Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


+23
kit teler
Anika
faraonn
Digi-Grobar
Stevicina reka
vukasin
blablatiner
Mavolejoni
Persefona 2
Doktor Zo
Roby
Grazia
Imperator
Lana
Radmila M.
Kazi zasto me ostavi
George Clooney
Ledolomac818
Petar bez zemlje
montoya
mari47
Kalesija
Moravac
27 posters

    Pitajte nešto najčlana

    Doris
    Doris
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Bik
    Broj poruka : 5543
    Godina : 48
    Lokacija : Tamo preko puta
    Datum upisa : 22.08.2011
    Reputation : 87
    Points : 5617

    Pitajte nešto najčlana - Page 31 Empty Re: Pitajte nešto najčlana

    Počalji od Doris Uto 09 Jan 2018, 9:34 pm

    Moravac ::Tvoj tip muškarca ?

    Šta te nervira u muško ženskim odnosima ?

    Ovo sam nedavno nasla i vrlo mi se dopalo pa cu podeliti sa vama a to je ujedno i moj odgovor na postavljeno pitanje. Mislim da bi svaka zena pozelela ovakvog muskarca pored sebe. Ali uvek nedostaje neka karika koja ne dozvoljava da budemo komletno srecne.


    Svaka žena treba da ima svog umetnika u životu.
    Muškarca, koji će videti u njoj nešto, čega ni sama nije svesna.
    Nekoga, ko će joj dati potpunu slobodu ali i sebe.

    Svaka žena treba da ima nekoga, ko neće njome da se hvali prijateljima, da je menja, da gleda samo kako da je prisvoji ili završi sa njom u krevetu.

    Svaka žena treba da ima bar jednog učitelja lepote, koji će u njoj da voli i probudi nju.
    Pravu nju, najbolju nju, najlepšu nju…
    Otmenu nju, drugačiju nju, posebnu nju…

    Umetnik neće da je vodi na skupe večere, neće da je impresionira brzinom svojih kola, neće da joj se hvali brojnim poznanstvima, samo će da je voli, voleće sve njeno.

    Pustiće je da igra svoju igru, ne tražeći od nje ništa više od onoga što je spremna da mu ponudi.

    Umetnik neće da kopa po njenoj prošlosti, neće da se meša u njenu budućnost, neće da skraćuje njen telefonski imenik i produžava dužinu njene suknje.

    Ne, on će da je voli dodirom i pogledom koji oslobađa, dopustiće joj da se rascveta pored njega.

    Osetiće njen ritam, njenu frekvenciju i znaće kada i koliko da joj se daje. Zna će i da je gleda i da je sluša.

    Probudiće njenu fantaziju, maštu, snove, vratiće je tamo gde je bila najsrećnija – u godine rane mladosti, gde je sve prepreke prelazila sa lakoćom, misleći da sve može.

    Umetnik neće da joj obećava kule i gradove, samo će da odigra sa njom svoj najlepši ples, bez postavljanja uslova i pozivanja na nešto što ne može da ispuni.

    Živeće u ovome sad, za ovo sada a ne za neko nepostojeće sutra, ili zaboravljeno juče.

    Delovaće joj nestvarno svojom spontanošću a i ona će se pored njega osetiti nestvarno…

    Lebdeće sa njim nekoliko koraka iznad zemlje, i sve će joj, odjednom, postati lakše i lepše.
    Njen život, njene obaveze, njen grad, njen osmeh, sve njeno.

    Sve će se pretvoriti u igru, njihov odnos će postati igra, ona će postati igra.

    Šta će se to desiti sa njom kada ga napokon sretne?

    Po prvi put će biti sa nekim a da je tako blizu sebi…

    Po prvi put neće morati da brine o nekome a osećaće se prihvaćeno i voljeno.

    Po prvi put, po prvi put, sve po prvi put…

    Pitaće se šta taj čovek ima što drugi nemaju?

    Neće joj biti jasno kako uspeva uvek da je usreći, pritom uvek nov, drugačiji, poseban

    Kako, ni ona sama neće znati da odgovori, zna samo da će pored njega pronaći i zavoleti sebe, i sve svoje…
    Doris
    Doris
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Bik
    Broj poruka : 5543
    Godina : 48
    Lokacija : Tamo preko puta
    Datum upisa : 22.08.2011
    Reputation : 87
    Points : 5617

    Pitajte nešto najčlana - Page 31 Empty Re: Pitajte nešto najčlana

    Počalji od Doris Uto 09 Jan 2018, 9:50 pm

    Ledolomac818 ::Vidi se da si iskusan forumaš. Da li si ranije bila ovde pod drugim nikom i na koliko si foruma bila aktivna?

