Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


+99
Grazia
♥♥♥heartbreakerka♥♥♥
Najda
Moravac
faraonn
Zvjezdica
kit teler
Nikita-Niki
Imperator
Koka
Femina
Nevena
Stole baja
Donna
spica23
gvinetvb
Rainy
snowwhite
No ordinary girl
suzyf
anaekn
Vesna
pipistrela
Yellosasha
ninic86
Vila Ravijojla
bimboje
MilaA
Cvetak zanovetak
muamera
Ellen
RickBlaine
vitez
Astra***
dijana dixi
jasmina
tamoneki
Thinkerbell
nekatamo
Egzaltacija Mjeseca
Afrika
Godsend89
Sapat Koji Hoda
Tigrica
Boris968
marica
Radmila M.
DirtyDejana
Annabel_Lee
montoya
KANA
karamela
Kosmos
artistic_eye
ENA
WhiteWitch
sanjalica
Jola
Kanonada
Riverdance
zvrk
Alexandra1973
Tasha91
Bubica
1968
Otmena Prostakusa
gocacar
Krupnooka
Ziksi
Lana
bojana_bubi
mir_ella72
JOGURT
zagrebcanka
doree
jelena83
cherrydjuki
lud pa nema kud
Schnuffel
Ulpijana
katja91
ELA
doroteja
gole75
zvezdica
dOoshka
Sexy-ambrosia
capellini
feniks
Jasna
Rade61
kosooka
Digi-Grobar
K-pax
Zika 47
Man From The Crypton
valerija_messalina
Enigma
jasna ko dan
103 posters

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    faraonn
    faraonn
    Raskosna Maska
    Raskosna Maska


    Muški
    Ribe
    Broj poruka : 4559
    Godina : 64
    Lokacija : Luzern-Beograd-Berane
    Raspoloženje : ...kad izadjem vani,-nasmijan uvijek ...niko ne mora moje neraspoloženje da usisava...
    Datum upisa : 10.11.2010
    Reputation : 109
    Points : 4682

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od faraonn Pon 13 Maj 2013, 10:22 pm

    ...tigrovo pismo nije za hijene...
    faraonn
    faraonn
    Raskosna Maska
    Raskosna Maska


    Muški
    Ribe
    Broj poruka : 4559
    Godina : 64
    Lokacija : Luzern-Beograd-Berane
    Raspoloženje : ...kad izadjem vani,-nasmijan uvijek ...niko ne mora moje neraspoloženje da usisava...
    Datum upisa : 10.11.2010
    Reputation : 109
    Points : 4682

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od faraonn Pon 13 Maj 2013, 10:25 pm

    ...Zvjezdice, mislim da nemaš prijatelja uopšte jer vrijediš toliko da oni hoće tvoji susjedi biti a to nema ništa sa prijateljstvom...koji ti je4 prijqatelj bio kad si ga trebala ali to nijesi osjetilaq i da bog ada neosjetila...Zvjezdice,-Zvijezdo moja...
    Lana
    Lana
    Maska
    Maska


    Ženski
    Broj poruka : 23420
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 04.05.2009
    Reputation : 1415
    Points : 26334

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Lana Pon 13 Maj 2013, 10:27 pm

    Zvijezdice, draga, poslala sam ti privatnu poruku jos juce....otvori je srce


    _________________
    faraonn
    faraonn
    Raskosna Maska
    Raskosna Maska


    Muški
    Ribe
    Broj poruka : 4559
    Godina : 64
    Lokacija : Luzern-Beograd-Berane
    Raspoloženje : ...kad izadjem vani,-nasmijan uvijek ...niko ne mora moje neraspoloženje da usisava...
    Datum upisa : 10.11.2010
    Reputation : 109
    Points : 4682

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od faraonn Pon 13 Maj 2013, 10:32 pm

    ...Lanice draga,-neka ostaje prijateljstvo
    a sve ostalo
    neka ide
    do v r a g a ...
    Lana
    Lana
    Maska
    Maska


    Ženski
    Broj poruka : 23420
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 04.05.2009
    Reputation : 1415
    Points : 26334

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Lana Pon 13 Maj 2013, 10:36 pm

    far, to ti pricam, ali niko ne slusa kezzzz


    _________________
    Zvjezdica
    Zvjezdica
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 13
    Godina : 43
    Lokacija : Zenica, Bosna i Hercegovina
    Datum upisa : 11.05.2013
    Reputation : 2
    Points : 15

