Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


+3
Radmila M.
Nevena
Moravac
7 posters

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Lana
    Lana
    Maska
    Maska


    Ženski
    Broj poruka : 23420
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 04.05.2009
    Reputation : 1415
    Points : 26334

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Lana Pet 27 Dec 2013, 7:52 pm

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... 327115_kim-jong-un08apfoto-jon-chol-jin_f

    Mnogi “proročki” portali širom sveta najavljuju katastrofe u 2014. godini: masovnu smrtonosnu epidemiju ptičijeg gripa, koja će pokositi četvrtinu svetske populacije, prirodne katastrofe koje će zbrisati cele gradove, još veću ekonomsku krizu...

    Jedan od najočekivanijih događaja u narednoj godini za “proroke” je - početak trećeg svetskog rata.

    On će, navodno, početi u velikom oružanom konfliktu u Iranu i Siriji, u koji će biti uvučena celokupna svetska zajednica, a zatim će se “preliti” na sve zemlje Istoka.

    Po tim perdskazanjima Severna Koreja ući će vojnim snagama na teritoriju Južne Koreje. Rusija neće moći da sačuva neutralnost i biće uvučena u krvavi rat...

    Dugotrajna ekonomska kriza će se pojačavati, što će dovesti do pada dolara, kao i cena nafte. To će se, tvrde “proroci” negativno odraziti na zemlje koje proizvode i izvoze ovu sirovinu.

    Akcije mnogih velikih kompanija biće obezvređene, biće smanjen broj radnih mesta. Mnogi ljudi naći će se na granici bankrota...

    Globalno otopljavanje biće uzrok naglog povećanja nivoa vode u svetskom okeanu,a kao posledica ove pojave očekuju nas velike poplave.

    Gradovi na obalama, poput Venecije, Sankt Peterburga i Njujorka biće u opasnosti. Postoji mogućnost da snažni cunamiji, tajfuni i uragani pogode oblasti istočne Azije i SAD.

    Sociolozi navode da ovakva “proročanstva“ neće biti ostvarena i napominju da se radi o naivnim projekcijama koje počivaju na nekim opštepoznatim činjenicama na koje “proroci” dodaju svoje “stručne” procene.

    “Predskazanja“ su, pre svega, fokusirana na određene ciljne grupe - na radnike koji brinu za egistenicju, na one koji se bave širom politikom, na strah ljudi od trovanja okoline...

    Posebno su besmislene tvrdnje da će modifikovani virus ptičijeg gripa pokositi desetine miliona ljudi, navode stručnjaci za Glas Rusije.

    Prethdona epidemija ptičjeg gripa nije odnela više života od bilo kog običnog gripa. To se ne može porediti ni na koji način sa brojem ljudi koji svakog dana umiru od raka, infarkta i moždanih udara ili drugih bolesti.

    Takve fantazije nemaju nikakve veze sa realnošću. Medicina je na dovoljno visokom nivou da spreči slične stvari, navode stručnjaci.
    izvor:Blic
    Moravac
    Moravac
    Maska
    Maska


    Muški
    Škorpija
    Broj poruka : 13404
    Godina : 78
    Lokacija : Mala Krsna
    Posao/dokolice : grickam slamku
    Raspoloženje : rano lezem
    Datum upisa : 07.03.2013
    Reputation : 1500
    Points : 15000

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Moravac Pet 27 Dec 2013, 7:57 pm

    Ae da se igramo i da svako od nas ko zeli, u narednim danima ostavi svoju prognozu za narednu godinu, pa da na kraju godine vidimo ko je bio najbolji "prorok"


     volim komp


    _________________
    ...ko oka 2
    Lana
    Lana
    Maska
    Maska


    Ženski
    Broj poruka : 23420
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 04.05.2009
    Reputation : 1415
    Points : 26334

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Lana Pet 27 Dec 2013, 8:03 pm

    ajde, vazi...sad cu da prebacim temu u Izlog!!!  clapping 


    _________________
    Nevena
    Nevena
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 839
    Godina : 44
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 08.03.2013
    Reputation : 105
    Points : 950

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Nevena Sub 28 Dec 2013, 10:05 am

    Ovi proroci samo plase i zamlacuju narod. Evo ja cu biti prorok i reci cu da ce u 2014 poskupeti struja i da ce jedna poznata licnost umreti i da ce se podici nivo mora 1mm zbog globalnog otopljavanja. Videcemo da li sam pogodila.  javlja mi se 
    Radmila M.
    Radmila M.
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Vaga
    Broj poruka : 5733
    Godina : 45
    Lokacija : Bgd
    Datum upisa : 11.05.2010
    Reputation : 1308
    Points : 7044

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Radmila M. Sub 28 Dec 2013, 1:55 pm

    Nevena ::Ovi proroci samo plase i zamlacuju narod. Evo ja cu biti prorok i reci cu da ce u 2014 poskupeti struja i da ce jedna poznata licnost umreti i da ce se podici nivo mora 1mm zbog globalnog otopljavanja. Videcemo da li sam pogodila.  javlja mi se 


     kezzzz  vala bas.


