Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


+99
Grazia
♥♥♥heartbreakerka♥♥♥
Najda
Moravac
faraonn
Zvjezdica
kit teler
Nikita-Niki
Imperator
Koka
Femina
Nevena
Stole baja
Donna
spica23
gvinetvb
Rainy
snowwhite
No ordinary girl
suzyf
anaekn
Vesna
pipistrela
Yellosasha
ninic86
Vila Ravijojla
bimboje
MilaA
Cvetak zanovetak
muamera
Ellen
RickBlaine
vitez
Astra***
dijana dixi
jasmina
tamoneki
Thinkerbell
nekatamo
Egzaltacija Mjeseca
Afrika
Godsend89
Sapat Koji Hoda
Tigrica
Boris968
marica
Radmila M.
DirtyDejana
Annabel_Lee
montoya
KANA
karamela
Kosmos
artistic_eye
ENA
WhiteWitch
sanjalica
Jola
Kanonada
Riverdance
zvrk
Alexandra1973
Tasha91
Bubica
1968
Otmena Prostakusa
gocacar
Krupnooka
Ziksi
Lana
bojana_bubi
mir_ella72
JOGURT
zagrebcanka
doree
jelena83
cherrydjuki
lud pa nema kud
Schnuffel
Ulpijana
katja91
ELA
doroteja
gole75
zvezdica
dOoshka
Sexy-ambrosia
capellini
feniks
Jasna
Rade61
kosooka
Digi-Grobar
K-pax
Zika 47
Man From The Crypton
valerija_messalina
Enigma
jasna ko dan
103 posters

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Kosmos
    Kosmos
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Devica
    Broj poruka : 1926
    Godina : 54
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : mesecar
    Raspoloženje : zavisi na koju nogu ustanem
    Datum upisa : 01.03.2010
    Reputation : 124
    Points : 1975

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Kosmos Uto 12 Mar 2013, 4:54 pm

    spica23 ::Jel moze neko i meni da pogleda?Ja sam nova pa ako je neko voljan da pogleda Smile 31.07.1988 u 12.05 pm Beograd :00990:


    Lav - Skorpija. Snazna kombinacija koja se odlikuje raznim slabostima, koje se daju prikriti stalnim aktivnimm duhom koji Spica posjeduje. Avanturizam, istrazivanje svega i svacega uz volju, ambicije i ponekad fanatizam cine ovu osobu nezgodnog protivnika svakome i nepouzdanog saveznika nekome. Ona ce svoje ideje i stavove braniti do zadnjeg atoma snage. Ponekad je previse ratoborna i agresivna. Odvazana je u ljubavi, zna da voli ali prevaru ne prasta nikad. Posto ima malo nezgodan karakter neka izbjegava alkohol i bilo kakve opijate, to joj bas moze skoditi. Ima jak karakter zasnovan na moralu ali kada je neko van njenih svetonazora zna biti okrutna i ubosti veoma jako i bolno, sa dugotrajnim posljedicama. Posto ima puno vatre u sebi bilo bi dobro da joj partner bude smiren i na zemlji sa obadvije moge ali i da moze pratiti njene akcije u svakoj zivotnoj oblasti. Osvaja sarmom i lezernoscu, toj kombinaciji nije ni malo lako odoljeti. Onaj ko zeli da je osvoji treba da bude primjecen, po malo ekstravagantan ali da je ne primjesuje bar prvo vrijeme. Zlobne komentare na racun njenog fizickog izgleda ne podnosi toliko da onaj ko ih izrekne nece imati drugu sansu.
    Kosmos
    Kosmos
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Devica
    Broj poruka : 1926
    Godina : 54
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : mesecar
    Raspoloženje : zavisi na koju nogu ustanem
    Datum upisa : 01.03.2010
    Reputation : 124
    Points : 1975

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Kosmos Uto 12 Mar 2013, 5:12 pm

