Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


    VIRTUALNA LJUBAV

    Anonymous
    Gost
    Gost

    04082011

    VIRTUALNA LJUBAV Empty VIRTUALNA LJUBAV

    Počalji od Gost

    Kako započeti,razgovor,o toj vrsti ljubavi,,
    što nam se desi kad upadnemo u to,,zašto,
    svjesni smo da je to sve slatko i opet bolno,
    zašto onda ulazimo u to,,,

    vidim po sebi,da sam upala u nešto,nešto neočekivano od prijateljstva
    preko foruma pa do mailova pa camere,i tako svaku večer u tipkanje i razgovor
    sa kim,,stojim sad i pitam se onako sama sa sobom,,čemu to što radim,,
    zašto sam to i dozvolila da se u to toliko uvučem,,i zaljubim u njega,a znam da moj nikad neče biti,eto dvije godine stalno se tipkamo i pričamo vidimo preko cam smijemo,,ali nije to to,,,koliko je to sve lijepo toliko me opet boli,,,boli jer ne mogu dotaknuti,pružiti ruku poljubiti,to boli a tako ga volim,,,,,krivim sebe svemu

    zašto sam se u to upustila,,sama sebi bol zadajem i suze da idu,,dosta mi je toga vidim,,znam da moram to prekinuti,a bol je jaka kako to napraviti,,da se samo okrenem i ne kažem zbogom,,,da nestanem bez pozdrava,,ne znam što je gore jedno ili drugo.

    dosta mi je samo sjedenja ispred pc,i tako da živim zapustila sam svoj pravi život,
    život uživanja sa pravim ljudima,sa osobama koje su oko mene,koje me mogu zagrliti kad sam sretna,da su tužni kad sam i ja,,da podijelimo to odmah,,,

    ne prepoznajem se više,tko sam i što sam bila,,,
    kao da sam cijelo ovo vrijeme samo spavala,,a godine idu,,a ja majstor samo u pravljenju grešaka jedno za drugom,,,krivim sebe samo zbog toga virtualnoga svijeta u koji sam upala i to sve neprimjetno od priče pa upoznavanja,zbližavanja a to nastaviti je za mene propast velika,,,,to svako sigurno zna da virtualni svijet je opasan,koliko je zanimljiv toliko je i strašan.

    kako ispraviti svoju grešku,
    a da drugu stranu ne povrijedim,,
    kako,mozak kad mi je najpotrebniji on stane,i kako se ne svadati sa samom sobom,,majku mu,,,


    VIRTUALNA LJUBAV 1622040889
    Share this post on: reddit

    Lana

    Počalji Čet 04 Avg 2011, 1:21 am od Lana

    Ne znam sta bih ti rekla, draga ponocna...

    Malo je njih koji su u virtualnom svetu, a da se nisu susreli sa slicnim problemom.
    Da li je to ljubav ili je samo zanesenost nasom projekcijom ...tesko da cemo saznati.

    Ovako mozete ici godinama i sve ce biti isto, jednolicno jer imate svoj zadani okvir u kome zivite i zbog toga ne mozete graditi neku ozbiljniju vezu.

    Jedan susret menja sve....znacete da li je veza stabilna ili ne...zato, dogovorite susret i svi vasi problemi ce biti reseni. srce
    Anonymous

    Počalji Čet 04 Avg 2011, 1:28 am od Gost

    a joj,,draga moja,,to je nemoguće di sam ja najednom kraju svijeta a on na drugom,,,jako teško,,a nastaviti tako dalje čemu to sve,,, uhhh...
    Lana

    Počalji Čet 04 Avg 2011, 1:44 am od Lana

    ...ali ako je ljubav u pitanju i oboje zelite biti zajedno, neminovno je da cete se morati jednom videti, zar ne?
    Samo je pitanje ko ce to predloziti...ako se vec toliko dugo poznajete, pretpostavljam da vec i sama znas zta zelis od takve veze.

    Ako zelis real vezu, budi ti ta koja ce predlooziti vidjenje...jer mi se cini iz prilozenog, da on nije taj koji je vidjenje spomenuo.