    i ja ocekujem da ce se snimiti bar jedan dobar film u svetu i da ce bjonse snimiti sexy video spot
    Stole baja
    Stole baja
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Ribe
    Broj poruka : 1829
    Godina : 51
    Lokacija : Ptuj
    Posao/dokolice : Pevanje u zoru
    Raspoloženje : do j.
    Datum upisa : 07.03.2013
    Reputation : 530
    Points : 2371

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Stole baja Sre 01 Jan 2014, 5:03 pm

    Predvidjam da ce Mr. Dr. Pro. Nebojsa Covic voljom gradjana Beograda vec na prolece ponovo postati gradonacelnik najveceg sela u regionu.
    Predvidjam da ce gospodar vucic, iako Srbija ne ucestvuje na svetskom prvenstvu u Brazilu, tamo zabiti bar dva gola i doziveti ovacije objektivne brazilske publike.
    Predvidjam nagli preporod zapadne ekonomije u domacim medijima.
    Lana
    Lana
    Maska
    Maska


    Ženski
    Broj poruka : 23420
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 04.05.2009
    Reputation : 1415
    Points : 26334

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Lana Pet 03 Jan 2014, 2:28 pm

    Pre izvesnog vremena sam procitala ovo prorokovanje:


    Izrael: Mesija će doći tek kad Sharon umre

    Poznatom židovskom rabinu Kaduri * ukazao se Isus i pred kraj njegova života nagovjestio mu kada stiže, a to je nakon smrti Ariela Sharona, bar tako pričaju Kadurijevi studenti. Što znači, po židovstvu, sa se Isus još nije rodio. U Novom zavjetu Mesijom se smatra Isus iz Nazareta, jer u njemu su se ostvarila sva proročanstva iz Starog zavjeta. Sam Isus iz Nazareta za sebe nikad nije rekao da je Mesija, on je sebe nazivao Sin Božji.

    U rujnu 2005 napisao je jeruzalemski kabalist rabin Yitzhaka Kaduri jednu kratku bilješku i naredio da se tek godinu dana nakon njegove smrti smije pročitati. U siječnju 2006, rabin Yitzhaka Kaduri je umro.

    Godinu dana kasnije, 2007, njegov zapečaćeni tekst je otvoren i iz njega se čita ono što mnogi već 2000 godina znaju.

    Kaduris originalni tekst:
    Što se tiče slovo kratica od imena Mesije:
    Yarim Ha’Am Veyokhiakh Shedvaro Vetorato Omdim (On će uzdignuti ljude i dokazati da njegova riječ i njegov zakon važe).
    To sam potpisao u mjesecu milosti
    Yitzhak Kaduri

    Ova objava bilješke našla je vrlo malo pozornosti u medijima jer: "Ne može biti ono što ne smije biti". Prije njegove smrti Kaduri je često govorio svojim učenicima, da je susreo Isusa. Rabin je imao vizije u kojima mu je Isus rekao: "Dolazim uskoro".


    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Tajanstvena%20cedulja%20rabina%20Yitzhaka%20Kaduri


    Hebrejska početna slova jedne riječi zajedno čitana su: "Yehoschua" i znači "Isus".

    Židovski studenti na seminaru (sjemištu) Nahalat Yitzhak - koji je osnovan od Kadurisovog sina Davida (80) - izjavili su da, njihov mentor nije rekao kako se točno, iz rečenice, treba dekodirati ime Mesije. Sin David Kaduri smatra tu bilješku jednim falsifikatom jer u vrijeme kada je navodna bilješka nastala njegov otac nije bio više u stanju bilo što napisati i da to nije njegov rukopis.

    Kad je David Kaduri saznao da je Kadurijevoj službenoj web-stranici navodna bilješka objavljena, uzviknuo je: "Oh ne! Ovo je bogohuljenje. " Ljudi bi lako mogli pomisliti da je njegov otac s Mesijom mislio na kršćanskog Isusa. No, ipak je potvrdio, da je njegov otac u posljednjih nekoliko godina gotovo isključivo razgovarao s Mesijom i čak o njemu sanjao, te kaže: "Moj otac je susreo Mesiju u viziji."

    Kad je rabin Yitzhaka Kaduri 26. siječnja 2006 umro prisustvovalo je više od 200.000 ljudi na njegovom pogrebu, tako cijenjen je bio taj Božji čovjek. Naravno, da ima i kritičnih glasova protiv kabalistike iz židovskih krugova. Kaduri je otišao kući sa 108 godina.