    Donna ::evo i ja cu :-1119-:
    24.01.1990 15:10h Kg


    Vodolija - Rak. Jako jako emotivna osoba kojoj mjesec u Jarcu ne dozvoljava da da ta osjecanja i pokazuje. To je neki urodjeni strah od povrijedjivanja, koji joj s druge strane daruje pouzdanost i moralnu cvrstinu. Ima sve uslove da se u vec u kasnijim dvadesetim a narocito u tridesetim bavi uspjesno politikom. U njoj ima mnogo prijateljskih i ljubavnih emosija koje samo cekaju da se prospu. Culna je i miroljubiva, ima izrazen smisao za lijepo, umjetnost, eleganciju. Prvi dio noci je idealn period za nju. Ako uspije pobjediti svoju povreemenu neodlucnost i lijenost, ona ce i kod drugih i kod sebe podsticati na prijateljstvo, humanost i ljubav. Planet Venera joj je zatitnik. Venera u dobrim uslovima obezbjedjuje taj kljuc dobrog zivota, da se voli i bude voljen. Nije dobra sa novcem direktno ali je zato komunikativna, sarmantna, ljubazna, nikad zavidna, mislim da bi mogla biti sjajan PR. Svjetloplava odjeca joj najbolje stoji. Voli sva zadovoljstva sto pruza zivot i mora pripaziti da joj ona ne naruse sklad emocija, kako prema ljubavnom partneru, tako i prema prijateljima.
    Donna
    Donna
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Ženski
    Vodolija
    Broj poruka : 11384
    Godina : 34
    Lokacija : Srbija
    Datum upisa : 13.08.2011
    Reputation : 236
    Points : 11594

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Donna Uto 12 Mar 2013, 5:56 pm

    Kosmos ::
    Donna ::evo i ja cu :-1119-:
    24.01.1990 15:10h Kg


    Vodolija - Rak. Jako jako emotivna osoba kojoj mjesec u Jarcu ne dozvoljava da da ta osjecanja i pokazuje. To je neki urodjeni strah od povrijedjivanja, koji joj s druge strane daruje pouzdanost i moralnu cvrstinu. Ima sve uslove da se u vec u kasnijim dvadesetim a narocito u tridesetim bavi uspjesno politikom. U njoj ima mnogo prijateljskih i ljubavnih emosija koje samo cekaju da se prospu. Culna je i miroljubiva, ima izrazen smisao za lijepo, umjetnost, eleganciju. Prvi dio noci je idealn period za nju. Ako uspije pobjediti svoju povreemenu neodlucnost i lijenost, ona ce i kod drugih i kod sebe podsticati na prijateljstvo, humanost i ljubav. Planet Venera joj je zatitnik. Venera u dobrim uslovima obezbjedjuje taj kljuc dobrog zivota, da se voli i bude voljen. Nije dobra sa novcem direktno ali je zato komunikativna, sarmantna, ljubazna, nikad zavidna, mislim da bi mogla biti sjajan PR. Svjetloplava odjeca joj najbolje stoji. Voli sva zadovoljstva sto pruza zivot i mora pripaziti da joj ona ne naruse sklad emocija, kako prema ljubavnom partneru, tako i prema prijateljima.

    Hvala lepo. cvetak
    spica23
    spica23
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Lav
    Broj poruka : 2
    Godina : 35
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 11.03.2013
    Reputation : 0
    Points : 2

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od spica23 Uto 12 Mar 2013, 7:13 pm

    Ja sam vaga u podznaku koliko sam ja izracunala i to mi je asc na fixnoj zvezdi spici :13: bar sam ja tako izracunala a sto se tice opisa koji ste mi dali ` Ima jak karakter zasnovan na moralu ali kada je neko van njenih svetonazora zna biti okrutna i ubosti veoma jako i bolno, sa dugotrajnim posljedicama. skandiranje tacno tako
    Radmila M.
    Radmila M.
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Vaga
    Broj poruka : 5733
    Godina : 45
    Lokacija : Bgd
    Datum upisa : 11.05.2010
    Reputation : 1308
    Points : 7044