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Zvjezdica Pon 13 Maj 2013, 10:37 pm

    Lana ::Zvijezdice, draga, poslala sam ti privatnu poruku jos juce....otvori je srce

    Lana... nema privatne poruke (0/0)
    Moravac
    Moravac
    Maska
    Maska


    Muški
    Škorpija
    Broj poruka : 13401
    Godina : 78
    Lokacija : Mala Krsna
    Posao/dokolice : grickam slamku
    Raspoloženje : rano lezem
    Datum upisa : 07.03.2013
    Reputation : 1500
    Points : 14997

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Moravac Pon 13 Maj 2013, 10:40 pm

    Zvjezdica ::
    Lana ::Zvijezdice, draga, poslala sam ti privatnu poruku jos juce....otvori je srce

    Lana... nema privatne poruke (0/0)

    klikni na kovertu drugu ikonicu s desna u naslovu ispod one zene sto lezi


    _________________
    ...ko oka 2
    Lana
    Lana
    Maska
    Maska


    Ženski
    Broj poruka : 23420
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 04.05.2009
    Reputation : 1415
    Points : 26334

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Lana Pon 13 Maj 2013, 10:43 pm

    Zvjezdica ::
    Lana... nema privatne poruke (0/0)

    ima, sad sam proverila, jos uvek nisi otvorila.
    ma, polako, snaci ces se pisamce


    Poslednji izmenio Lana dana Pon 13 Maj 2013, 11:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta


    _________________
    Zvjezdica
    Zvjezdica
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 13
    Godina : 43
    Lokacija : Zenica, Bosna i Hercegovina
    Datum upisa : 11.05.2013
    Reputation : 2
    Points : 15

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Zvjezdica Pon 13 Maj 2013, 10:46 pm

    Moravac ::
    Zvjezdica ::
    Lana ::Zvijezdice, draga, poslala sam ti privatnu poruku jos juce....otvori je srce

    Lana... nema privatne poruke (0/0)

    klikni na kovertu drugu ikonicu s desna u naslovu ispod one zene sto lezi

    hahhaha napokon... Hvala ;)
    Lana
    Lana
    Maska
    Maska


    Ženski
    Broj poruka : 23420
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 04.05.2009
    Reputation : 1415
    Points : 26334

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Lana Pon 13 Maj 2013, 10:58 pm

    Zvjezdice srce


    _________________
    Zvjezdica
    Zvjezdica
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 13
    Godina : 43
    Lokacija : Zenica, Bosna i Hercegovina
    Datum upisa : 11.05.2013
    Reputation : 2
    Points : 15

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Zvjezdica Pon 13 Maj 2013, 11:11 pm

    faraonn ::...Zvjezdice, mislim da nemaš prijatelja uopšte jer vrijediš toliko da oni hoće tvoji susjedi biti a to nema ništa sa prijateljstvom...koji ti je4 prijqatelj bio kad si ga trebala ali to nijesi osjetilaq i da bog ada neosjetila...Zvjezdice,-Zvijezdo moja...

    hehhe još me u crnjak baci hmm hmmm
    Kosmos
    Kosmos
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Devica
    Broj poruka : 1926
    Godina : 54
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : mesecar
    Raspoloženje : zavisi na koju nogu ustanem
    Datum upisa : 01.03.2010
    Reputation : 124
    Points : 1975

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Kosmos Uto 14 Maj 2013, 7:05 pm