    _________________________

    ..e, sad...setila sam se ovog clanka jutros dok sam citala najnoviju vest, da je je Ariel Sharon u kriticnom stanju.
    On je u komi od 4 januara 2006. stanje mu se poslednjih dana naglo pogorsalo.
    ..ako nista ne bude od prorokovanja, a ono barem je zanimljivo da mu je pozlilo skoro u isto vreme kad je  i pao u komu... osmeh
    Radmila M.
    Radmila M.
    Legendarna Maska
    Legendarna Maska


    Ženski
    Vaga
    Broj poruka : 5733
    Godina : 45
    Lokacija : Bgd
    Datum upisa : 11.05.2010
    Reputation : 1308
    Points : 7044

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Radmila M. Pet 03 Jan 2014, 3:12 pm

    Iz domace politike predvidjam raspad neprirodne ljubavi izmedju Tomice, Ivice i Aleka. Svako ce krenuti svojim putem u evroatlanske integracije. U modi predvidjam povratak na dvadesete proslog veka. Moj bata kaze da u fudbalu dolaze godine Bajerna i Nemaca uopste, mada ce Brazil pobediti u Brazilu. To sam prepisala. U ekonomiji predvidjam nagli "porast" standarda i zaposlenosti od Bugarske do Skotske. Zemlja ce nastaviti da se buni i da salje upozerenja kroz sve vece vremenske katastrofe. Predvidjam i da ce Lana naci decka za jednokratnu ali to nece nikom reci. Smile
    Nevena
    Nevena
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 839
    Godina : 44
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 08.03.2013
    Reputation : 105
    Points : 950

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Nevena Pet 03 Jan 2014, 6:40 pm

    Nevena ::Ovi proroci samo plase i zamlacuju narod. Evo ja cu biti prorok i reci cu da ce u 2014 poskupeti struja i da ce jedna poznata licnost umreti i da ce se podici nivo mora 1mm zbog globalnog otopljavanja. Videcemo da li sam pogodila.  javlja mi se 

    Volim Sumahera zato sto je tako dobar i jednostavan covek i pored tolike slave koju ima. Nadam se da se uopste nece ostvariti moje prorocanstvo koje sam ovde gore napisala.  suzice 
    Mirodjijina tetka
    Mirodjijina tetka
    Sarmantna Maska
    Sarmantna Maska


    Ženski
    Devica
    Broj poruka : 300
    Godina : 40
    Lokacija : corba
    Datum upisa : 16.12.2013
    Reputation : 27
    Points : 331

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Mirodjijina tetka Ned 12 Jan 2014, 9:47 pm

    Predvidjam da ce u ovoj godini biti jos vise Farmi.
    Predvidjam da ce uhvatiti nekog holivudskog glumca u javnom wc sa nekim.
    Da ce Zorici Brunclik ponestati farbe za kosu.
    Aca Lukas ce opet preoteti neciju zenu.
    Moravac
    Moravac
    Maska
    Maska


    Muški
    Škorpija
    Broj poruka : 13404
    Godina : 78
    Lokacija : Mala Krsna
    Posao/dokolice : grickam slamku
    Raspoloženje : rano lezem
    Datum upisa : 07.03.2013
    Reputation : 1500
    Points : 15000

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Moravac Ned 12 Jan 2014, 9:55 pm

    Nevena ::
    Nevena ::Ovi proroci samo plase i zamlacuju narod. Evo ja cu biti prorok i reci cu da ce u 2014 poskupeti struja i da ce jedna poznata licnost umreti i da ce se podici nivo mora 1mm zbog globalnog otopljavanja. Videcemo da li sam pogodila.  javlja mi se 

    Volim Sumahera zato sto je tako dobar i jednostavan covek i pored tolike slave koju ima. Nadam se da se uopste nece ostvariti moje prorocanstvo koje sam ovde gore napisala.  suzice 
    Nevena, umrece mnoge poznate licnosti, to je neizbezno, kao sto ce se roditi mnogi poznati u buducnosti. Shumi ce preziveti ali koliko ce biti zivahan to je tesko reci ?!


     citati


    _________________
    ...ko oka 2
    Imperator
    Imperator
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vaga
    Broj poruka : 24065
    Godina : 343
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 29.10.2011
    Reputation : 1402
    Points : 25471

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Imperator Pon 02 Jun 2014, 7:27 pm

    Zajebali su se. Zamalo da se svi podavimo. Niišta nas ne sme iznenaditi osim šiptara i velike kiše.
    Lana
    Lana
    Maska
    Maska


    Ženski
    Broj poruka : 23420
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 04.05.2009
    Reputation : 1415
    Points : 26334

    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Lana Uto 03 Jun 2014, 11:23 am

    Imperator ::Zajebali su se. Zamalo da se svi podavimo. Niišta nas ne sme iznenaditi osim šiptara i velike kiše.


    ...i vulkana u Makedoniji...jos ako i Avala proradi, qq nama svima na planeti, a i sire  smeh 

    Sponsored content


    Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot... Empty Re: Šta vreba u 2014: Proroci najavljuju smrtonosni virus, treći svetski rat, globalni bankrot...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon 06 Maj 2024, 7:04 pm