Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


+20
Grazia
Imperator
zjovan29
LADYY
Doris
klara
Mali Zeleni Zmaj
faraonn
DvT
anja_x
Astra***
Frida
montoya
Lana
Man From The Crypton
Ellen
mari47
RickBlaine
lavicazar
joiv
24 posters

    Da li si siguran ko sam?

    joiv
    joiv
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 11
    Godina : 43
    Lokacija : malo dalje
    Datum upisa : 20.10.2010
    Reputation : 1
    Points : 14

    žalosna Da li si siguran ko sam?

    Počalji od joiv Ned 05 Dec 2010, 2:40 pm

    Imamo slucajeve vezivanja za osobu sa foruma. Cesto delimo razne informacije sa tom osobom. Porodicne slike, bitne dogadjaje, neke sitne razmirice sa prijateljima iz RL...
    Sve to pricamo i pisemo verujuci da je ta osoba zaista onakva kakvom se predstavlja.
    Sta kad ispliva sve na povrsinu i shvatis da je cela prica sa strane virtuelnog prijatelja bila izmisljena, kada shvatis da su se na drugim forumima pojavili tvoji postovi i tvoje slike... kada shvatis da sve sto si ispricao vise nije tvoj zivot vec zivot te osobe... kradja virtuelnog identiteta...
    Postavljam sa razlogom, zahvaljujuci drugim forumasima otkriveno je ovakvo ponasanje na forumu i tesko pade saznanje da mozda takve osobe skitaju i dalje po drugim forumima i tamo dovode u zabludu neke iskrene i dobre ljude.
    Za sve nas koji smo nekad isuvise iskreni, dobri a na kraju ispadnemo naivni ili budale tema koja se nadam moze izdrzati i pomoci u razotkrivanju onih koji su sve samo ne prijatelji i dobronamerni.
    Izvolite iznesite svoje sumnje i iskustva...
    lavicazar
    lavicazar
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Lav
    Broj poruka : 57
    Lokacija : Tamo gde mi je lepo
    Datum upisa : 05.12.2010
    Reputation : 7
    Points : 72

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od lavicazar Ned 05 Dec 2010, 2:50 pm

    Ja tebe znam, znam i jos puno drugih koji su ovde, necu da pricam ko.
    I mislim da ni sa kim ne treba deliti intimu i RL, lepo je dok ste oboje virtuelni prijatelji, postaje neocekivan udarac kad se sazna prevara. Nije u redu krasti tudj zivot, ali onda ta osoba nema svoj zivot, vec joj se tudj zivot cini zanimljivim pa ga tako prisvaja u virtuelnom svetu.
    RickBlaine
    RickBlaine
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Muški
    Ribe
    Broj poruka : 655
    Godina : 54
    Lokacija : Kingston Jamaica (in my dreams)
    Posao/dokolice : U prvom se ne nalazim u drugom ne snalazim :(
    Raspoloženje : Trudim se ........ :)))))
    Datum upisa : 28.11.2010
    Reputation : 74
    Points : 713

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od RickBlaine Ned 05 Dec 2010, 3:10 pm

    Evo vako, ja sam čovek koji voli istinu i to je jedino što nudim, a potrebno mi je bilo vreme da u životu shvatim da je istina najbolja i najjednostavnija.
    Kome je do laganja, neka laže, meni niko ništa ne može ................. a to što će se zakititi "mojim perjem" evo isekoh se zbog toga ma daj
    joiv
    joiv
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 11
    Godina : 43
    Lokacija : malo dalje
    Datum upisa : 20.10.2010
    Reputation : 1
    Points : 14

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od joiv Ned 05 Dec 2010, 3:16 pm

    Da, poznajes ali da li si sigurna ko sam? Da li smatras da je tvoj virtuelni lik toliko bezbedan i siguran da ja nikako necu moci jednog dana kao neki mozda psihicki bolesnik zakucati na tvoja vrata? Pratiti te? Pronaci tvoj broj tel.?
    Ako sam u stanju biti opcinjena tvojim VL zasto mi ne bi palo na pamet da u sve to upetljam i tvoj RL?
    RickBlaine
    RickBlaine
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Muški
    Ribe
    Broj poruka : 655
    Godina : 54
    Lokacija : Kingston Jamaica (in my dreams)
    Posao/dokolice : U prvom se ne nalazim u drugom ne snalazim :(
    Raspoloženje : Trudim se ........ :)))))
    Datum upisa : 28.11.2010
    Reputation : 74
    Points : 713

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od RickBlaine Ned 05 Dec 2010, 3:39 pm