    Nikita-Niki ::10.08.1975.
    4:20
    Sombor javlja mi se


    Nikita dvostruki lav sa mjesecom u djevici. Neumorna kucanica, majka, supruga, radi vise stvari u istom momentu, kad nesto naumi to i uradi. Ponekad pretjeruje s tim da sve bude po njenom i nikako drugacije.
    Vodi racuna o svojoj higijeni, voli da je cista i uredna. Ne voli se previse udaljavati od svog doma i kad otputuje gleda se sto prije vratiti. Planet zastitar joj je Sunce. (u astologiji je Sunce oznaceno kao planet)To donosi sposobnost planiranja i dobrog organiziranja. Sadrzi volju, optimizam i plemenitost. Ako iskoristi prilike koje joj se pruzaju moze imati prilicnih uspjeha u politici i zivotu opcenito.To Sunce nosi sa sobom radost i ponos ali ne dozvoljava protivljenja i sumnje u njene odluke. Nije velika ljubavnica niti pretjerano sretna u braku, sve razumije ali niti za jednu stvar nije previse zainteresirana. Boje koje joj stoje su jarke, jarko zuta i crvena. Dan nedjelja, metal zlato, zivotinja orao. Najveca vrlina Nikite je cestitost, a mana moze biti okrutnost kad nekom pokaze gdje mu je mjesto. Trebala bi se cuvati vatre, kako one u sebi tako i opcenito, vatre od pucanja boce plina ili kakvog pozara.
    Kosmos
    Kosmos
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Devica
    Broj poruka : 1926
    Godina : 54
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : mesecar
    Raspoloženje : zavisi na koju nogu ustanem
    Datum upisa : 01.03.2010
    Reputation : 124
    Points : 1975

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Kosmos Uto 14 Maj 2013, 7:33 pm

    Man From The Crypton ::08.10.1980. u 12:45, Smederevo


    Vaga, podznak jarac, mmjesec u vagi.


    Rafiniran, voli se oblaciti lijepo i ektravagantno. Voli biti primjecen u drustvu, osobito od strane zena.
    Dopadaju mu se slobodne i direktne zene, koje imaju sta za reci. Prema svojoj partnerki se odnosi kao prema princezi, nevjeran je samo kada vidi da od veze nema nista. Jako se plasi samoce i radi na tome da ne dodje do toga. Sve svoje obveze iznosi dosljedno i revnosno. Prema djeci je u biti njezan ali razvija kod njih osjecaj odgovornosti i radne navike. Planet zastitar mu je Jupiter, sto znaci da ima dobre preduvjete za srecu. Jupiter trazi od svega ono najbolje, tako i on nastoji od ljudi dobiti ono najbolje i najvise sto mogu. Voli lijep zivot, zabave, tulume svih karaktera. Jupiter daje visoko celo, nasmijane oci, kestenjastu kosu, visok stas. U zrelijim godinama bi se trebao pricuvati gojaznosti i nekretanja. Smaragd mu pristaje od dragog kamenja, a on daje sve vrste ovozemaljskih zadovoljstina u kojima ne treba pretjerivati. Ima izrazen ponos, koji bi trebalo nastojati stisati. Odgovarao bi mu posao stalnog kretanja i komunikacija sa ljudima.
    Zvjezdica
    Zvjezdica
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 13
    Godina : 43
    Lokacija : Zenica, Bosna i Hercegovina
    Datum upisa : 11.05.2013
    Reputation : 2
    Points : 15

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Zvjezdica Uto 14 Maj 2013, 9:54 pm

    PA dragi Kosmos, što mene preskoči? Smile
    29.11.2011.g. 23:05, Zenica
    hvala
    faraonn
    faraonn
    Raskosna Maska
    Raskosna Maska


    Muški
    Ribe
    Broj poruka : 4559
    Godina : 64
    Lokacija : Luzern-Beograd-Berane
    Raspoloženje : ...kad izadjem vani,-nasmijan uvijek ...niko ne mora moje neraspoloženje da usisava...
    Datum upisa : 10.11.2010
    Reputation : 109
    Points : 4682

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od faraonn Uto 14 Maj 2013, 10:17 pm

    Zvjezdica ::
    faraonn ::...Zvjezdice, mislim da nemaš prijatelja uopšte jer vrijediš toliko da oni hoće tvoji susjedi biti a to nema ništa sa prijateljstvom...koji ti je4 prijqatelj bio kad si ga trebala ali to nijesi osjetilaq i da bog ada neosjetila...Zvjezdice,-Zvijezdo moja...

    hehhe još me u crnjak baci hmm hmmm

    ...nije crnjak
    to je stvarnost koja je u bojama svakidsnjim ali svijetlo svakoj boji oduzima snagu...tebi sigurno predstoji veselost ali nemoj se uljuškati jer veselost je rasipanje kvalitatetne sile u sebi...čuvaj je , ako ne za sebe trebaš i drugima...
    Nikita-Niki
    Nikita-Niki
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Lav
    Broj poruka : 691
    Godina : 48
    Lokacija : Vojvodina
    Datum upisa : 03.05.2013
    Reputation : 84
    Points : 783

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Nikita-Niki Uto 14 Maj 2013, 11:24 pm