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Radmila M. Sre 13 Mar 2013, 3:46 pm

    Kosmos ::
    Idealno losa ::07. 10. 1878. Bgd 23 i 15

    Nisi idealna ali ni losa. Ti nikad ne upoznas svog partnera vec sliku o njemu formiras u svojoj glavi. Toliko lose procjenjujes da bi mozda trebala prihvatiti asistenciju nekog u koga imas povjerenja. Imas dovoljno kvaliteta da se svidis nekome ko je vrijedan paznje. Bices dobra majka, mozda malo previse popustljiva. Tvoj zastitnik je Mjesec, a on daruje obilje imaginacija, nestalnosti, nervoze i iluzija. Mozes se ti nositi sa tim ako se potrudis. Posao nemoj cekati kod kuce, niti birati neku svoju struku. Pocni bilo sta sto mozes obavljati, radi dva tri manja poslica (cuvanje djece, starih, vikendom) ako treba volontiraj negdje, prije ili kasnije iskrsnuce neki poslic, s kojim ces biti bar donekle zadovoljna.
    U sexu nemoj pristajati na ono sto ti je odvratno, onaj ko insistira na tako necemu sto ti ne volis ne treba ti. U obitelji nastoj po svaku cijenu odrzati dobre odnose. Vrlo brzo ce ti se isplatiti. Imas osjetljivo zdravlje, zaboravi na proljetno odjevanje koje otkriva stomak, ti znas zasto.


    Au ogoli me nacisto, bolje da sam ovo dobila kao pp. Hvala puno.
    Stole baja
    Stole baja
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Ribe
    Broj poruka : 1829
    Godina : 51
    Lokacija : Ptuj
    Posao/dokolice : Pevanje u zoru
    Raspoloženje : do j.
    Datum upisa : 07.03.2013
    Reputation : 530
    Points : 2371

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Stole baja Sre 13 Mar 2013, 11:25 pm

    Jel radi majstor i za muske ili samo za dame?
    Nevena
    Nevena
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 839
    Godina : 44
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 08.03.2013
    Reputation : 105
    Points : 950

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Nevena Čet 14 Mar 2013, 8:00 pm

    Bila bih zahvalna da Kosmos kaze nesto i za mene:

    7.12.1979.
    9h pre podne
    Beograd
    Kosmos
    Kosmos
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Devica
    Broj poruka : 1926
    Godina : 54
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : mesecar
    Raspoloženje : zavisi na koju nogu ustanem
    Datum upisa : 01.03.2010
    Reputation : 124
    Points : 1975

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Kosmos Pon 18 Mar 2013, 10:46 pm

    Nevena ::Bila bih zahvalna da Kosmos kaze nesto i za mene:

    7.12.1979.
    9h pre podne
    Beograd


    Nevena, ti si Strijelac, sa podznakom u Jarcu i mjesecom u Raku. Taj polozaj mjeseca pri rodjenju je veoma vazan, narocito za zene jer donosi emotivni sklop za cijeli zivot. U astroloskom smislu ti si majka, ona koja stiti ne samo svoju djecu, vec svakoga kome je to potrebno. Imas izrazenu intuiciju koja ti pomaze da razumijes ljudsku patnju i pravilno usmjeris svoja osjecanja. U ljubavi si sanjalica, umijes na sebe prihvatiti ulogu zrtve u obitelji, sto nije uvjek dobro. Volis romantiku i more, obozavas sanjariti dok kroz prozor promatras puni mjesec. Pored svega toga, ti cesto umijes kriti svoja prava osjecanja ali kad ih uspijes realizirati to je onda pun zgoditak, sportski receno pravo u metu. Tvoj planet zastitar je Saturn. Planet duznosti i obveza. Ti znas da samo veliki napori donose nesto konkretno. Sklona si melankoliji, osjetljivog si zdravlja, ponekad buntovna ali ne bez razloga. Ti dugo pamtis, malo govoris i smijes se rijetko. Kad si u stupici ti ces slagati, sto bi purgeri rekli za kaj ne? Kad se upucavas radis to sa puno suptilnosti i njeznosti zacinjenih sa kapima ludorija. Kad volis pruzas mnogo ali i zahtjevas takodjer mnogo. Volis neobicne i rijetke poklone. Ko zeli da te osvoji najbolje je da organizira neki tulum na obali mora uz vatromet, tome svakako neces moci odoljeti. Od novcanih transakcija bjezi kao od kuge, to nije za tebe.
    Kosmos
    Kosmos
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Devica
    Broj poruka : 1926
    Godina : 54
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : mesecar
    Raspoloženje : zavisi na koju nogu ustanem
    Datum upisa : 01.03.2010
    Reputation : 124
    Points : 1975

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Kosmos Pon 18 Mar 2013, 10:46 pm

    Stole baja ::Jel radi majstor i za muske ili samo za dame?

    Radi radi, samo ti daj dok Lana placa
    Nevena
    Nevena
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 839
    Godina : 44
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 08.03.2013
    Reputation : 105
    Points : 950

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Nevena Uto 19 Mar 2013, 4:12 pm

    Kosmos ::
    Nevena ::Bila bih zahvalna da Kosmos kaze nesto i za mene:

    7.12.1979.
    9h pre podne
    Beograd


    Nevena, ti si Strijelac, sa podznakom u Jarcu i mjesecom u Raku. Taj polozaj mjeseca pri rodjenju je veoma vazan, narocito za zene jer donosi emotivni sklop za cijeli zivot. U astroloskom smislu ti si majka, ona koja stiti ne samo svoju djecu, vec svakoga kome je to potrebno. Imas izrazenu intuiciju koja ti pomaze da razumijes ljudsku patnju i pravilno usmjeris svoja osjecanja. U ljubavi si sanjalica, umijes na sebe prihvatiti ulogu zrtve u obitelji, sto nije uvjek dobro. Volis romantiku i more, obozavas sanjariti dok kroz prozor promatras puni mjesec. Pored svega toga, ti cesto umijes kriti svoja prava osjecanja ali kad ih uspijes realizirati to je onda pun zgoditak, sportski receno pravo u metu. Tvoj planet zastitar je Saturn. Planet duznosti i obveza. Ti znas da samo veliki napori donose nesto konkretno. Sklona si melankoliji, osjetljivog si zdravlja, ponekad buntovna ali ne bez razloga. Ti dugo pamtis, malo govoris i smijes se rijetko. Kad si u stupici ti ces slagati, sto bi purgeri rekli za kaj ne? Kad se upucavas radis to sa puno suptilnosti i njeznosti zacinjenih sa kapima ludorija. Kad volis pruzas mnogo ali i zahtjevas takodjer mnogo. Volis neobicne i rijetke poklone. Ko zeli da te osvoji najbolje je da organizira neki tulum na obali mora uz vatromet, tome svakako neces moci odoljeti. Od novcanih transakcija bjezi kao od kuge, to nije za tebe.

    Drago mi je da ste mi odgovorili. Hvala vam i neobicno je da ste pogodili neke moje osnovne crte. Jedino sto je netacno je da malo govorim. Toliko pricam da neki put nerviram sve oko mene. U pravu ste za more koje volim i deo detinjstva sam tamo provela. Hvala jos jednom i puno srece u radu. :13:
    Femina
    Femina
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 17
    Godina : 48
    Lokacija : izmedju dva osmeha
    Datum upisa : 11.04.2013
    Reputation : 0
    Points : 17

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Femina Pet 12 Apr 2013, 12:34 am

