Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


+16
vuja
kit teler
Grazia
Srna1
MilaA
Radmila M.
blablatiner
Persefona 2
Moravac
George Clooney
Maca Mrnjau
QJT**
Doris
Kazi zasto me ostavi
klara
montoya
20 posters

    Da te pitam

    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Pon 19 Avg 2024, 8:13 pm

    Delimično jesu, delimično ih čeka još puno posla


    Šta je Ukrajina dobila ovim upadom?
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Pon 19 Avg 2024, 9:00 pm

    Dobila je finansiranje nekoliko meseci unapred..i nadaju se da sa tim upadom u Kursk i eventualno ako se dokopaju Elektrane imaju bolje uslove za pregovore. Ja ne razumem Ukrajinskog vojnika koji se upušta u sve to..jer šansa da preživi i ostane čitav su manje od 30%...

    Da li će NATO pre izbora u Americi izvršiti udar iz neke od zemalja NATO koje se graniče sa Rusijom? Da te pitam - Page 21 3451451356
    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Uto 20 Avg 2024, 8:52 pm

    Uradiće sve da izazovu svetski sukob jer su to zlikovci, koji moraju da zabašure popast svog sistema vladanja

    Da li se u Kurkoj oblasti nalaze specijalci iz Poljske, Nemačke, Francuske, Britanije, Usa...?
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Uto 20 Avg 2024, 9:36 pm

    Da...kompletna operacija praćena je sa NATO logistikom i na čelu Komandnog kadra su vojnici iz pomenutih NATO zemalja(zvanično su plaćenici).

    Koliko još mogu da napreduju vojnici UKro-rajha u oblasti Kurska? Da li su do sad postigli svoj maksimum ili mogu još da napreduju i utvrđuju se? mislim...
    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Sre 21 Avg 2024, 8:54 pm

    Mogu još par dana da guraju uz žrtve naravno, logistika će im biti problem svakako, ne vidim kako mogu da ostanu za stalno.

    Da li će vučko opet morati da podrži ukre u napadu na Rusiju?
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Sre 21 Avg 2024, 9:35 pm

    Mislim da to sad nije bitno...a njemu to nije teško niti to ima neki značaj konkretno..

    Da li će do kraja godine Odessa biti cilj Rusije? mislim...
    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Čet 22 Avg 2024, 3:17 pm

    Da li će ikad abiti to je pitanje, u ovoj godini ništa od toga

    Da te pitam - Page 21 1678678305-5654

    Ovo je rudnik litijuma, da li ovde može da se gaji paradajz, kako nas ubeđuju stručnjaci sa rudarsko geološkog fakulteta?
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Čet 22 Avg 2024, 5:51 pm

    može...ali da se napravi sojenica, donese plodna zemlja, i sa sve 4 strane izoluje od mogućih neprilika...
    (teoretski)...
    Ljudi "stručnjaci" koji govore da je litijum "lekovit" to rade zbog novca ili su prinuđeni da lažu...a niko nije glup da u to poveruje. Ne razumem takve poteze vlasti da sebi to dozvoljavaju. Ne postoji novčana cifra zbog koje treba zatrovati životno okruženje..Ne brine me toliko priča o tome...pričali su i o letećim automobilima pa daleko smo od svake priče. Svakako se sad radi studija o izvodljivosti i to će trajati do 2026 (ako sam dobro razumeo) a do tad svašta će se još dešavati da Litijum neće biti interesantan (moje mišljenje).

    Upad Ukro rajha u Kursku oblast...da li se time otvorio prostor da se očisti celokupna Donjecka oblast i da bude veće napredovanje Ruskih snaga? mislim...
    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Pet 23 Avg 2024, 8:49 pm

    Ruke su odrešene ali treba videti kolike su poslednje rezerve ukro armije, koje su bile po nato bazama u britaniji i drugde i koliko je natovaca spremo da umre za ukrorajh. Dok ih ima dovoljno držaće front nekako, kad počnu da se drastično sm anjuju ode sve u propast. ( To je moje mišljenje, što bi ti rekao)

    Vidi nije bitno da li će se kopati ili neće, odakle ljudima takva nemoralnost da svesno lažu i rugaju se zdravoj pameti? Tamo gde je bio rio tinto više ne raste ni korov, ne postoji način da se tu nanese zemlja jer je voda ispod zagađena trajno. To je najozloglašenija kompanija na svetu i idotski je uopšte je pominjati u pozitivnom smislu.