    Kosmos ::
    Nikita-Niki ::10.08.1975.
    4:20
    Sombor javlja mi se


    Nikita dvostruki lav sa mjesecom u djevici. Neumorna kucanica, majka, supruga, radi vise stvari u istom momentu, kad nesto naumi to i uradi. Ponekad pretjeruje s tim da sve bude po njenom i nikako drugacije.
    Vodi racuna o svojoj higijeni, voli da je cista i uredna. Ne voli se previse udaljavati od svog doma i kad otputuje gleda se sto prije vratiti. Planet zastitar joj je Sunce. (u astologiji je Sunce oznaceno kao planet)To donosi sposobnost planiranja i dobrog organiziranja. Sadrzi volju, optimizam i plemenitost. Ako iskoristi prilike koje joj se pruzaju moze imati prilicnih uspjeha u politici i zivotu opcenito.To Sunce nosi sa sobom radost i ponos ali ne dozvoljava protivljenja i sumnje u njene odluke. Nije velika ljubavnica niti pretjerano sretna u braku, sve razumije ali niti za jednu stvar nije previse zainteresirana. Boje koje joj stoje su jarke, jarko zuta i crvena. Dan nedjelja, metal zlato, zivotinja orao. Najveca vrlina Nikite je cestitost, a mana moze biti okrutnost kad nekom pokaze gdje mu je mjesto. Trebala bi se cuvati vatre, kako one u sebi tako i opcenito, vatre od pucanja boce plina ili kakvog pozara.

    Sad cu lagano da se onesvestim....no coment , moj naklon naklon sve je tacno, a ja mislila da me ne moze niko procitati ili prosto me niko ne razume, pogresila sam ....

    Ne znam sta da kazem sem jedno veliko HVALA :665:

    p.s. mislim da sam upravo ugrabila priliku i koristim svojih 5 minuta pod ovim suncem , pokusacu da zadrzim sto duze :665:
    Kosmos
    Kosmos
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Devica
    Broj poruka : 1926
    Godina : 54
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : mesecar
    Raspoloženje : zavisi na koju nogu ustanem
    Datum upisa : 01.03.2010
    Reputation : 124
    Points : 1975

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Kosmos Sre 15 Maj 2013, 4:21 pm

    Zvjezdica ::PA dragi Kosmos, što mene preskoči? Smile
    29.11.2011.g. 23:05, Zenica
    hvala


    Nisam preskocio, idemo redom. Ovo je strijelac, sa podznakom u djevici i mjesecom u djevici. Pedantna i zahvalna kucanica, koja ponekad i pretjeruje sa tim. U ljubavi je oprezna, cak se moze dogoditi da proracunato ulazi u vezu ili brak. Trudi se da se ne prepusti osecanjima i da ih uvjek kontrolira. Prema djeci je u biti odgovorna i pokusava im stvoriti uvjete za neovisnost, ne rasipajuci se pri tom nepotrebnom njeznoscu i stvarima koji ih mogu razmaziti. Planet zastitar Jupiter joj daje preduvjete za srecu i zadovoljenje svojih bazicnih potreba koje nisu male. Jupiter nosi sa sobom pravednost, moralnost, optimizam. Ona bi da pomogne svakom kome je potrebna pomoc pa se ponekad rapline u tome. Obozava sva zadovoljstva ovoga svijeta, rado je vidjena u drustvu, jer kad svi potonu ona se nada i neda nevoljama. Njena boja je ljubicasta ili teget, dan cetvrtak, metal bronza. Inteligentna je natprosecno i umije se snaci svuda, cak i tamo gdje se to cini jako tesko. Pored svega posjeduje dobro skriveni sarm, lukavost i zavodljivost. Ko je zeli osvojiti neka je iznenada povede na neobicno putovanje. U slucaju raskida zna ostati vjeran prijatelj, ukoliko okolnosti to dozvoljavaju.
    Zvjezdica
    Zvjezdica
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 13
    Godina : 43
    Lokacija : Zenica, Bosna i Hercegovina
    Datum upisa : 11.05.2013
    Reputation : 2
    Points : 15

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Zvjezdica Čet 16 Maj 2013, 12:54 am

    eh putovanje bi mi dobro došlo ;)...sviđa mi se to što si napisao... nekako se baš podudara Smile