    Da , imam forumsko iskustvo od desetak godina. Na ovom forumu nisam bila pod drugim nikom ali je bilo perioda kad me nije bilo duze vreme. Nista nije bilo bez razloga.
    Bila sam aktivna na tri cetiri foruma ali pod drugim nikom, na jednom posebno to je bio moj prvi forum i mnogo sam volela tamo boraviti sve dok nisu pocele neke ljubomorne svadje koje su mi smetale. Vec sam jednom napisala da sam tada zauvek zatvorila vrata tog foruma. Sad sam aktivna samo ovde.

    klara
    klara
    Raskosna Maska
    Raskosna Maska


    Ženski
    Blizanci
    Broj poruka : 4284
    Godina : 82
    Lokacija : na vrh brda
    Posao/dokolice : živim, radim, djelujem
    Raspoloženje : pretprazničko
    Datum upisa : 07.04.2011
    Reputation : 586
    Points : 4884

    Pitajte nešto najčlana - Page 31 Empty Re: Pitajte nešto najčlana

    Počalji od klara Sre 24 Jan 2018, 11:10 pm

    Ti dosadio januar?

    Imas isplaniran odmor?

    Da ti sad pozvonim na vrata, cime bi me pocastila?

    Dio namjestaja koji najvise volis?

    Sta si zamjeras?

    Sta si uradila dobro/humano  ?

    Koji slusas radio?

    Gdje susis ves?

    Otpjevaj nesto sto ti prvo padne na pamet  singing

    Dooooriiis flower hej
    Doris
    Doris
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Bik
    Broj poruka : 5543
    Godina : 48
    Lokacija : Tamo preko puta
    Datum upisa : 22.08.2011
    Reputation : 87
    Points : 5617

    Pitajte nešto najčlana - Page 31 Empty Re: Pitajte nešto najčlana

    Počalji od Doris Čet 25 Jan 2018, 9:19 pm

    klara ::Ti dosadio januar?

    Imas isplaniran odmor?

    Da ti sad pozvonim na vrata, cime bi me pocastila?

    Dio namjestaja koji najvise volis?

    Sta si zamjeras?

    Sta si uradila dobro/humano  ?

    Koji slusas radio?

    Gdje susis ves?

    Otpjevaj nesto sto ti prvo padne na pamet  singing

    Dooooriiis flower hej

    Iskreno dosadio mi je januar, nikako da se odvuce tu sam

    Jos nista od odmora, prvo jedna svadba u martu pa cemo onda planirati odmor ako ostane ista u dzepu

    De pozvoni, bas bi bilo lepo, imam slatko od smokava doneto direktno iz najlepseg mesta na svetu,  a ako ne volis
    slatko moze jedna Nessica?

    Namestaj, pa bas ovo gde se sad nalazim, Moja fotelja koju niko ne sme da  dira, tj sedne i ovaj stolic za komp, moj omiljeni coskic.

    Zameram sebi sto nikada nemam vremena koliko bi mi trebalo da uradim sve sto zelim.Imam utisak da ce i zivot proci a ja mnogo toga necu stici uraditi.

    Humano, e to mi je bas jaca strana, skupljam odecu od onih koji imaju i uvek podelim na pravo mesto ali to nije sve.
    Svaki dan posetim jednu usamljenu baku u komsiluku i po potrebi uradim joj nesto ili umesto nje odem u market.

    Moram priznati da ne slusam radio, Tv ponekad pogledam a ako mi se slusa muzika odem na YOU Tube i slusam po vlastitoj zelji.

    Trenutno ves susim u susilici ali cim bude lepse vreme susicu napolju. Nista bez sunca i vetrica.

    Pomalo sam staromodna, volim stare pesme, evo pevam ti od Djoke Balasevica, Znatel pricu o Vasi Ladackom.Toliko emocija i istine u toj pesmi. srce  pisamce  srce

    Sponsored content


    Pitajte nešto najčlana - Page 31 Empty Re: Pitajte nešto najčlana

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre 08 Maj 2024, 4:57 am