    Ako ovaj astro-kutak jos uvek radi, evo ja sam kandidat...
    18.01.1976
    Slovenjgradec - Slovenija
    04:37 (ujutro) Jarac-Strelac
    Kosmos
    Kosmos
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Devica
    Broj poruka : 1926
    Godina : 54
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : mesecar
    Raspoloženje : zavisi na koju nogu ustanem
    Datum upisa : 01.03.2010
    Reputation : 124
    Points : 1975

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Kosmos Sub 13 Apr 2013, 2:20 pm

    Femina ::Ako ovaj astro-kutak jos uvek radi, evo ja sam kandidat...
    18.01.1976
    Slovenjgradec - Slovenija
    04:37 (ujutro) Jarac-Strelac


    Ti si Jarac sa podznakom u Strijelcu i mjesecom u znaku Lava. Preduzimljiva zena, voli i zna da koketira i vodi igru. Osvaja s lakocom, otmjena je u tome i osjeca se kao pobjednik svakog puta. Ocekuje stalnu paznju, stub je obitelji, djecu odgaja prilicno spartanski da bi bila sposobna za zivot koji ih ceka. Planet zastitar ti je Venera. To nosi sa sobom pregrst osjecanja ljubavi i prijateljstva i sve to zacinjeno sa mnogo suptilnosti i s umjetnickom crtom. Venera daje prijatnost i uzivanje u lijepom, u svim zadovoljstinama ovoga svijeta. Sa komunikacijom i ljubaznoiscu kad treba nemas problema. Jedina mana Venere je sto zna izazvati povremeno neodlucnost, dosadu i lijenost. Malo vise strpljenja ne bi skodilo. Tvoje odgovarajuca boja je svjetlo plava, broj 6, dan petak, cvijece ruza. Higijena ti je jako vazna, ponekad se dvoumis malo duze sta uraditi i ne volis bas daleko i dugo odsustvovati od toplog doma. Poslove sa novcanim transakcijama bi trebala izbjegavati kao i spavanje u polozaju tijela istok zapad.
    Femina
    Femina
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 17
    Godina : 48
    Lokacija : izmedju dva osmeha
    Datum upisa : 11.04.2013
    Reputation : 0
    Points : 17

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Femina Pon 15 Apr 2013, 8:59 am

    Kosmos ::
    Femina ::Ako ovaj astro-kutak jos uvek radi, evo ja sam kandidat...
    18.01.1976
    Slovenjgradec - Slovenija
    04:37 (ujutro) Jarac-Strelac


    Ti si Jarac sa podznakom u Strijelcu i mjesecom u znaku Lava. Preduzimljiva zena, voli i zna da koketira i vodi igru. Osvaja s lakocom, otmjena je u tome i osjeca se kao pobjednik svakog puta. Ocekuje stalnu paznju, stub je obitelji, djecu odgaja prilicno spartanski da bi bila sposobna za zivot koji ih ceka. Planet zastitar ti je Venera. To nosi sa sobom pregrst osjecanja ljubavi i prijateljstva i sve to zacinjeno sa mnogo suptilnosti i s umjetnickom crtom. Venera daje prijatnost i uzivanje u lijepom, u svim zadovoljstinama ovoga svijeta. Sa komunikacijom i ljubaznoiscu kad treba nemas problema. Jedina mana Venere je sto zna izazvati povremeno neodlucnost, dosadu i lijenost. Malo vise strpljenja ne bi skodilo. Tvoje odgovarajuca boja je svjetlo plava, broj 6, dan petak, cvijece ruza. Higijena ti je jako vazna, ponekad se dvoumis malo duze sta uraditi i ne volis bas daleko i dugo odsustvovati od toplog doma. Poslove sa novcanim transakcijama bi trebala izbjegavati kao i spavanje u polozaju tijela istok zapad.