    Hvala Kosmos Smile
    Zvjezdica
    Zvjezdica
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 13
    Godina : 43
    Lokacija : Zenica, Bosna i Hercegovina
    Datum upisa : 11.05.2013
    Reputation : 2
    Points : 15

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Zvjezdica Čet 16 Maj 2013, 12:57 am

    faraonn ::
    Zvjezdica ::
    faraonn ::...Zvjezdice, mislim da nemaš prijatelja uopšte jer vrijediš toliko da oni hoće tvoji susjedi biti a to nema ništa sa prijateljstvom...koji ti je4 prijqatelj bio kad si ga trebala ali to nijesi osjetilaq i da bog ada neosjetila...Zvjezdice,-Zvijezdo moja...

    hehhe još me u crnjak baci hmm hmmm

    ...nije crnjak
    to je stvarnost koja je u bojama svakidsnjim ali svijetlo svakoj boji oduzima snagu...tebi sigurno predstoji veselost ali nemoj se uljuškati jer veselost je rasipanje kvalitatetne sile u sebi...čuvaj je , ako ne za sebe trebaš i drugima...

    hvala ti još jednom.....
    jesam vesela i zbog toga se svi "lijepe" na mene... znam ja da je tu malo iskrenih...kažeš da se ne rasipam- ne znam drugačije ....
    Kosmos
    Kosmos
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Devica
    Broj poruka : 1926
    Godina : 54
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : mesecar
    Raspoloženje : zavisi na koju nogu ustanem
    Datum upisa : 01.03.2010
    Reputation : 124
    Points : 1975

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Kosmos Čet 18 Jul 2013, 4:59 pm

    Hvala svima koji su mi rekli hvala
    Najda
    Najda
    Raskosna Maska
    Raskosna Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 2296
    Godina : 61
    Lokacija : Pod mesecevom senkom
    Posao/dokolice : poezija, proza, muzika...
    Raspoloženje : smejem se kad imam razlog za smeh
    Datum upisa : 24.12.2012
    Reputation : 240
    Points : 2582

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Najda Čet 18 Jul 2013, 6:43 pm

    20. 12. 1962. ...par minuta iza ponoći...
    Man From The Crypton
    Man From The Crypton
    Velicanstvena Maska
    Velicanstvena Maska


    Muški
    Vaga
    Broj poruka : 7942
    Godina : 43
    Lokacija : Smederevo - Jugovo
    Posao/dokolice : novinar/muzičar
    Raspoloženje : pozitiva...
    Datum upisa : 17.06.2009
    Reputation : 452
    Points : 8389

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Man From The Crypton Pet 19 Jul 2013, 9:15 am

    Kosmos ::
    Man From The Crypton ::08.10.1980. u 12:45, Smederevo


    Vaga, podznak jarac, mmjesec u vagi.


    Rafiniran, voli se oblaciti lijepo i ektravagantno. Voli biti primjecen u drustvu, osobito od strane zena.
    Dopadaju mu se slobodne i direktne zene, koje imaju sta za reci. Prema svojoj partnerki se odnosi kao prema princezi, nevjeran je samo kada vidi da od veze nema nista. Jako se plasi samoce i radi na tome da ne dodje do toga. Sve svoje obveze iznosi dosljedno i revnosno. Prema djeci je u biti njezan ali razvija kod njih osjecaj odgovornosti i radne navike. Planet zastitar mu je Jupiter, sto znaci da ima dobre preduvjete za srecu. Jupiter trazi od svega ono najbolje, tako i on nastoji od ljudi dobiti ono najbolje i najvise sto mogu. Voli lijep zivot, zabave, tulume svih karaktera. Jupiter daje visoko celo, nasmijane oci, kestenjastu kosu, visok stas. U zrelijim godinama bi se trebao pricuvati gojaznosti i nekretanja. Smaragd mu pristaje od dragog kamenja, a on daje sve vrste ovozemaljskih zadovoljstina u kojima ne treba pretjerivati. Ima izrazen ponos, koji bi trebalo nastojati stisati. Odgovarao bi mu posao stalnog kretanja i komunikacija sa ljudima.  