    Kako to da se prozapadna opozicija pravi da je protiv treš rudnika, kada tu priču guraju i amerika i eu? Zašto im bar neko ne postavi to pitanje?
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Pet 23 Avg 2024, 10:21 pm

    Ne znam kako da ti odgovorim na delikatno pitanje. Samo znam ko god je od opozicije i pozicije sarađivao ili dilovao sa Zapadnim mentorima..novac im je ušao u uši i spremni su zarad lične materijalne dobiti da unište svoj zavičaj, svoju zemlju i da prodaju svoje komšije i prijatelje.Niko od njih nije toliko glup da ne zna o čemu se radi, ali pitanje lične egzistencije kad prevlada nacionalnu..to je već bolest ili pak ludost. Ali sam gotovo siguran da kopanja neće biti...kako god to izgledalo desiće se nešto što je daleko važnije i bitnije...a Rio Tinto će se ukloniti.Da ne zaboravimo šta je bilo 27 Marta 1941 godine..gde se drastično promenio stav Srba. Takođe i u Rambujeu je odbijen Ultimatum NATOa.Za 2 godine svašta možemo očekivati...ali prilično je veliko nezadovoljstvo naroda po pitanju Ria Tinta i kopanja. Ja sam ubeđen da projekat kopanja Litijuma u Srbiji delo Engleza koji su uz pomoć Australijskog Konzorcijuma Rio Tinto bacili kosku Srbiji.

    Da li će Vučić na silu pokusati da da zeleno svetlo Rio Tintu da kopa(bilo gde po Srbiji)? Da te pitam - Page 21 3451451356
    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Ned 25 Avg 2024, 9:04 pm

    Vidi se po njegoivoj faci da zna da to nije dobro ali mora da se zalaže za te budalaštine. Neće vučić ići do kraja, odnosno protiv sebe ali sve jedno mislim da je pokvario svoj imidž nepovratno, s tim da će kao doći nemci i pomoći nam. To kod Srba izaziva najgore emocije.

    Da li su nepošteni oni koji vide borbu protiv Rio Tinta kao šansu da bez izbora ućare nešto za sebe?
    Tu naravno ne mislim na narod, koji je opravdano besan.
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Ned 25 Avg 2024, 9:41 pm

    Upravo opozicione "glavešine" žele preko Ria Tinta da svrgnu pičkoustog...Nisam video od njih bilo kakvo zalaganje protiv konkretnog kopanja, već da sa tim narativom podižu tenziju da bi preuzeli vlast.
    Imam osećaj kad bi dobili vlast..pretvorili Srbiju u Rudnike Litijuma i skladištenje nuklearnog otpada..
    Nažalost, Srbija sad nema opoziciju sem ono malo ljudi oko Dr Nestorovića i nekih drugih.


    Da li će Rusi do leta 2025 uspeti da uzmu Odessu i da izađu na deltu Dunava? mislim...
    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Pon 26 Avg 2024, 3:49 pm

    Svi se mi tome nadamo ali sve više sumnjam u to. Putin ima tu žicu da džemnzlmanski daje ruku i onima kojima ne treba, da bi časno izašli iz nokauta.

    Da preformuliem predhodno pitanje: Da li je ukrima ovo poslednja rezerva, ne Natou (ovo što su vratili iz engleske sa obuke i gurnuli na Kurks) ?
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Pon 26 Avg 2024, 9:56 pm

    Mislim..da više nemaju "gotovog školovanog" kadra i da se sa Ukrima neće moći ozbiljno računati..i ako NATO ima nameru i mogućnosti da udari na Rusiju moraće sa novim snagama..Poljacima, Rumunima i drugim...ali čisto sumnjam da imaju te operativne mogućnosti da imaju 5 miliona spremnih prof. vojnika za takvu aqciju..imajući u vidu da Rusija ima Sarmate Kindzale..Uragane i druge lepe "igračke"...