    Ako je ljubav, naci ce se nacin da prebrodite udaljenost...a ako nije, spasila si samu sebe dalje neizvesnosti...

    sorry, mozda deluje otvoreno...ali kod mene je tako, zato sam ti ovo i predlozila...znaces odmah na cemu si.
    Olga

    Počalji Čet 04 Avg 2011, 11:36 am od Olga

    virtuelna ima opravdanja za svaku povredjenu dusu i ranjivu sujetu.
    za neuzvracenu ljubav,poremecaj medjuljudskih odnosa,negovanje mastovitosti,simpatija,duse koja na ispravan nacin prepoznaje sebi slicnu ...dusu.
    virtuelna ljubav ima opravdanja za svaku nanetu bol u realnom poretku,za osudu onih koji nisu postigli ljubav u pravom carstvu.
    ona je kraljica strasti,harizme,ludila,svega sto jeste vise dobro nego lose po osobu,coveka.
    za nju vam nisu potrebne godine,status,moral,podobnost,...
    ona vam znaci kada ste sami u olujnoj noci ili ranim jutrom cekate na skriveni osmeh iz tame,zamisljenu ruku,nezni poljubac u vrat koga niste doziveli a osetili ste ga da pece kao zeravica.
    nje se ne treba stideti ako je produkt obostrane simpatije .u njoj treba uzivati,prepustiti se snovima ,masti,carima ovog zamisljenog sveta koji krade od sivila obicne svakodnevice...
    sve ovo i jos mnogo toga,cini ovu vrstu ljubavi nezamenljivom.

    suprotno od prave virtuelne ljubavi ,postoje one odvratne banalizovane,erotske,sadisticke i sadomazohisticke.
    obicno za takve stvari,sposobni hakeri sluze svojoj svrsi i lovu na nevine zrtve.
    u globalu i sa zakletvom na sopstvenu iskrenost,sve ovo tvrdim na osnovu svog 5-godisnjeg iskustva na racunaru.
    moje plavo oko videlo je puno,nije dozivelo mnogo ali posedujem iskustva mnogih ljudi svojih virtuelnih poznanika i znam ubedjena sam ,da sam dala samo kratak uvod u svet virtuelnih ljubavi i njezine neverovatne snage.
    Anonymous

    Počalji Čet 04 Avg 2011, 2:04 pm od Gost

    Lana ::...ali ako je ljubav u pitanju i oboje zelite biti zajedno, neminovno je da cete se morati jednom videti, zar ne?
    Samo je pitanje ko ce to predloziti...ako se vec toliko dugo poznajete, pretpostavljam da vec i sama znas zta zelis od takve veze.

    Ako zelis real vezu, budi ti ta koja ce predlooziti vidjenje...jer mi se cini iz prilozenog, da on nije taj koji je vidjenje spomenuo.

    Ako je ljubav, naci ce se nacin da prebrodite udaljenost...a ako nije, spasila si samu sebe dalje neizvesnosti...

    sorry, mozda deluje otvoreno...ali kod mene je tako, zato sam ti ovo i predlozila...znaces odmah na cemu si.

    kraljice moja,,to mi treba da budemo iskreni u pisanju,,zašto bi onda pisala ako ne mislim biti iskrena tako i vi sa vašim odgovorima,,,

    sve si rekla kako i je,,,što je i najgore od svega toga on je davno rekao samo da kazem kad da dođe i on je tu,,,,ali čemu to,,zar mi neće biti gore opet poslije toga,,,što ja imam od tjedan dana što mi dođe,,sve fino i slatko,,a onda ode opet,,čemu iskreno strah me,,ja odbijam to njegovo dolaženje,neka strah me uhvati na to stalno,,rekao je da mi neće više to spominjati ni prisiljavati me kad odlučim da dođe on dolazi,,,,,,,što da radim sve mi se okrenulo,opet mislim se 35 godina mu je,,pa u tako velikome gradu da nema nekoga,malo čudno sve mi je to,,opet nekako mi se sve to koliko je lijepo ne vjerujem da je to tako,,,Amerika je velika,,,di smo mi od njih,,a ggggggg,,,,iskreno baš bi se onako od srca isplakala i sve izbrisala,,sve isključila i nestala bez traga.. uhhh... uhhh...
    Anonymous

