

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 3:57 pm od Gost

    klara ::ponoćna,
    brak ili ono slično je cijelina u koju se mi savršeno uklapamo i djelujemo, ako pronađemo pravu osobu za sebe.

    :00900890:

    o vidim ja ima tu odgovora ,,hmm jako divno neka meni je drago da ste komentirali,,,ali kažeš KLARA:ako pronademo pravu osobu,,,pa nije li taj moj susjed našao je kad je ženio se i stvorio dvoje djece,,,što je to onda promašaj????
    Anonymous

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 3:58 pm od Gost

    MORAM PRIZNATI JAVNO DA SE VIŠE SLAŽEM s faraonom što je tu sve napisao,,nekako mi je bliže onome mome gore,,,
    klara

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 4:00 pm od klara

    ma, faraona ću ja da udavim, pa ćeš se onda slagati sa mnom :00900890:
    Anonymous

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 4:02 pm od Gost

    klara ::ma, faraona ću ja da udavim, pa ćeš se onda slagati sa mnom :00900890:

    hhehe ne moj s kim bi se mi onda stiskali hhahahaa
    klara

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 4:17 pm od klara

    ponoć ::
    klara ::ma, faraona ću ja da udavim, pa ćeš se onda slagati sa mnom :00900890:

    hhehe ne moj s kim bi se mi onda stiskali hhahahaa

    vidiš, u pravu si, na sve treba na vrijeme misliti :00900890:

    a brak mačku o rep ....šalim se, u svakom slučaju, nismo svi za braka i ljubavnoga mraka srce srce

    faraonn

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 9:01 pm od faraonn

    ...i, kako da se ja opet ženim a vido sa da ne mogu da sve o ž e n i m a ,-tako bih toliko okupio oko mene i svaki dan umirao od sreće i ženidbi sa mogućnošću odmah-razvoda...brak j..e zajedništvo u svemu tj. prisustvo cijelob bića i to u svakom momentu a ponekad smo i sami sebi odviše...druga strana odmah pomisli da ti je dojadila ona i dokaži to...to smaranje i nedostatak non-stop pokazivanja ubija a,-mora se...Brak bih ja ukinuo jedno vrijeme i onda iz početka pa makar sa istom...auuuuuuuuuuuu... :-1119-:
    Anonymous

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 10:20 pm od Gost

    Brak bih ja ukinuo jedno vrijeme i onda iz početka pa makar sa istom...auuuuuuuuuuuu...

    hhehe ova ti je dobra,,,svaka čast bravo...
    faraonn

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 11:41 pm od faraonn

    ...nije poučno ali je naučno,- fantastično i bez experimenata nema ni istine...ja to isto i opravdavam kod ženskih istomišljenika ali otvoreno i u redove prve...samo korekt a ne onako,-muflonski... mrgud
    Anonymous

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 11:50 pm od Gost

    pa naravno,,,pa vidiš da sam gore napisala da se s tobom slažem u svemu,,,, srce
    faraonn

    Počalji Pet 22 Jul 2011, 11:54 pm od faraonn

    ...i zašto onda ne pričamo jedne jedine osim ovako,-na daljinski...dje smo ono iskopali ratnu sjekiru...dobro je što se ne sjećam...
    Dobro ovo o braku ja i ti ispredamo a Klarisa nema pojma ,-možda zato što je u ,-Braku.... :-1119-:
    Anonymous

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 12:10 am od Gost

    faraonn ::...i zašto onda ne pričamo jedne jedine osim ovako,-na daljinski...dje smo ono iskopali ratnu sjekiru...dobro je što se ne sjećam...
    Dobro ovo o braku ja i ti ispredamo a Klarisa nema pojma ,-možda zato što je u ,-Braku.... :-1119-:

    hhehhe ma da,,,ja s tobom nisam sjekiru ni vadila a ni zakopavala,,,nisam je ni držala,,,samo bio mali nesporazum,nista drugo,,ko kaže da ne pričamo pa pričamo mi,,nemoj me tjerati da te ugrizem hmmmm ha,ha,ha...
    faraonn

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 12:14 am od faraonn

    ...e, 'oću da te tjerammm...mmmm... :-1119-:
    Anonymous

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 2:10 am od Gost

    faraonn ::...e, 'oću da te tjerammm...mmmm... :-1119-:

    hehhe,,jebem li ti msn,,, što propusti zbog njega ggrrrrr
    Lana

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 2:46 am od Lana

    E draga ponoc, prvo moram reci da si mudro ucinila sto si preko svega presla, kao da nista nije bilo.
    To su jako nezahvalne stvari i bolje je praviti se da nista nisi videla...

    A sto se tice nihovog braka?
    On je taman takav kakav treba i da bude. Svako zasto, ima svoje zato...i nije na nama da razvezujemo tudji gordijev cvor, koji su oni vezivali godinama, a kojim ga mogu resiti(razvezati) jednim udarcem macem, samo da zele.
    Anonymous

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 1:34 pm od Gost

    Lana ::E draga ponoc, prvo moram reci da si mudro ucinila sto si preko svega presla, kao da nista nije bilo.
    To su jako nezahvalne stvari i bolje je praviti se da nista nisi videla...

    A sto se tice nihovog braka?
    On je taman takav kakav treba i da bude. Svako zasto, ima svoje zato...i nije na nama da razvezujemo tudji gordijev cvor, koji su oni vezivali godinama, a kojim ga mogu resiti(razvezati) jednim udarcem macem, samo da zele.


    da draga moja,,,samo iskreno jako je ružno sa jednom i drugom piti kavu,,a znaš istinu,,ne želim niti pomisliti što će se odigrati kad se sve sazna,,a ja samo šutjela,,,i šutim dalje,,,ne želim se u to petljati,niti sam to zakuhala,,pa zašto bi to ispravljala,,zar ne.....
    faraonn

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 4:26 pm od faraonn

    ...Lanela i Ponoć_na,
    ...ne razumijem ove Vaše opaske ? uhhh...
    Anonymous

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 4:58 pm od Gost

    faraonn ::...Lanela i Ponoć_na,
    ...ne razumijem ove Vaše opaske ? uhhh...

    ma možda je tako i bolje,,koda mi sve moramo da razumijemo,,ali situacija u kojoj sam ja i nije bas ugodna kava zar ne,,,a vidim kad se sve to sazna ostade ja i bez prijateljice i bez susjede izgleda... ma daj
    faraonn

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 5:39 pm od faraonn

    ...samo zamotavajte Vi a, kad Faraonn bane...samo će perje
    o s t a n e ...ahhhhaaaaaaaa... :-1119-:
    Anonymous

    Počalji Sub 23 Jul 2011, 5:41 pm od Gost

    faraonn ::...samo zamotavajte Vi a, kad Faraonn bane...samo će perje
    o s t a n e ...ahhhhaaaaaaaa... :-1119-:


    ha,ha,ha... ha,ha,ha... hhehe reko ja da si strašan...

    Počalji  od Sponsored content


      Sada je Čet 02 Maj 2024, 5:02 am