Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


    Hey you

    klara
    klara
    Raskosna Maska
    Raskosna Maska

    Ženski
    Blizanci
    Broj poruka : 4284
    Godina : 82
    Lokacija : na vrh brda
    Posao/dokolice : živim, radim, djelujem
    Raspoloženje : pretprazničko
    Datum upisa : 07.04.2011
    Reputation : 586
    Points : 4884
    26112015

    Hey you Empty Hey you

    Počalji od klara

    Out there in the cold,
    getting lonley, getting old,
    can you feel me


    Ja kako god da uzmem neku novu svesku, a izvlacim ih konstantno iz raznoraznih ladica i bubnjeva, sve kupljenje u svrhu: kad ne bude bilo cistih, sjetit cu se ove, biranih skoro pazljivim zenskim stilom, u rozoj boji ili na tigraste strafte, pa kako god da lanem tu neku novu, ona vec isarana bar jednu dvije stranice, mojim konstantnim ucenjem novih rijeci. Niti sama sebe vise ne poznam (hey you! podizanje obrve ). A htjela sam se pozalit , da vec pola sata osjecam potrebu , pronaci neku novu rozu, tek toliko isaranu , da je ne bi mogao prodat dalje, niti dati u dobrotvorne svrhe...taman toliko da je obezvrijedis i ostavis otvorenu , na oko cistu, za dalju upotrebu i iskoristavanje. Ne zelim biti crna, ali i ne osjecam navalu zimzelenih misli. Afirmacije i ta sranja...ja to ne pisem. Jednom pokusala (priznam), ali je trajalo 3 dana srece i 1 dan pada. Osjecala sam se blesavo pisajuci, jer sam shvatila da je cilj srocit kratku sazetu recenicu i poslati je gore. Npr. Zdrava sam. Ustaj!Divan je dan (a uopste nije, nego se to kaze kako bi otislo gore, pa ce nam se u Tom obliku i spustit dole)...i meni se pocne zelja tako brzo ostvarivati....vanredan osjecaj kako je univerzum brz, djelotvornije od bilo kog aspirina, proteina, vazelina! podizanje obrve  I taman da zgrabim pticicu, pukne mi grana pod nogama, otresem na zemlju sa moje pune 53 kg i probudim se u placu. Eto ti tvojih afirmacija i pisanja jedva prosto prosirenih recenica! A neee.  Od sada cvrsto vjerujem u haos, u mjesavinu suza i srece, u stvaranje lavirinta, jer dok je staza posuta cvijecem, nema od tog nista, odvest ce te ka uspavljivanju, a prije ili poslje moras se probudit. Dobro jutro, sve sam staze promasio kako bih te pronasao. I nema te.
    Sutra mi je vazan dan, pa si zelim djetelinu sa tri, cetri lista.
    I dobar tek! Ne zaboravi jabuku.
    Share this post on: reddit

    Petar bez zemlje

    Počalji Čet 26 Nov 2015, 1:19 pm od Petar bez zemlje

    klara

    Počalji Pon 24 Jul 2017, 11:10 am od klara


    push  the tempo

    Hey you Hor10
    klara

    Počalji Uto 25 Jul 2017, 10:07 pm od klara



    srecan
    klara

    Počalji Ned 30 Jul 2017, 9:23 pm od klara

    Hey you Osj11
    today
    klara

    Počalji Uto 01 Avg 2017, 11:28 am od klara


    Hey you C41be610
    klara

    Počalji Pon 13 Nov 2017, 1:40 pm od klara

    Hey you Img_2010

    Pisma prijateljici.
    Ovo su moja pisma , na poklon,  stara 27 godina. Very Happy

    Moram ih vratiti 10.11. za 27 godina.

    Ona je jedno veoma opiceno stvorenje srce
    Petar bez zemlje

    Počalji Pon 13 Nov 2017, 1:44 pm od Petar bez zemlje

    Bad company I can't deny
    Bad company till the day I die
    klara

    Počalji Čet 16 Nov 2017, 4:14 pm od klara

    Hey you 84822710
    Moravac

    Počalji Čet 16 Nov 2017, 4:34 pm od Moravac

    Nešto si uradila pa je ovaj blog otišao u levo. Sigurno si levičar, što ne mora biti loše. Evo ostaviću ovde moj današnji dan, suncem okupan


    Кренем ја данас из свог насеља ка центру престоног града. Дођем на стајалиште кад тамо код пумпе пролазе аутобуси поред нас као поред османлијског гробља. Они јадни људи около не губе наду да ће им неко стати али ја преузимам иницијативу и спустим се до пијаце. Светог ми Аранђела тамо ми стане бркајалија испод броја 88. Питам га ја зашто не стају поред пумпе, а он каже да су добили напомену да не стају јер ће данас тамо бити радови. Радова нема, ваљда је неко побркао датуме али без обзира на ту ситницу станица је суспендована. Сиђем на Бановом брду не бих ли платио неке рачуне и видим тамо аутобус из завода за трансфузију. Решим да обрадујем некога и уђем да дам крв. Док сам прошао ону процедуру, наслушам се јадиковки персонала о томе како је почео да делује нови закон о раду. Укинули им слобосне дане, прековремене сате, топли оброк, паузу за ручак и још много тога. Све то је остављено на вољу послодавцу да им да или не да. Наравно да неће да да. Зову синдикалца, руже се кроз етар о томе ко је крив за све то. Ова што ми је вадила крв, каже да је њој најжалије што више неће имати слободну суботу. Мислим се рођаци, тражили смо примимо га сад са осмехом. Ово је тек почетак. Скокнем ја до оближње и драге нам општине Чукарице где све раде само да угоде својим грађанима пуњачима буџета. Плаћам рачун за интернет кад ми се тамо изјада она женица, да нове газде уводе разне трикове да је слуде. Сваки дан добија неки нови правилник на енглеском, мора да зове ћерку у Канади, да јој преводи. Обећава ми свечано да се следећи месец нећемо више видети. Свраћам на пијацу. Узмем мало грочанских јабука и сувих шљива, волим те људе тамо на пијаци. Пркосе влаги, врелини и хладноћи целе године. Они ми увек поправе раположење. Дођем ево кући колико пре 5 минута и укључим рачунар, да видим шта има ново. ТВ не укључујем из здравствених разлога. Видим неко окачио прилог о посети нашег премијера Бриселу. Наша Ана утабава наш пут у средиште среће и изобиља. Ја јој верујем и надам се искрицама у погледима њих 2. Ако се смувају можда нам и опросте који мањи грех из наше ружне прошлости.
    klara