    Počalji Čet 04 Avg 2011, 2:09 pm od Gost

    Olga ::virtuelna ima opravdanja za svaku povredjenu dusu i ranjivu sujetu.
    za neuzvracenu ljubav,poremecaj medjuljudskih odnosa,negovanje mastovitosti,simpatija,duse koja na ispravan nacin prepoznaje sebi slicnu ...dusu.
    virtuelna ljubav ima opravdanja za svaku nanetu bol u realnom poretku,za osudu onih koji nisu postigli ljubav u pravom carstvu.
    ona je kraljica strasti,harizme,ludila,svega sto jeste vise dobro nego lose po osobu,coveka.
    za nju vam nisu potrebne godine,status,moral,podobnost,...
    ona vam znaci kada ste sami u olujnoj noci ili ranim jutrom cekate na skriveni osmeh iz tame,zamisljenu ruku,nezni poljubac u vrat koga niste doziveli a osetili ste ga da pece kao zeravica.
    nje se ne treba stideti ako je produkt obostrane simpatije .u njoj treba uzivati,prepustiti se snovima ,masti,carima ovog zamisljenog sveta koji krade od sivila obicne svakodnevice...
    sve ovo i jos mnogo toga,cini ovu vrstu ljubavi nezamenljivom.

    suprotno od prave virtuelne ljubavi ,postoje one odvratne banalizovane,erotske,sadisticke i sadomazohisticke.
    obicno za takve stvari,sposobni hakeri sluze svojoj svrsi i lovu na nevine zrtve.
    u globalu i sa zakletvom na sopstvenu iskrenost,sve ovo tvrdim na osnovu svog 5-godisnjeg iskustva na racunaru.
    moje plavo oko videlo je puno,nije dozivelo mnogo ali posedujem iskustva mnogih ljudi svojih virtuelnih poznanika i znam ubedjena sam ,da sam dala samo kratak uvod u svet virtuelnih ljubavi i njezine neverovatne snage.


    što da kažem nego HVALA,,,

    meni puno znaci kad mogu da s vama podijelim sve lipo i ružno,,
    volim pisati i dosta čitati,,vi ste tu nešto sad napisali što je i on rekao iste riječi ste izrekli,,a uuu,,,,,

    imali tko kantu hladne vode da me polije hhahaa
    Mister50

    Počalji Čet 04 Avg 2011, 3:12 pm od Mister50

    negde godinu i nekoliko meseci unazad sam se po prvi put javio na nekom forumu, to je bio index forum hr. u pocetku mi bilo jako zabavno, kuckas tu i tamo zabavljas se no ne lezi vraze.Poceo sam jednoj dami da saljem pjesme..svoje.. divna muzika i to.Kad ono umesto da se zaljubi ona zaljubim se ja.....Proslo nekoliko meseci tako i ona me zamolila da ne pisem agresivno upucavacke postove jer to njoj skodi zato sto je moderator a osim toga mesto pored nje je popunjeno.U redu kazem sebi i pocinjem da pisem prijateljski i onako kako je jedino i moguce sa prijatnim pjesmama i tako i nista nije upucivalo na to da mi je ona aj sad neka simpatija.Pomalo mi postalo dosadno i resim da idem na druge forume..Ulogiram se ja lijepo na beogradski forum necu reci koji.. i tako posle mijesec dana izdvojimo se sa jednom damom i pomalo vec pocinje ista prica.Znala je koliko mi je godina i ja sam cijelo vreme mislio da pricam s vrsnjakinjom.Beograd nije daleko i pozeljela je susret sa mnom u zivoi ostvarilo se...Susret kod Hajata je bart za mene bio katastrofalan....ona 24 godina ja 51, mozte misliti.Ja sam se odmah ohladio, ona nije no bio sam explicitan i popustila je i otad se na moje zaljenje vise nije pojavila na forumu.Ja se lijepo vratim na hrvatski forum , vratim postove unazad kad tamo priznanje da me jako voli i da ne moze bez mog prisustva tamo.ALI SVE JE IZGUBILO DRAZ a ja sam i bio provaljen od porodice.I dan danas svratim na taj forum i rado pisem bez pritisaka.Otad nastojim dobro se ponasati ali promakne jos uvijek nesto ..priznajem...ne zelim nikoga uvrijediti, lijepo mi je sa svima i smatram da je bolje raditi sa zivim ljudima ko sto rece Ponocna prijatnije je na tom polju sam doziveo lijepih stvari, mogu i knjigu napisat salim se ...pozdrav svima
    Lana

    Počalji Čet 04 Avg 2011, 5:47 pm od Lana

    ...auuu...draga ponocna, vidim da se bas patis...mozda je resenje u vidjenju kao i kod Mistera...on je svoju dilemu resio, Olga je takodje sve lepo napisala...

