Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


    Di je nestala Ljubav!

    Anonymous
    Gost
    Gost

    11032012

    Di je nestala Ljubav! Empty Di je nestala Ljubav!

    Počalji od Gost

    Di je nestala Ljubav! Images?q=tbn:ANd9GcRfWBvU4zX_7xQmLd5ghwCqYRk4oX2oWjsJEtH1IHo9RvOzpL1-HaiPagg1
    To je bila jedna velika Ljubav,svakim danom su se voljeli grlili,ljubili,jednostavno nisu mogli jedno bez drugoga,sjećam se još dok smo išle u školu skupa da su joj sve djevojke pa i ja zavidjela na tome,kako je imala nešto što smo mi samo mogle sanjati i gledati u filmovima,svakoga dana su bili skupa voljeli se kao da ne postoji sutra kao da je zadnji dan života i tako svaki dan,
    Di je nestala Ljubav! Zb10011127
    Bila kiša ili snijeg njima nikad nije ništa smetalo bili su tako sretni i zaljubljeni,da su ih čak i neki profesori počeli zavidjeti na tome,i tako pune četiri godine srednje moje škole, poslije smo mi svaka svojim putem krenule,oni su i na Faks skupa išli,tako smo čuli,jer svatko je o njima pričao,
    poslije Faksa su jedno drugom rekli svoje DA,U dobru i u zlu.

    Di je nestala Ljubav! Split_2
    To je svadba bila san snova svakoj curi,bila je to svadba kao iz Najljepše Bajke,
    poslije svega toga nakon nekih pola godine od svadbe, ona je ostala trudna dobili su Blizance,dva mala klapca,sreće nikad kraju
    to je tako bilo sve dobro,da svatko ko ih je znao bio je recimo ljubomoran,jednostavno rođeni pod sretnom zvijezdom kako bi se reklo,kako su godine prolazile tako se sve to polako mijenjalo,
    nešto se promijenilo,nešto se slomilo od tolike sreće,ljubavi,svega toga postalo je pakao,ja nisam je vidjela ali sam čula sve to o njoj,
    Kako su dobili Blizance,djeca život se promijenio,ona je stalno bila doma,sa djecom on je radio za neku Firmu,dolazio bi doma kasno navečer umoran,ne bi ni večerao nego bi se zatvorio u svoj ured,ona se povlačila odmah uz djecu,i tako punih 4g,dok ona jednog dana,čekajući ga doma,uz svijeće i večeru
    Di je nestala Ljubav! Pix7b
    odluči da će ga posjetiti u uredu da ga i iznenadi,jer je taj dan bila njihova Godišnjica Brak,pa krenula k njemu,
    kad je stigla do ureda svijetlo je gorjelo a na stolu on sa drugom ženom,samo se okrenula i otišla,Kad je stigla doma izbacila mu sve robu vani,sve njegove stvari,sve nestalo u trenu,sva ta ljubav,ta bajka se od jednom pretvorila u moru,
    zašto,zbog čega se to desilo,di je nestala sva ta ljubav njegova,
    zašto,nije mi jasno,što onda po tome svemu znači ljubav,što je to,volim te volim a na drugu stranu što radiš,kakva je to ljubav,zbog čega uništiti tako nešto,meni to nije jasno,
    Koliko sam još za njih ćula da su se rastavili djeca su sa njom,žive u zg,ona radi u jednom Uredu,djecu čuva njena majka,on je ovamo kod nas,za njega baš i nisam toliko čula a nije me ni zanimao on,da bi pitala koga,samo mi nije nikako jasno di mu je bila pamet,kad je to sve napravio,sad se onako pitam iz daljine kad pogledam tu njihovu sliku,kakva je to bila uopće ljubav,da li je i bilo ili je to sve bilo samo jedna Igra za njega,puno je sad pitanja a odgovor samo on sigurno zna.
    Share this post on: reddit

    Najda

    Počalji Uto 13 Avg 2013, 11:51 am od Najda

    Di je nestala Ljubav! Slika-1248280

      Sada je Sub 27 Apr 2024, 10:10 am