Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


    brak , istina brak iz ljubavi , brak iz koristi ili u inat trecem licu

    Mister50
    Mister50
    Raskosna Maska
    Raskosna Maska

    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 2923
    Godina : 63
    Lokacija : Skopje
    Posao/dokolice : novinar
    Raspoloženje : Romanticno
    Datum upisa : 23.03.2011
    Reputation : 28
    Points : 2969
    22082011

    Šaljiva brak , istina brak iz ljubavi , brak iz koristi ili u inat trecem licu

    Počalji od Mister50

    u ono doba dakle desetak godina ranije spremao sam se na put , spremio sam foto aparate bijeleznice i spremao se na put, kad evo ti moje koleginice sa nekim pismom u ruci ponudi me kafom i rece .. sedi jos koji minut pa zatim idi u p..m.. ali procitaj ovo..Nisam ni imao nameru da citam nego sam to strpao u ladicu i krenuo na put..Pet godina kasnije kad sam morao pre vremena u penziju izmedju ostalog sam pokupio sve stvari iz ladice i strpao u vrecicu , izljubio sam se sa kolegama i zbrisao da se vise nikads ne vratim tamo..E sta je bilo dalje....gurnuo sam sve to u podrum kuce i nisam to dirao do pre neki dan i otkrio sam to famozno neprocitano pismo.. i evo ga... mislim...
    Share this post on: reddit

    Mister50

    Počalji Pon 22 Avg 2011, 5:05 pm od Mister50


    BRAKORAZVODNA KORESPONDENCIJA


    Dragi muzu...
    pisem ti ovo pismo da bih ti saopcila da te ostavljam zauvijek.Sedam godina bila sam ti dobra zena a ti to nisi ni primetio.Zadnje dve nedelje s tobom bile si zivi pakao. Danas mi se javio tvoposlodavac da bi mi napomenuo d a si dao otkaz na poslu i to je bila zadnja kap u prepunoj casi zuci koju sam stobom morala da popijem..Prosle nedelje dosao si doma i nisi ni primjetio da sam pripravila rucak, sredila si kosu i nokte i da sam u tebi omiljenom neglizeu...Jeo si pet minuta i odmah zaspao otkad si prethodno izgledao utakmicu.Vise mi i ne govoris da me volis ne dodirujes ili bilo sta..S toga , ili si mi nevjeran ili me vise ne volis..bilo kako ja odlazim.
    ps.
    ne trazi me..neces me naci jer ja i tvoj brat odlazimo u ........... oboje,,,, zelim ti dobar zivot...aha..
    Mister50

    Počalji Pon 22 Avg 2011, 5:30 pm od Mister50

    DRAGA MOJQA EKS,, SUPRUGO

    nISTA mi nije ulepsalo dan vise nego ovo tvoje pismo.Istina je da smo ja i ti u braku bili sedam godina i da si cijelo vrijeme bila daleko od toga da si dobra zena..Postojano gledam sport da bih ignorisao tvoje kenkanje.Primjetio sam medjutim da si prosle nedelje posekla kosu i prvo nesto sto mi palo na pameti je da! izgledas ko muskarac!Mama me je naucila da bolje ne pricam nista ako... ne mogu reci nesto dobro.Kad si napravila ono meni omiljeno jelo, mora da si me pomesala s bratom..izumila si da sam prestao da jedem svinjetinu pre 7 godina.Odmah nakon utakmice sam zaspao zbog toga sto si na neglizeu jos uvijek imala cijenu a ja sam znao da to nemogu platiti i da ti je to kupio neko drugi..Slucjnost ili ne na njemu je stajala cijena od...... a bas sam mome bratu tog jutra pozajmio toliko novca..Posle svega ovoga jos sam te volio i osjecao da mozemo dalje ....
    Kad sam jos i saznao da sam dobio 10 miliona na lutriji, dao sam otkaz i kupio dve karte za nas za Jamajku.Medjutim kada sam dosao doma , ti si vec bila otisla...Pretpostavljam da se sve desava s razlogom..Nadam se da ces imati ispunjen zivot kakav si oduvijek zeljela...Moj je advokat pregledao pismo i rekao da nema uslova da dobijes ni cent.....Ugodan ti zivot,,...
    ps..
    ne znam dali sam ti nekad reko no ipak znaj...moj brat e rodjen kako devojcica..i nadam se da ovo ti nece biti veliki problem....
    Slobodan ko ptica,,,,,.....
    Anonymous