    ...a bice ipak da od tebe sve zavisi, odnosno tvojih ocekivanja...sretno! srce
    Anonymous

    Počalji Čet 04 Avg 2011, 10:23 pm od Gost

    Lana ::...auuu...draga ponocna, vidim da se bas patis...mozda je resenje u vidjenju kao i kod Mistera...on je svoju dilemu resio, Olga je takodje sve lepo napisala...

    ...a bice ipak da od tebe sve zavisi, odnosno tvojih ocekivanja...sretno! srce


    Mister-----HVALA.

    Kraljice,,,predivna si prijateljica,,HVALA na divnim riječima,,,Hvala srce
    Olga

    Počalji Ned 07 Avg 2011, 2:57 pm od Olga

    faraonn

    Počalji Sre 10 Avg 2011, 10:35 am od faraonn

    ...ljubav se ne dijeli jer je tako cjelovita da ni,-dodati niti oduzeti a samo je jedna vrsta ,-postoji ili ne..nema prepreka, ograda i zabrana , nema smanjivanja i povećavanja...nema distance ili prebliskosti jer Ona je,-LJ U B A V ...

    Tako misli,-Faraonn
    Anonymous

    Počalji Sre 10 Avg 2011, 11:15 am od Gost

    mmm,,,,, dobro si to napisao gospodine faraonu,,i za to ti hvala od srce ...


    OLGA---- cvetak :00900890:
    Mister50

    Počalji Sre 10 Avg 2011, 12:42 pm od Mister50

    ajd da malo spustimo loptu na zemljui ubacimi malo realnih stvariu to sto se naziva virtualna ljubav...niko ne smije reci o virtualnoj ljubavi nesto i zatim smatrati da je to merodavno i ispravno...lako je onima koji iza sebe imaju potporu ..porodica kao...reci da je virtualna ljubav samo zabava ili kuckanje po kompu koliko da prodje vrijeme..medjutim tesko je mozda onoj osobi s druge strane kojoj je virtualna ljubav sve sto u tim trenucima ima.I sad kakako tu osobu zavlaciti danima mjesecima i drzati je u uvjerenju da nesto ima a u stvari nema nista.Ne bih rekao da sam zbog ovoga sto pisem veci idiot od onih koji to razvlace kako bi sto duze ostali u kontaktu i pritom jednostavno i ne misle na to kako je osobi s druge strane....legnu sa svojom zenom ..muzem.. a kompanjon legne sam sa dilemom gde to vodi....Pisao sam vec o tome i naveo negativne primjere a i madam koja je povukla ovu temu osjetila je svu tezinu virtualne ljubavi...no covijek ne bi bio covijek ako unaprijed otpise hepiend kao mogucnost..na kraju reci cu da ljubav nije samo ljubav zbog toga sto povlaci sve segmente covekove intime i zivota uopce i necu sad reci da je losa poenta jer rekao sam na pocetku niko ne smije donjeti sud o tome a da taj bude univerzalan.....

    Anonymous

    Počalji Sre 10 Avg 2011, 1:25 pm od Gost

    hmmm,,,pa ti mene stalno ostaviš bez teksta ti vrabca na grani,,ali moram priznati,,,da mi je jako drago što se toliko komentira o tome,,,,,,vidim da nisam jedina da nas ima još,,,ovako tu lupkajuci vec sami se međusobno upoznavamo,,otvaramo,,,govorimo tko smo i što smo,,i jako mi je drago zbog mojih tu slova,,,ma budem ja sad tu pisala o svemu hahhaha,,,,MISTER MA SRCE SI VELIKO TI TO ZNAS srce srce
    Olga