    Počalji Čet 16 Nov 2017, 4:56 pm od klara

    Respekt



    naklon naklon naklon
    klara

    Počalji Sre 21 Feb 2018, 8:22 pm od klara

    klara

    Počalji Čet 08 Mar 2018, 10:04 am od klara

    Nisam znala gdje, pa ajde, ovdje cu...eeee

    U osnovnoj skoli smo pocinjali sastave sa: Bio je ljep suncan dan. E ovaj nije. Bilo je mokro od otopljenog snjega, opet sam se jedva snasla za parking, bilo je prerano za moj pojam, jer nisam uspjela popit kavu, a zbog nagovora da moooram nesto stavit u usta (inace 4 puta uzastopno nisam bas nista), zvakala sam u zurbi pola banane koju sam podijelila sa djetetom. Dolazim vec peti put na tu infuziju. Ne prija mi. Osjecam blagu mucninu i pricam sama sa sobom kako je to za moje dobro...kad je gotovo, obavezno idem kuci lec. Osjecam istovremeno pospanost i uznemirenost. Poslje me prodje. I onda me taj dan nije proslo. Nakon 5 minuta , osjecam da mi je muka...a bas se pogodila ova smotana sestra, ima ih 4, sve su ok, osim ove...nekako ...kao da nije zdrava, pa izbjegava kontakt ocima, daje odgovore gledajuci u pod, cudno bas. Joooj, mahnem joj, meni je muka, donesi mi vrecicu nesto...ona izbekacila oci, ajme sestro zasto bas ti...ide nosi...ja joj govorim, vadio mi iglu, past cu u nesvjest...zadnje cega se sjecam to su njene unezvjerene oci.... i taj prelaz iz svijesti u nesvijest ......sanjam, bas mi je lijepo, toplo, otvaram oci, 5 glava vise mene i doktorova bijela dugokosa....jesi dobro....jesam. Brisu nesto oko mene...ruka mi sva krvava, jer je igla naknadno izvadjena, pa sam se ja tokom bacanja u nesvjest izgleda sama izbola....komuniciram normalno, ali mi je muka ako sjednem. Dolazi hitna, izdrndali me, a ja sam htjela sama kuci, samo da me prodje muka, da lezim jos 20 minuta,  ma nista ne daju, polegnu te htio ne htio, odmah predstave praktikanta, bodu , pokazuju mu, a ti u onom tunelu od vozila i razmisljas, auu, gdje mi sad osta auto. 
    Bolnica je posebna prica...lezis tamo i bogu se moli za zdravlje, jer prvo kad te dovedu, ides na prijavnicu gdje te ispituju kao na sudu....moras dat brdo informacija da bi usao...onda te ubace kod dr koji ti na brzinu vidi srce, opet vadi krv, nesto caprka i bum ides van, u cekaonu, i tu pocinje blues. Tu stoji praktikant koji ima jedva godina za bilo sta , koji se smjeska svojim lijepim licem i na sva pitanja daje odgovor da ne zna. Pojacanje stalno pristize, bilo 2 kolica kad sam dosla, za sat dva, ima ih deset. Ima tu jedna baba, Anna Marie joj pise na plocici. Stoji ti vise glave , bez pristojnog rastojanja. Pitam je , a koja je njena funkcija. Kaze, ja sam u penziji, ali dolazim u bolnicu 2 puta sedmicno, dobrovoljno, da si skratim vrijeme. Drzi ruke poput Merkel i kaze....sad sam popila casu vode, pa cu opet za sat, znas , ja ti na svaki sat popijem casu vode. Ustanem , odem do toaleta , napravim si taj krevet, skinem posteljinu da bih dala krevet onom kom treba. Obidjem ove sto leze, a  da nemaju nikoga, upitam jel im treba casa vode ili nesto.... i provedem 8 sati cekajuci, praznog telefona, posmatrajuci druge ljude.  Srce mi je dobro, falilo mi je kalijuma u krvi, to su mi smuckali, odmah sam zivnula. Vratila se , nakon 8 sati cekanja, pjeske od bolnice do centra gdje mi je auto ostao parkiran, pokupim onu kaznu sa sofersajbe i mislim se, ako mi jos neko spomene hitnu, pobjec cu kroz prozor. Danas sam im odnjela bombonjeru, naravno, prekidamo sa infuzijom, ali nastavljamo sa tabletama, zapravo ja mislim da cu zbrisat tj. promjenit doktora.

    Jede mi se burek .

    Svim zenama zelim sretan praznik flower flower flower

    Petar bez zemlje

    Počalji Čet 08 Mar 2018, 10:42 am od Petar bez zemlje

    Hey you 22195399_275014796351298_5463121874621630819_n

    Počalji  od Sponsored content


      Sada je Uto 14 Maj 2024, 4:36 pm