    Počalji Pon 22 Avg 2011, 6:06 pm od Gost

    e što reći na sve to,,hmmm,,,možda je šutnja sad moja zlato mislim...
    zjovan29

    Počalji Pet 14 Okt 2011, 12:35 pm od zjovan29


    Kad neko voli samo sebe onda to i kaže kao gospodin koji je pisao ovaj bog. Toliko veličanja svoje bezdušnosti se ne može sresti svugde i za razliku od drugih koji ne žele komentirati ovu malu dušu ja hoću iako znam da ovaj komentar neeće promeniti u njemu ništa jer će on i dalje samo sebe voliti. Takva ljubav kad tad ostane sama i sebi dovoljna.
    Prljati toliko nekoga a sebe izdizati može samo neko ko je sebi dovoljan. Nikada niste voljeli i kod vas je bio sdamo interes a ne verujem da će pna išta i tražiti od vas jer i nemaate ništa.
    Ne neću se izvinuti za ovaj komentar nego samo želim reći koliko jje mala nula.
    Samo io dalje sebe izdižite i pogledajte u podrum možda je još nešto otalo ???
    Mister50

    Počalji Pet 14 Okt 2011, 6:34 pm od Mister50

    dragi moj zjovane, pa vi ste sasvim promaSILI TEMU I OVAJ VAM KOMENTAR IDE U VIJETAR. Da ste procitali moj blog od samog pocetka znali bi ste da sam dugo godina bio novinar na turistickim zadacima i to kreiranje nekih destinacija i iz tog materijala bi tur. agenc, stvarale sliku o pojedinim dest...postojano sam bio van redakcije uglavnom na putu skoplje , beograd zagreb rijeka...Jednom mi je koleginica koja je bila za istim radnim stolom ostavila to pismo vec poznate sadrzine i ja posto sam se spremao na put gurnuo u ladicu i zaboravio.E, kad sam morao u prevremenu penziju izvadio sam pismo iz ladice i spremio sa licnim stvarima i oprostiose od kolega uz pice naravno...Nakon pet godina ponovo je to pismo izaslo na videlo zato sto sam trazio neke spise da bih ponovo uradio novi profil Karlovih Vari i nasao sam to famozno pismo koje usput receno ne opisuje mene i moj zivot...Ja sam i dalje u braku sa istom zenom i imam dve odrasle kceri..Ne znam kako ste dosli do zakljucka da sam opisao svoj zivot , no dobro je po nekad procitati ispocetka..Necu traziti izvinjenje, jer shvatam da ste pogrijesili :-777-: :-777-:
    Doris

    Počalji Pet 14 Okt 2011, 7:02 pm od Doris

    Meni ovde nista nije jasno i zato necu komentarisati.
    brak , istina brak iz ljubavi , brak iz koristi ili u inat trecem licu No2520comment10

    zjovan29

    Počalji Pet 14 Okt 2011, 9:03 pm od zjovan29


    Potovani "gospodine" kao što piše u komentaru ispod mene ništa mi iz vaše priče nije jasno ali mi je jasno jer jako je vidljivo da vi blatite svoju suprugu koju kao volite a ja vam kažem da tu ljubavi nije bilo niti će je ikad biti i pored dece.
    Neko ko voli on napada onoga ko prlja ono što se voli a ne dda sam to prlja.
    Da imam komu ja bi se izvinuo ali i dalje mislim o vama ono što sam i napisao.
    Nebih više o ovoj temi jer i sam sam po terenima i planinama kao alpinista celog života ali to nije prepreka za ljubav !!!
    Mister50