    Bogme, pronađos se u svakoj rečenici !!! :432164: 
    Kosmos
    Kosmos
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Devica
    Broj poruka : 1926
    Godina : 54
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : mesecar
    Raspoloženje : zavisi na koju nogu ustanem
    Datum upisa : 01.03.2010
    Reputation : 124
    Points : 1975

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Kosmos Pet 23 Avg 2013, 11:54 am

    Najda strijelac sa mjesecom u znaku vage. Njezna i vesela osoba, voli drustvo i zabave, voli imati na sebi detalje koji drugi nemaju, nesto sto je razlikuje. Voli se dopadati ljudima ali ne nametati, ako je muskarac njezan i stalozen prema njoj put mu je otvoren i izvjestan. Ona je dobra majka, izvrstan pedagog, uvjek zna sta je potrebno njenoj djeci. Planet zastitar joj je Venera. Venera je simbol svega lijepog u zivotu. Culnost, miroljubivost, elagancija, umjetnost su vodilje osobi sa podrskom planeta Venere. Njen zivot je kao putovanje u noci, zacinjeno sarmom, ljubavlju, mastom i nadanjima. Venera razvija estetiku, potrebu za prijateljstvima, ljubavlju i blagostima. Zamke su melankolija i neodlucnost, to se prevazilazi komunikativnoscu, ljubaznoscu, glazbom, lijepim stvarima i mislima. Najda voli, odnosno obozava sva zadovoljstva ovoga svijeta. Da bi ostvarila bar dio tih zelja mora naci sklad izmedju svoje umjetnicke duse koja je sklona letu i realnosti na zemlji. Ona voli vodu i cistotu, dugo ponekad predugo merka svoj plen ali kad krene kraj price se zna. Njen dan je petak, boja svjetlo plava, broj 6, metal bronza, cvijet ruza.
    Najda
    Najda
    Raskosna Maska
    Raskosna Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 2296
    Godina : 61
    Lokacija : Pod mesecevom senkom
    Posao/dokolice : poezija, proza, muzika...
    Raspoloženje : smejem se kad imam razlog za smeh
    Datum upisa : 24.12.2012
    Reputation : 240
    Points : 2582

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Najda Pet 23 Avg 2013, 12:08 pm

    Kosmos ::Najda strijelac sa mjesecom u znaku vage. Njezna i vesela osoba, voli drustvo i zabave, voli imati na sebi detalje koji drugi nemaju, nesto sto je razlikuje. Voli se dopadati ljudima ali ne nametati, ako je muskarac njezan i stalozen prema njoj put mu je otvoren i izvjestan. Ona je dobra majka, izvrstan pedagog, uvjek zna sta je potrebno njenoj djeci. Planet zastitar joj je Venera. Venera je simbol svega lijepog u zivotu. Culnost, miroljubivost, elagancija, umjetnost su vodilje osobi sa podrskom planeta Venere. Njen zivot je kao putovanje u noci, zacinjeno sarmom, ljubavlju, mastom i nadanjima. Venera razvija estetiku, potrebu za prijateljstvima, ljubavlju i blagostima. Zamke su melankolija i neodlucnost, to se prevazilazi komunikativnoscu, ljubaznoscu, glazbom, lijepim stvarima i mislima. Najda voli, odnosno obozava sva zadovoljstva ovoga svijeta. Da bi ostvarila bar dio tih zelja mora naci sklad izmedju svoje umjetnicke duse koja je sklona letu i realnosti na zemlji. Ona voli vodu i cistotu, dugo ponekad predugo merka svoj plen ali kad krene kraj price se zna. Njen dan je petak, boja svjetlo plava, broj 6, metal bronza, cvijet ruza.
    Wow...no coment....totalni pogodak....bravo... 

    H V A L A bombonjera 
    ♥♥♥heartbreakerka♥♥♥
    ♥♥♥heartbreakerka♥♥♥
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Bik
    Broj poruka : 565
    Godina : 42
    Lokacija : U tvom srcu
    Datum upisa : 16.11.2013
    Reputation : 8
    Points : 589

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od ♥♥♥heartbreakerka♥♥♥ Sub 16 Nov 2013, 4:59 pm

    Da li mozete i meni nesto da kazete? Nisam stavila svoj pravi datum rodjenja kad sam se ovde prijavila, nisam znala za ovu temu osmeh Nemojte gledati taj datum. Rodjena sam 19. oktobra. 1981 godine, Beograd, tacno u podne, mozda par minuta kasnije. Hvala unapred na horoskopu. srculence 

    Sponsored content


    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 19 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub 27 Apr 2024, 12:49 am