    Ukoliko Odessa ostane na drugoj strani..Dzaba joj Krim neće imati punu kontrolu Crnog mora..a SVO je počela da bi dobili na vremenu da se spreme na opšti rat..lll sv.rat jer opsesija svih prema Rusiji ..upravo da se ona porobi i da se uzmu teritorije zbog prirodnih resursa. Cilj SVO je da se zauzme sve 4 teritorije sa većinski Ruskim svetom..i da će na taj način uzdrmati NATO da se skloni od Rusije..Sad posle 2.5 godine rata Rusija je ojačala..Pola Evrope pod NATO su ekonomski oslabile..nastao je BRIKS, napravljeni su savezi sa Kinom, Iranom, Sv Koreom..tu je i Indija.
    Rat na Blijskom istoku na teritoriji Palestine itekako ima veze i sa ratom u Ukrajini.. jer poluge moći na tu stranu ima Rusija. Nekoliko pogrešnih koraka SAD & UK mogu da ih koštaju da izgube kontrolu i kontakt sa Izaelom. Tu je i Tajvan..Kina svakim danom je sve jača i oslanja se na leđa Rusije, a sve bitne resurse ima u Rusiji. Tako vidim dešavanje na planeti iz šire perspektive..


    Da li smatraš da je moguće da Rusija okonča-prihvati kraj rata a da Odessa ostane van kontrole Rusije? mislim...
    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Sre 28 Avg 2024, 8:10 pm

    Nažalost itekako postoji ta mogućnost

    Da li će amerika preživeti ove izbore?
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Sre 28 Avg 2024, 8:52 pm

    Kuva se tamo opasno...pored izbora imaju i more drugih problema..videćemo..

    Da li Rusija utiče na dešavanja vezano za rat Izraela i Hezbolaha i oko Jemena? Da te pitam - Page 21 3451451356
    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Čet 29 Avg 2024, 9:09 pm

    Rusija se pita naravno. Moskva ima neprestane kontakte sa Izraelom, tu priča nije sasvim jasna.

    Pavić kaže da je na sastanku Briksa bilo predstavnika preko 100 zemalja. Da li je to podloga za neke bolje UN?
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Čet 29 Avg 2024, 11:32 pm

    Nadam se da jeste...ali pre toga mora da se porazi SAD & UK  preko NATO tako što bi se taj savez raspao..i tek onda resetovanje SB UN..gde bi drugačija bila podela karata. Pitanje je samo tehn. prirode kako će se raspasti NATO i za koje vreme.

    Kako zaustaviti SAD kad njihova vladavina se zasniva sa "kupovinom" -podmićivanjem gomilama novca bez pokrića - tj. štampanjem Dolara  bez ikakvog ograničenja i pokrića?  trep trep
    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Pet 30 Avg 2024, 8:23 pm

    Proširenjem briksa na dve trećine čovečanstva i trgovinom u drugim valutama osim dolara i evra. Oni da zarade ono što troše nema šanse, to im je kraj, zato i pokušavaju ratom da zamute vodu.

    Makro(n) je ugošćen sa svim počastima u Beogradu iako se zalaže za cepanje Srbije. Hoćemo li ikad imati politiku koja uvažava naše interese?
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Pet 30 Avg 2024, 10:01 pm

    Francuska Makarona...ima stav po pitanju Kosova..dirigovan od SAD, mi to nemožemo da promenimo sve dok se prilike u regionu ne promene. Kinezi svoju priliku oko Tajvana strpljivo čekaju.. dok se ne promene uslovi.Nisam siguran da sve što se javno iznosi i priča je realnost, mnogo toga što je suština se priča i dogovara iza kulisa dnevne politike. Pre 3 meseca bio je Si Đi Ping u Parizu , zatim Bgd i Budimpešti...Mi samo možemo da nagađamo suštinu razgovora ali vreme će pokazati pravu istinu.
    Da odgovorim na suštinsko pitanje..S obzirom da nam sledi svetsko prestrojavanje... nadam se da ćemo imati prilike..samo da imamo strpljenja jer se nalazimo..gde se nalazimo da se uvažavaju naši interesi.

    Upad Ukro-Rajha u Rusku teritoriju u tom obimu vojnih snaga (kalkuliše se sa više od 10 000 vojnika) da li je moguće da Ruske Snage nisu primetili -uočili, s obzirom na tehniku i logistiku koju poseduju, ili je to namerno "taktički" pušteno.. kako bi se pre završio posao u Donbasu, tj.. da su žrtvovali Kusku oblast sve sa civilima? mislim...
    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Sub 31 Avg 2024, 9:08 pm

    Ili su ih namerno pustili ili su verovali lokalnim koandantima sa onim kadetima graničarima?Zaboraviće se ako to sve da dobre krajnje rezultate.