    Puno hvala srce
    Koka
    Koka
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Broj poruka : 477
    Lokacija : Negde u Kvebeku
    Datum upisa : 14.04.2013
    Reputation : 157
    Points : 634

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Koka Pon 15 Apr 2013, 12:39 pm

    Ja znam kaka sam ja a jel znas ti kaki si ti?
    Imperator
    Imperator
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vaga
    Broj poruka : 24065
    Godina : 343
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 29.10.2011
    Reputation : 1402
    Points : 25471

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Imperator Čet 02 Maj 2013, 10:56 pm

    Zahvaljujem se Kosmosu! Skoro me niko nije ovako dobro opisao.Ko bi rekao borbena vaga.

    Vaga, podznak Jarac, mjesec u Ribama. Kombinacija zraka, zemlje i vode. Svega po malo. Vjecni sanjar koji rijetko silazi dolje. Plasi ga mogucnost ostati sam. U okolnostima kad ga ostavi voljena osoba moze se odati picu, ako ga ta osoba inspirise, onda je njezan muz i ljubavnik. Jako je vezan za svoju majku. Ideja da pored zene ima i ljubavnicu mu godi jer tako moze uporedjivati njihovo zanimanje za njega. Po malo zazire od obveza koje obitelj donosi ali se ipak nosi s tim, s tim da u tom slucaju prepusta supruzi vaspitavanje djece. Planet zastitar mu je Mars, on donosi obilje energije, dovoljno ambicija, kad zatreba i agresija koju mora znati kontrolirati. Ima u sebi velike kolicine impulsivnosti, ljubavi, mrznje, nestabilnosti i potiskivanja osjecanja u sebe. To se sve preplice sa romantikom u sebi koja nastoji sve to pomiriti. Ima veliku zelju za neovisnoscu i slobodom. Borba mu je u krvi, bilo da se bori za svoja ili tudja prava. Voli da je u drustvu zena, zna kako privuci njihovu paznju i biti glavni u drustvu.
    Prilagodice se svemu mogucem, jer je rodjeni individualac. Veoma se trudi da bude ozbiljno shvacen, u suprotnom je povrijedjen. Potreban mu je partner koji je stabilniji od njega, da bi veza bila duga i uspjesna. Potreban mu je posao koji nije statican jer tada dolazi do punog izrazaja.
    Nikita-Niki
    Nikita-Niki
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Lav
    Broj poruka : 691
    Godina : 48
    Lokacija : Vojvodina
    Datum upisa : 03.05.2013
    Reputation : 84
    Points : 783

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Nikita-Niki Čet 09 Maj 2013, 1:31 pm

    10.08.1975.
    4:20
    Sombor javlja mi se
    kit teler
    kit teler
    Velicanstvena Maska
    Velicanstvena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 7444
    Godina : 57
    Lokacija : Prerija
    Datum upisa : 03.12.2012
    Reputation : 111
    Points : 7589

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od kit teler Pet 10 Maj 2013, 4:21 pm

    ja ovo ne kontam...morati cu glavu opet zavidati...Smile
    Man From The Crypton
    Man From The Crypton
    Velicanstvena Maska
    Velicanstvena Maska


    Muški
    Vaga
    Broj poruka : 7942
    Godina : 43
    Lokacija : Smederevo - Jugovo
    Posao/dokolice : novinar/muzičar
    Raspoloženje : pozitiva...
    Datum upisa : 17.06.2009
    Reputation : 452
    Points : 8389

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Man From The Crypton Pet 10 Maj 2013, 4:25 pm

    08.10.1980. u 12:45, Smederevo
    Zvjezdica
    Zvjezdica
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 13
    Godina : 43
    Lokacija : Zenica, Bosna i Hercegovina
    Datum upisa : 11.05.2013
    Reputation : 2
    Points : 15

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Zvjezdica Sub 11 Maj 2013, 10:46 pm