    Pa ja ću sve to sam da ti dam .......... što da se mučiš ............. problem imaju ljudi koji vode dvostruki život .............. a budala će te pronaći i u RL i na netu!
    lavicazar
    lavicazar
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Lav
    Broj poruka : 57
    Lokacija : Tamo gde mi je lepo
    Datum upisa : 05.12.2010
    Reputation : 7
    Points : 72

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od lavicazar Ned 05 Dec 2010, 3:49 pm

    joiv ::Da, poznajes ali da li si sigurna ko sam? Da li smatras da je tvoj virtuelni lik toliko bezbedan i siguran da ja nikako necu moci jednog dana kao neki mozda psihicki bolesnik zakucati na tvoja vrata? Pratiti te? Pronaci tvoj broj tel.?
    Ako sam u stanju biti opcinjena tvojim VL zasto mi ne bi palo na pamet da u sve to upetljam i tvoj RL?

    Pa ak bi stalno o tome razmisljala upss..... ebes onda net ;)
    A delujes mi normalno, kezzzz a sto bi ti pratila mene :a125: kad ja ni ne pricam o sebi eureka
    mari47
    mari47
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Ženski
    Ovan
    Broj poruka : 12805
    Lokacija : Niš
    Raspoloženje :
    Datum upisa : 05.04.2010
    Reputation : 677
    Points : 13533

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od mari47 Ned 05 Dec 2010, 3:56 pm

    Joiv, Lavice, samo opušteno....znate i same o čemu ja
    govorim stalno! I nije me praksa demantovala....Na žalost, ja ne umem da živim u dva lika, i sama sa sobom nisam uvek sigurna a kamoli da kopiram nekog ma u kom smislu....Volim vas obe i stojim iza toga hello!
    joiv
    joiv
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 11
    Godina : 43
    Lokacija : malo dalje
    Datum upisa : 20.10.2010
    Reputation : 1
    Points : 14

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od joiv Ned 05 Dec 2010, 4:04 pm

    Pa ne znam, ali osecas se prevarenim, ne da ti je tesko zbog toga sto ta persona nije takva kakva je, vec sto shvatis da ima takvih ljudi koji ti se cine normalnim i ti se postavis kao prijatelj a kasnije shvatis da se ona smejala i ismejavala svaku tvoju poruku. Setim se razgovora sa tom osobom, gde sam joj pricala o nekim stvarima za koje sam milsila da joj se desavaju... slala poruke da bih je ohrabrila, utesila ili podrzala... a ona na to gledala kao na gluposti neke budale koja se primila na njenu izmisljenu, srecnu ili tugaljivu zivotnu situaciju. Bas da je svejedno i nije...
    mari47
    mari47
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Ženski
    Ovan
    Broj poruka : 12805
    Lokacija : Niš
    Raspoloženje :
    Datum upisa : 05.04.2010
    Reputation : 677
    Points : 13533

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od mari47 Ned 05 Dec 2010, 4:08 pm

    joiv ::Pa ne znam, ali osecas se prevarenim, ne da ti je tesko zbog toga sto ta persona nije takva kakva je, vec sto shvatis da ima takvih ljudi koji ti se cine normalnim i ti se postavis kao prijatelj a kasnije shvatis da se ona smejala i ismejavala svaku tvoju poruku. Setim se razgovora sa tom osobom, gde sam joj pricala o nekim stvarima za koje sam milsila da joj se desavaju... slala poruke da bih je ohrabrila, utesila ili podrzala... a ona na to gledala kao na gluposti neke budale koja se primila na njenu izmisljenu, srecnu ili tugaljivu zivotnu situaciju. Bas da je svejedno i nije...

    Pa izvuci neku pouku iz tog slučaja, moj ti je najdobronamerniji
    savet, mila pisamce
    lavicazar
    lavicazar
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Lav
    Broj poruka : 57
    Lokacija : Tamo gde mi je lepo
    Datum upisa : 05.12.2010
    Reputation : 7
    Points : 72

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od lavicazar Ned 05 Dec 2010, 4:14 pm

    joiv ::Pa ne znam, ali osecas se prevarenim, ne da ti je tesko zbog toga sto ta persona nije takva kakva je, vec sto shvatis da ima takvih ljudi koji ti se cine normalnim i ti se postavis kao prijatelj a kasnije shvatis da se ona smejala i ismejavala svaku tvoju poruku. Setim se razgovora sa tom osobom, gde sam joj pricala o nekim stvarima za koje sam milsila da joj se desavaju... slala poruke da bih je ohrabrila, utesila ili podrzala... a ona na to gledala kao na gluposti neke budale koja se primila na njenu izmisljenu, srecnu ili tugaljivu zivotnu situaciju. Bas da je svejedno i nije...