    Počalji Pet 14 Okt 2011, 11:57 pm od Mister50

    ja sam sad zaista razljucen..zar vi ne mozete shvatiti da u rfedakciji dolaze svakojaka pisma i da to pismo nije moje i ne otslikava mene kao osobu kojoj se to desilo..Shvati covjece da ja s tim nemam veze..jednostavno sam samo objavio pismo koje sam dobio da ga sam procitam jer je bilo interesantno.U njemu NISAM JA NITI MOJ ZIVOT OPISAN u njemu n. radi se o meni nepoznatim osobama..citaj pazljivo pise gore...A o ljubavi nemoj da me ucis znam o tome puno vise od tebe . Ja sam dugo novinar i umem da procijenim karakter osobe sa kojom konverziram i shvatim o kakvoj se osobi radi.Mi nismo izmenjali ni deset rijeci a vi vec sve znate o meni..pronicljivost za pet.....zatvorimu ovu temu jer moj intelektualni nivo ne dozvoljava prepisku na tako niskim nivou..s postovanjem....
    zjovan29

    Počalji Sub 15 Okt 2011, 2:24 pm od zjovan29


    Poštovani novinaru vi se možete ljutiti koliko god žrelite ali u selom tekstu ne spominjete ni jednu reč da se to ne radi o vama. Nego pismo koje vam je dati i pismo koje ste vi iz svog podruma izvadili. Nigde reči da je to pismo stiglo od xxx osobe naa redakciju.
    Vaš intelektualni nivo ne znam i on me ne zanima jer niti nije tema ovog bloga.
    Svako manjee "inteligentan" kao ja bi zaključio isto što i ja.
    Mogu samo i zamisliti kakvu su inteligenciju trebali imasti oni koji su čitali vaše članke.
    Srećom verujem da je bilo i slika ...
    Mister50

    Počalji Pon 17 Okt 2011, 10:22 am od Mister50

    zjovan29 ::
    Poštovani novinaru vi se možete ljutiti koliko god žrelite ali u selom tekstu ne spominjete ni jednu reč da se to ne radi o vama. Nego pismo koje vam je dati i pismo koje ste vi iz svog podruma izvadili. Nigde reči da je to pismo stiglo od xxx osobe naa redakciju.
    Vaš intelektualni nivo ne znam i on me ne zanima jer niti nije tema ovog bloga.
    Svako manjee "inteligentan" kao ja bi zaključio isto što i ja.
    Mogu samo i zamisliti kakvu su inteligenciju trebali imasti oni koji su čitali vaše članke.
    Srećom verujem da je bilo i slika ...
    no comment
    klara

    Počalji Ned 08 Jan 2012, 10:49 pm od klara

    E super, baš sam se nasmijala...! Stvarno nevjerovatno da je iko i pomislio da su u pitanju istinita pisma, mislim, ko još piše pismo sa dragi mužu, ostatak da ne spominjem. Trebalo bi objasnit da su Perica, Huso i Hase, mnogobrojne plavuše, policajci, Piroćanci, samo izmišljeni likovi. Izvinjavam se što podižem temu, al ne odoljeh da se ne javim. Nije važna branša, važno je dobro raspoloženje!

    pozz
    nina

    Počalji Čet 12 Jan 2012, 2:04 pm od nina

    Ja ne mogu da verujem da skoro niko nije shvatio o čemu se zapravo radi!!!!!Za ovo pismo, kao vic, čula sam jako davno. Ne razumem kako je iko mogao da pomisli da čovek piše o sebi i svoj ženi, o svom životu?
    Lana

    Počalji Sub 14 Jan 2012, 9:39 pm od Lana

    nina ::Ja ne mogu da verujem da skoro niko nije shvatio o čemu se zapravo radi!!!!!Za ovo pismo, kao vic, čula sam jako davno. Ne razumem kako je iko mogao da pomisli da čovek piše o sebi i svoj ženi, o svom životu?

    Da niko nije shvatio o cemu se radi, ovde bi stranice vec bile ispisane raznim komentarima...

    Ali kako skoro svi znaju za ovu pricu...zato komentara i nije bilo.

    Počalji  od Sponsored content


      Sada je Uto 14 Maj 2024, 7:00 am