    Počalji Čet 11 Avg 2011, 12:53 am od Olga

    Samo se vi zaljubljujte pa mosle mile-lale,mile-cile i suze kolko hoces:)
    Mislis...stigla jesen :(
    Olga

    Počalji Čet 11 Avg 2011, 12:55 am od Olga

    Olga ::Samo se vi zaljubljujte pa mosle mile-lale,mile-cile i suze kolko hoces:)
    Mislis...stigla jesen :(


    sory,pisem u mraku na dezurstvu da mi posle ne bude virtuelna stigla za vrat ....
    ono "mosle" znacilo bi "posle" ...aha...
    Anonymous

    Počalji Čet 11 Avg 2011, 11:07 am od Gost

    hheheheh,,ma zlatna si mi ti olgice,,,kako god da se okrene ZLATNA SI srce
    Mister50

    Počalji Pet 12 Avg 2011, 11:37 am od Mister50

    ponoć ::hmmm,,,pa ti mene stalno ostaviš bez teksta ti vrabca na grani,,ali moram priznati,,,da mi je jako drago što se toliko komentira o tome,,,,,,vidim da nisam jedina da nas ima još,,,ovako tu lupkajuci vec sami se međusobno upoznavamo,,otvaramo,,,govorimo tko smo i što smo,,i jako mi je drago zbog mojih tu slova,,,ma budem ja sad tu pisala o svemu hahhaha,,,,MISTER MA SRCE SI VELIKO TI TO ZNAS srce srce
    ne stavljaj to nikad pod znak pitanja i ti to znas..frend
    pogazi svoje tijelo
    da bi razumio
    ne trazeci objasnjenja
    okreni drugu stranu lica da bi ga iskoristio
    kao vecnu paletu
    legni na stomak
    da ti se zaljepim na ledja
    kao kriz
    ukovan u tvoj dlan da se stopim stobom
    onamo gde te nema u raskopanim sjecanjima
    podsmijeh vecnosti
    stolijetna sijecanja.... mislim...
    Anonymous

    Počalji Pet 12 Avg 2011, 3:14 pm od Gost

    ollaaa mister
    ide tebi dobro pisanje vidim mmm,,

    i da se vratim na tu moju temu što sam dalje uradila i napravila,,
    sve tu vas čitajući uzela sam par dana odmora od svega od pc i mobitela onako samo za sebe da vidim što dalje sa tom igrom ako mogu da je tako nazovem,,


    tri do 4 dana sam si mislila što uraditi,,koliko god da mi je divno i slatko odlučih mu toga 4 dana u tjednu navečer reći što mislim napraviti da sam se došla samo pozdraviti i poželjeti mu svako dobro,,ali da ne želim koliko god to lijepo bilo dižem ruke od toga,,, tako su bile riječi upućene njemu,,,

    dok me gledao sa suzama u očima onako bolno tužno rekao mi je otvoreno da sam jako bezobrazna i pokvarena sebična kako mogu biti takva zar se i njega to ne pita zar samo jedna strana mora odlučiti zašto mu to radim,,,spreman je sutradan meni doći da to raspravimo u četiri oka,,naravno ja opet odbiijam ja bježim od toga hvata me strah od tolike ozbiljnosti njegove,,, on samo što ne plače u meni se pojavio onaj prezir prema sebi sama sebi govorim dok vrtim kosu u ruci od treme kako mogu se tako igrati sa njegovim osjećajima baš sam kuja,,sad kad sam krenula nema stajanja u sebi si mislim..

    sad ide zaboravili na vrijeme priča se zahuktala još više,,
    on sa svoje strane traži da to ne radim da ga ne bacim kao staru krpu,,sve će
    uraditi što god kažem,,,samo reci i ja sam tu,,,gleda me u oči onako bolno tužno ,,

    meni suze već tad idu ja ne odustajem,,,molim ga da me više ne zove na mobitel,ne šalje poruke ne zove jer moramo ovo prekinuti,, krenuti u stvarni život,sa osobom koja će biti pored nas kad nam je teško i lijepo a ne ovako,,to ne želim više koliko god je sve to slatko,,,ali čemu to,,