    I nije.... mrgud
    lavicazar
    lavicazar
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Lav
    Broj poruka : 57
    Lokacija : Tamo gde mi je lepo
    Datum upisa : 05.12.2010
    Reputation : 7
    Points : 72

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od lavicazar Ned 05 Dec 2010, 4:17 pm

    mari47 ::Pa izvuci neku pouku iz tog slučaja, moj ti je najdobronamerniji
    savet, mila pisamce

    Ma najbolje je NE NERVIRATI SE ma daj
    Ellen
    Ellen
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 20347
    Godina : 50
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 13.11.2009
    Reputation : 949
    Points : 25016

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od Ellen Pon 06 Dec 2010, 7:47 pm

    RickBlaine ::Pa ja ću sve to sam da ti dam .......... što da se mučiš ............. problem imaju ljudi koji vode dvostruki život .............. a budala će te pronaći i u RL i na netu!

    Tačno tako.
    Ko ludu priziva na ludu će da natrči i u virtuelnom i u realnom životu.
    Man From The Crypton
    Man From The Crypton
    Velicanstvena Maska
    Velicanstvena Maska


    Muški
    Vaga
    Broj poruka : 7942
    Godina : 43
    Lokacija : Smederevo - Jugovo
    Posao/dokolice : novinar/muzičar
    Raspoloženje : pozitiva...
    Datum upisa : 17.06.2009
    Reputation : 452
    Points : 8389

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od Man From The Crypton Pon 06 Dec 2010, 8:35 pm

    Covek ne moze da bude siguran do kraja u bilo sta , kako u relanom, tako i ovom virutelnom svetu ...
    "Neko to gore vidi sve" , a meni je vazno da sam ja pre Njim cist .. Ti koji se foliraju imaju neki problem(e), a ne ja .. Obazriv sam koliko mislim da treba, imam stvarno neke skroz super virtuelne prijatelje, pa sad sta se desi - desi se ..
    Lana
    Lana
    Maska
    Maska


    Ženski
    Broj poruka : 23420
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 04.05.2009
    Reputation : 1415
    Points : 26334

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od Lana Pon 06 Dec 2010, 9:06 pm

    Sve je za ljude.
    Niko ne zna sta ti misli ni onaj koga gledas u oci, a kamoli onaj koga ne gledas.

    Draga moja, nemoj osecati krivicu, zbog tudjeg bezobrazluka.


    _________________
    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 30943
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31468

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od montoya Pon 06 Dec 2010, 10:11 pm

    Meni je sve jasno kad ponudim makar i "ishitreno" sudar u realu....ko je ko u sustini.Postoje lazi, lazno predstavljanje dok se virthuelno "ganjamo" ali chim se pomene real, cela prica se lagano topi i dobija se prava slika osobe o kojoj je rec...
    joiv
    joiv
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 11
    Godina : 43
    Lokacija : malo dalje
    Datum upisa : 20.10.2010
    Reputation : 1
    Points : 14

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od joiv Uto 07 Dec 2010, 12:44 pm

    Ellen ::Tačno tako.
    Ko ludu priziva na ludu će da natrči i u virtuelnom i u realnom životu.

    Zar je prizivanje lude to sto se poneses kao covek, pruzis nekoliko poruka VP utehe i prihvatis to kao istinu i pomislis kako joj je tesko izboriti se sa tim problemom? Ponesen emocijama reagujes na njenu pricu... onako prijateljski?

    Jedno prizvati a drugo biti covek i ovde kao i u RL. Eto naletela na jednu Anabel na drugom forumu... tesili je kad je trebalo, poradjali se sa njom mnogi, rasle njene cerke, bolovale po bolnicama, umiranje drugarice, razvodi roditelja.... ma svasta nesto... a na kraju, sve izmisljotina a mi koji smo tugovali sa njom ispadali majmuni i on/ona se smejala i sprdala sa nasim recima i osecanjima. Mora da ti zasmeta, bar meni jeste... ne znam ne mogu protiv sebe, ipak sam covek...
    Man From The Crypton
    Man From The Crypton
    Velicanstvena Maska
    Velicanstvena Maska


    Muški
    Vaga
    Broj poruka : 7942
    Godina : 43
    Lokacija : Smederevo - Jugovo
    Posao/dokolice : novinar/muzičar
    Raspoloženje : pozitiva...
    Datum upisa : 17.06.2009
    Reputation : 452
    Points : 8389

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od Man From The Crypton Uto 07 Dec 2010, 12:48 pm

    Normalno da zasmeta kad si normalna osoba, ali zato i treba itekako biti obazriv ..
    mari47
    mari47
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Ženski
    Ovan
    Broj poruka : 12805
    Lokacija : Niš
    Raspoloženje :
    Datum upisa : 05.04.2010
    Reputation : 677
    Points : 13533

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od mari47 Uto 07 Dec 2010, 1:58 pm

    joiv ::
    Zar je prizivanje lude to sto se poneses kao covek, pruzis nekoliko poruka VP utehe i prihvatis to kao istinu i pomislis kako joj je tesko izboriti se sa tim problemom? Ponesen emocijama reagujes na njenu pricu... onako prijateljski?