    Da li Makaron baš toliki ološ da je pozvao Durova na večeru pa ga uhapsio?
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Ned 01 Sep 2024, 12:06 am

    Mislim da Makron vezano sa vlasnikom Telegrama sve radio po naredbi iz Vašingtona. Na početku SVO jedno je pričao..kad je dobio naredbu od Baydena promenio je ploču iz krajnosti u krajnost. Mi odavde smo potpuno drugačiji nego svi oni iz EU. Kad god smo kroz istoriju rekli NE bila nam je krvava sudbina.
    Očigledno da svi oni predstavnici zemalja EU koji su članice NATO jednostavno su poslušnici duboke države.
    Što se tiče Durova..on je državljanin i Francuske i polaže račune Francuskom sudu. Da li je uopšte kriv za bilo šta..mi to neznamo...ali vlasti Francuske su dužni da ga uhapse ukoliko dobiju nalog od suda.
    Malo imamo informacija da bi mogli oko toga diskutovati...ali čim je uzeo Francusko Državljanstvo..onda ima obavezu da bude dostupan organima sudstva i reda ukoliko sud to zatraži.
    Previše je sve konfuzno u Parizu..vezano za formiranje vlade...gde je stranka Makrona izgubila izbore a on blokira formiranje vlade gde bi većina bila opozicija Melansona i Marin Le Pen. Makron kao predsednik ima još msm 3 godine i pokušava da kontroliše sve u Francuskoj.. Slična situacija je i u Nemačkoj.. Gde Šolc kancelar a vladu većinski ne sačinjava njegova stranka...


    Da li Srbija ovim sad kao potpisanim sporazumima kupuje vreme da ne bude na udaru NATOa ...dodvoravanjem vodećoj članici EU.. i kako god da se računice uklope na manjem ćemo biti gubitku nego da nismo ušli u to kolo? mislim...
    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Ned 01 Sep 2024, 2:55 pm

    To se vidi tek na kraju priče. Slično kao 41. Da li biti na pravoj strani istorije ili se pokunjiti i čekati da prođe, pa biti na repu događaja u narednih 50 godina? Možda će se pokazati da politika za koju se pravi da vodi vučić nije loša za nas, a možda suprotno.

    Da li je direktor CIA koji je bio u poseti Balkanu i u BG, traži dokaze o korupciji Trampovog zeta oko zgrade generalštaba, kako bi ih iskoristio u finišu kampanje?
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 31470
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31995

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od montoya Ned 01 Sep 2024, 8:53 pm

    Čuo sam da je bio neki Činovnik CIA...ali ne znam kojim razlogom. Sve je moguće , ali to vezano oko ideje da kupi zgradu Generalštaba na uglu Nemanjine i Kneza Miloša...iskreno , malo je verovatno..jer je ona zaštićena Taj objekat je u potpunosti zaštićen. Ali nije samo zaštićen objekat, već ceo potez. Radi se o ulicama Nemanjinoj, Kneza Miloša i Kralja Milana gde su vladine zgrade. Tako je zacrtano još u prvom ikada urbanističom planu Beograda, a to je iz 40-ih godina 19. veka, za vreme Miloša Obrenovića“. Da li takva ideja ili preliminarni razgovori sa nekim u vladi Srbije oko nekih aktivnosti.. mogu biti alibi za kaćenje etiketa Trampu...zaista ne znam niti verujem u sve to. Trusno je vreme...i svašta se može desiti...videćemo.

    Da li će se u narednih 5 godina zidati "Dzamija" na području grada Beograda... još pre 2 godine negde u štampi su to najavljivali. Navodno to bi finansirali Šeici iz Saudijske Arabije i Katara? mislim...

    Kalesija
    Kalesija
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 6165
    Godina : 48
    Lokacija : Između jave i sna
    Raspoloženje : Next year this time...
    Datum upisa : 17.02.2014
    Reputation : 662
    Points : 6831

    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Kalesija Uto 03 Sep 2024, 11:55 pm

    Odavno je dogovoreno ali nema realizacije

    "Upućeni" kažu da je vučko obećao makronu da će Migove dati ukrima, a zauzvrat dobri popust za rafale. Verujem da je obećao ali da će se to realizovati ne. Ti?

    Sponsored content


    Da te pitam - Page 21 Empty Re: Da te pitam

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub 21 Sep 2024, 4:56 am