    BUDEM NASTAVILA VEČERAS (stigli gosti) grrrrrr
    Anonymous

    Počalji Pet 12 Avg 2011, 10:55 pm od Gost

    PA DA NASTAVIM DALJE

    VIRTUALNA LJUBAV B5174d9d2c

    čemu to ludo tipkanje po pc,,svaku moju vecer,njegov dan,,paziti na vremensku zonu,,reko ne mogu više,,divno je ali sve što je lijepo to kratko i traje,,
    žao mi je ako sam te povrijedila a znaš kao i ja da dalje nastaviti je ludost velika i za mene i tebe,,to nije život,,,

    on i dalje odbija sve to slušati,,ja u suzama onako govorim možda sam trebala poći bez i jednoga slova samo se okrenuti i nestati,,,bez pozdrava i traga,,sad sam napravila još gore govorim mu,,i ustajem od stola,,,,da se napijem malo,,mozak ne radi suze idu,,idem u wc umivam se sva onako uplakana dok se gledam u ogledalo svađam se sa sobom,,od kud mi pravo da plačem da žalim,,tko sve to hoće prekinuti,,pa sama sebi govorim ludo mir i nastavi sad što si počela sama sebi sam utjeha u tome,,,

    vračam se za pc,,podižem pogled on gleda u pod s rukama na crnoj gustoj kosi sav blijed sa suzama u očima i pita me PONOĆNA MOJA čemu taj nagli okret,,što se srušilo,,di smo pogriješili reci da raspravimo,,ako nam je divno i sretni smo zašto sreću bacati od sebe zašto reci nemoj nestati bez traga,,,reci molim te znaš da te VOLIM,,, e
    suze još više krenuše mi

    VIRTUALNA LJUBAV 36q-suze

    ali ja prekidam i govorim svoje nemoj više G.dosta ne moj boli oboje,,
    idem nema smisla više o tome govoriti,,sve sam rekla,,ŽELIM TI SVE NAJBOLJE U ŽIVOTU,,neka te SREĆA PRATI to je želja srca moga,,,ništa drugo,,,

    HVALA ZA SVE OVE DIVNE DANE,NOĆI hvala ti anđele lipi sa suzama mu govorim i gasim po zadnji puta sve i brišem,,od tad se nisam javila,,ima nekih 4 dana mirujem,,od njega sam dobila sms,,,da me čeka svake večeri moje u isto doba pa lipo da prođe i godina ova ja sam tamo u nadi da te vidim voljeno moje ne zaboravi to,,,

    na to nisam odgovorila samo držim u mobitelu i gledam ,,ne mogu dalje bolli me,,ali i spremna sam za tu bol,,,prvi i zadnji puta da sam se u to uvukla i nikad više tako mislim nikad jer koliko sve to bilo slatko i divno,,tolika je i bol isto...
    Mister50

    Počalji Pon 15 Avg 2011, 1:18 am od Mister50

    pre svega laku noc tebi a meni dobro vece zbog toga sto sam pre sat vremena dosao iz Ohrida gde se desava puno stvari iz kulturno zabavnog zivota a ja zelim biti prisutan na svima...Po prvi put sam procitao ovu temu do kraja i evo nekog mog sagledavanja situacije koja bas i ne mora dati ne neki odgovor ali je vrijedi razmotriti..Da imas neku vezu u momentu ti verojatno i ne bi bila na forumu,,da imas neko drustvo koje te zaokuplja i oduzima ti vrijeme koje bi rado provodila snjima i to najverovatnije nemas jer bi ti postovi zracili s nekim nedokucivim unatarnjem zadovoljstvom.Ovako tvoji postovi izrazavaju tugu nama nepoznatog podrijetla dok sad nisi napisala i objasnila sve..e sad virtualna ljubav i nije neka ako ne dodje do susreta face to face i ja mislim da bi konacno trebala poraditi malo i nqa tome..koliko sam uspio razumiti decko je fin i nije ozenjen , sto znaci da nema neku sigurnost iza sebe sto se tice pisanjaAko ne otvorimo zakljucana vrata necemo ni znati sto ima iza nje.Cega se ti bojis, dali ostaviti usamljenicki zivot u kome i sama tvrdis da je bezperspektivan, da ostavis nas sa forumo koji ti mozemo pomoci samo pisanjem ili je zivot za tebe tolika nepoznanica da nemozes predvidjeti sledeci korak..zacaurila si se u tvom ubedjenju da sutrasnica moze samo da bude gora od danasnice..Neka decko....ako nije ozenjen dodje k tebi doma budite zajedno tek toliko kolko da vidis dali mu disi glava, pa ako ne valja cao amiko.Svako putovanje pocinje prvim korakom..pa iskoraci..Vrijeme prolazi kako si sama rekla zato i ne cekaj previse mozda ti je on put ka sreci a ako neces i to onda prekini stim i pocni novi zivot..uslovno a sad laku noc i meni se spava i mozak mi ne radi bas sa 100 na sat... mislim...
    Olga