    29.11.1980.g., 23:05 u Zenici, BiH
    Zvjezdica
    Zvjezdica
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 13
    Godina : 43
    Lokacija : Zenica, Bosna i Hercegovina
    Datum upisa : 11.05.2013
    Reputation : 2
    Points : 15

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Zvjezdica Pon 13 Maj 2013, 1:03 pm

    Evo, i ja bih bila zahvalna na tumačenju 29.11.1980.g., 23:05 u Zenici, BiH
    faraonn
    faraonn
    Raskosna Maska
    Raskosna Maska


    Muški
    Ribe
    Broj poruka : 4559
    Godina : 64
    Lokacija : Luzern-Beograd-Berane
    Raspoloženje : ...kad izadjem vani,-nasmijan uvijek ...niko ne mora moje neraspoloženje da usisava...
    Datum upisa : 10.11.2010
    Reputation : 109
    Points : 4682

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od faraonn Pon 13 Maj 2013, 5:25 pm

    ...Zvjezdice,-rodjena si kasno jer
    bila bi slavljena da si se rodila
    kad je trebalo
    ali
    i ovako se snalaziš jer predodredjena si
    da budeš slavljena
    i ako ne dovoljno koliko
    zaslužuješ...
    Zvjezdica
    Zvjezdica
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 13
    Godina : 43
    Lokacija : Zenica, Bosna i Hercegovina
    Datum upisa : 11.05.2013
    Reputation : 2
    Points : 15

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Zvjezdica Pon 13 Maj 2013, 9:57 pm

    faraonn ::...Zvjezdice,-rodjena si kasno jer
    bila bi slavljena da si se rodila
    kad je trebalo
    ali
    i ovako se snalaziš jer predodredjena si
    da budeš slavljena
    i ako ne dovoljno koliko
    zaslužuješ...

    Ma šta mi reče? Very Happy....Ipak, hvala. Snalazim se heheheh pst
    faraonn
    faraonn
    Raskosna Maska
    Raskosna Maska


    Muški
    Ribe
    Broj poruka : 4559
    Godina : 64
    Lokacija : Luzern-Beograd-Berane
    Raspoloženje : ...kad izadjem vani,-nasmijan uvijek ...niko ne mora moje neraspoloženje da usisava...
    Datum upisa : 10.11.2010
    Reputation : 109
    Points : 4682

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od faraonn Pon 13 Maj 2013, 10:06 pm

    ...rekoh što rekoh ali...pazi da te dobra prijateljica ne ostavi na miru...odavno te uznemirava a tebe to ne dotiče jer ne vidis...ostavi se onih koji te vole , traži utočište koji te stalno grebu i galame...a, ti kako hoćeš...
    Moravac
    Moravac
    Maska
    Maska


    Muški
    Škorpija
    Broj poruka : 13404
    Godina : 78
    Lokacija : Mala Krsna
    Posao/dokolice : grickam slamku
    Raspoloženje : rano lezem
    Datum upisa : 07.03.2013
    Reputation : 1500
    Points : 15000

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Moravac Pon 13 Maj 2013, 10:14 pm

    sta je ovo ?


    _________________
    ...ko oka 2
    Zvjezdica
    Zvjezdica
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 13
    Godina : 43
    Lokacija : Zenica, Bosna i Hercegovina
    Datum upisa : 11.05.2013
    Reputation : 2
    Points : 15

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Zvjezdica Pon 13 Maj 2013, 10:19 pm

    faraonn ::...rekoh što rekoh ali...pazi da te dobra prijateljica ne ostavi na miru...odavno te uznemirava a tebe to ne dotiče jer ne vidis...ostavi se onih koji te vole , traži utočište koji te stalno grebu i galame...a, ti kako hoćeš...

    Ma malo se njih usudi galamiti .... a ko hoće da ide, neka ide

    Jesi li htio reći da nemma baš puno priajtleja ili?

    Sponsored content


    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 18 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 10:56 am