    Počalji Pon 15 Avg 2011, 1:39 am od Olga

    Greska mister, velika greska.
    Ni jedna virtuelna nesme i ne moze da bude realna.To je pravilo.U protivnom gubi smisao i lepotu.Sve virtuelne su imale u zaledjini zelju i strast kao osnovni pokretac da ce se kobajagi nekada videti Smile
    Ideja da se to dogodi,podgrevala je zudnju i obecanja.Ljubav je tada najvise cvetala i neznosti su se najvise kazivale.Prvo sunce i kontakt live,bili su porazavajuce osecanje da nesto nije u redu .A to "nesto: jeste ona slatka slutnja i iscekivanje ,zamisljenog dodira i vestacke boli sa pravim suzama i udarcima direktno u dusu.Samo dusa ume ,zna i moze da pati i samo njena duhovna bol jeste najsnaznija bol na svetu .Zato...neka voli kolko moze to da potraje ,onda nek odboluje i delit ...na pravi nacin.Gasenje racunara ...
    Anonymous

    Počalji Pon 15 Avg 2011, 10:45 am od Gost

    Olga ::Greska mister, velika greska.
    Ni jedna virtuelna nesme i ne moze da bude realna.To je pravilo.U protivnom gubi smisao i lepotu.Sve virtuelne su imale u zaledjini zelju i strast kao osnovni pokretac da ce se kobajagi nekada videti Smile
    Ideja da se to dogodi,podgrevala je zudnju i obecanja.Ljubav je tada najvise cvetala i neznosti su se najvise kazivale.Prvo sunce i kontakt live,bili su porazavajuce osecanje da nesto nije u redu .A to "nesto: jeste ona slatka slutnja i iscekivanje ,zamisljenog dodira i vestacke boli sa pravim suzama i udarcima direktno u dusu.Samo dusa ume ,zna i moze da pati i samo njena duhovna bol jeste najsnaznija bol na svetu .Zato...neka voli kolko moze to da potraje ,onda nek odboluje i delit ...na pravi nacin.Gasenje racunara ...


    mister hmm,,,hvala na komentaru ali ovoga puta se u potpunosti slažem sa Olgom,,sve je napisala što je i kako je,,,sve ima svoje razloge što i kako,,možda ta ljubav ako je tako možemo i nazvati neka ostane di je i krenula,,,sad možemo samo da komentiramo jer sam sve to prekinula dosta mi je toga,,a

    izlaska sa svojim društvom i nije mi više nešto ne ide mi se po tulumima i diskovima po cijele noci i gledati njih pijane i slušati njihove fore ko se više napio ma boli me ona stvar za tim,,,ko je pijan a tko ne,,,

    sve gledajuci oko sebe pa koga da si sebi nađem svi maleni muškarci ni do ramena mi nisu i svi izgledaju kao da su umjetni prepuni šminke na sebi,,pa koji će mi klinac takav da voli više šinku od mene ma neću radije ču sjediti doma na terasi i gleda u more uz laganu muziku nego gubiti vrijeme sa takima muškarcima,,oni koji su ok, ti su svi oženjeni a moje pravilo nikad ne diraj oženjenoga muškarca to me ne zanima ne želim se u to upuštati tako da je ipak meni ostalo da sjedim i gledam,,,da stvar bude gora koliko sam ga voljela toliko se može okrenuti mržnja prezir a sad ža što baš sam kuja i to velika to znam,,,nadam se da ću nekoga ugledati tko će mi se dopasti,,,a kako je krenulo mene žene počele zavoditi i što sad mogu nego stani i plači,,,,ehh sad bih tu mogla da pišem do sutra a od sutra pa do idućega dana,,u svakom pogledu sam veliki gubitnik i neka sam nije mi žao,,,sve je to život zar ne!
    Mister50

    Počalji Pon 15 Avg 2011, 11:40 am od Mister50

    ponoć ::
    Olga ::Greska mister, velika greska.
    Ni jedna virtuelna nesme i ne moze da bude realna.To je pravilo.U protivnom gubi smisao i lepotu.Sve virtuelne su imale u zaledjini zelju i strast kao osnovni pokretac da ce se kobajagi nekada videti Smile
    Ideja da se to dogodi,podgrevala je zudnju i obecanja.Ljubav je tada najvise cvetala i neznosti su se najvise kazivale.Prvo sunce i kontakt live,bili su porazavajuce osecanje da nesto nije u redu .A to "nesto: jeste ona slatka slutnja i iscekivanje ,zamisljenog dodira i vestacke boli sa pravim suzama i udarcima direktno u dusu.Samo dusa ume ,zna i moze da pati i samo njena duhovna bol jeste najsnaznija bol na svetu .Zato...neka voli kolko moze to da potraje ,onda nek odboluje i delit ...na pravi nacin.Gasenje racunara ...


    mister hmm,,,hvala na komentaru ali ovoga puta se u potpunosti slažem sa Olgom,,sve je napisala što je i kako je,,,sve ima svoje razloge što i kako,,možda ta ljubav ako je tako možemo i nazvati neka ostane di je i krenula,,,sad možemo samo da komentiramo jer sam sve to prekinula dosta mi je toga,,a

    izlaska sa svojim društvom i nije mi više nešto ne ide mi se po tulumima i diskovima po cijele noci i gledati njih pijane i slušati njihove fore ko se više napio ma boli me ona stvar za tim,,,ko je pijan a tko ne,,,

    sve gledajuci oko sebe pa koga da si sebi nađem svi maleni muškarci ni do ramena mi nisu i svi izgledaju kao da su umjetni prepuni šminke na sebi,,pa koji će mi klinac takav da voli više šinku od mene ma neću radije ču sjediti doma na terasi i gleda u more uz laganu muziku nego gubiti vrijeme sa takima muškarcima,,oni koji su ok, ti su svi oženjeni a moje pravilo nikad ne diraj oženjenoga muškarca to me ne zanima ne želim se u to upuštati tako da je ipak meni ostalo da sjedim i gledam,,,da stvar bude gora koliko sam ga voljela toliko se može okrenuti mržnja prezir a sad ža što baš sam kuja i to velika to znam,,,nadam se da ću nekoga ugledati tko će mi se dopasti,,,a kako je krenulo mene žene počele zavoditi i što sad mogu nego stani i plači,,,,ehh sad bih tu mogla da pišem do sutra a od sutra pa do idućega dana,,u svakom pogledu sam veliki gubitnik i neka sam nije mi žao,,,sve je to život zar ne!
    vidite ipak da je preslo granice virtualne ljubavi..pa oni se vide kamerama, tako da se sve svodi na ljubavnu prepisku bez realnog benefita za njih dvoje.. aisplskane su suze ..jedno cijelo more tako da se vec postavlja pitanje kad ce viruala preci u realu jer ne zaboravimo da su ranije zene narocito iz dalmacije odlazile i udavale se za amer bez ijednog podatka o njemu osim jednog napisanog pisma koje je doticna drzala u ruci kad je prelazila okean..Sad je situacija drugacija i oni znaju sve o njima oboje, kako spavaju , kako ona zabaci kosu, kako se osmehuje kakva je kad je tuzna.Cemu produzavati agoniju ili je imati na djelove kad i za to ima rijesenje...Virtuala ako predugo traje drzi covijeka izvan realnosti a godine prolaze i ne bih ja zeleo da se sutra nadje pred pitananjem , a sta sad.. i gde sam ja to godinama bila sta radila i sto je ostalo iza meneJedan susret koji ne obavezuje moze promijeniti nesto , ali i ne mora ali ce barem razresiti agoniju u kojoj je zapala... mislim... mislim...

    Počalji  od Sponsored content


      Sada je Sub 27 Apr 2024, 8:11 am