    Jedno prizvati a drugo biti covek i ovde kao i u RL. Eto naletela na jednu Anabel na drugom forumu... tesili je kad je trebalo, poradjali se sa njom mnogi, rasle njene cerke, bolovale po bolnicama, umiranje drugarice, razvodi roditelja.... ma svasta nesto... a na kraju, sve izmisljotina a mi koji smo tugovali sa njom ispadali majmuni i on/ona se smejala i sprdala sa nasim recima i osecanjima. Mora da ti zasmeta, bar meni jeste... ne znam ne mogu protiv sebe, ipak sam covek...

    Mala moja joiv....Opušteno; sve se vidi sve se zna!
    Tvoja zapažanja zaslužuju reputaciju...eno ti je !
    Iako je sve ovo igra, ni ja ne pristajem da mi neko
    rastura igračke. Ja sam za fer play, pa šta košta... sunce
    joiv
    joiv
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 11
    Godina : 43
    Lokacija : malo dalje
    Datum upisa : 20.10.2010
    Reputation : 1
    Points : 14

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od joiv Uto 07 Dec 2010, 5:27 pm

    mari47 ::Mala moja joiv....Opušteno; sve se vidi sve se zna!
    Tvoja zapažanja zaslužuju reputaciju...eno ti je !
    Iako je sve ovo igra, ni ja ne pristajem da mi neko
    rastura igračke. Ja sam za fer play, pa šta košta... sunce

    Hvala Mari... znala sam da ces razumeti.
    I u pravu si, bitno je da se zna... nismo svi uvek obazrivi. Zanesemo se, povedemo se licnim misljenjem i ne razmisljamo da neko moze biti drugaciji.
    Ellen
    Ellen
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Ženski
    Strelac
    Broj poruka : 20347
    Godina : 50
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 13.11.2009
    Reputation : 949
    Points : 25016

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od Ellen Sre 08 Dec 2010, 8:08 am

    joiv ::

    Jedno prizvati a drugo biti covek i ovde kao i u RL. Eto naletela na jednu Anabel na drugom forumu... tesili je kad je trebalo, poradjali se sa njom mnogi, rasle njene cerke, bolovale po bolnicama, umiranje drugarice, razvodi roditelja.... ma svasta nesto... a na kraju, sve izmisljotina a mi koji smo tugovali sa njom ispadali majmuni i on/ona se smejala i sprdala sa nasim recima i osecanjima. Mora da ti zasmeta, bar meni jeste... ne znam ne mogu protiv sebe, ipak sam covek...


    Sorry , suviše je to za moj ukus.
    Ni u RL se ne poveravam baš mnogo , a i stojim sa obe noge na zemlji pa mi je jasno da je empatija skoro nepostojeća , svako gleda svoje dupe .
    Cela ova priča ti se mogla desiti i u realnom životu i to još uvek nije razlog da se zabijemo u mišije rupe. Evo , ja pojma nemam ko si ti , a opet razmenjujem mišljenje sa tobom , tome ako se ne varam forumi i služe.
    Ako neko ima potrebu da se predstavi drugačije to je njegov problem ( uglavnom u glavi ). Vodeći ovaj forum shvatila sam da je većini ljudi internet beg od realnosti i tako i doživljavam stvari. Privatne poruke ne volim mnogo i odgovori su mi uglavnom oskudni. Sve što treba da znate biće u mojim postovima , a to onda može da zna i čitav univerzum.
    Sve patnje čovek po pravilu izgura sam , svako svoju tugu nosi sa sobom pa tako i ja. Mogu me razočarati oni koje znam godinama al i to je život..... Što manje znam o ljudima koji ostavljaju svoje misli na ovim stranicama manje me boli i to me ne čini manje čovekom!
    Frida
    Frida
    Sarmantna Maska
    Sarmantna Maska


    Ženski
    Ovan
    Broj poruka : 204
    Godina : 48
    Lokacija : pesma
    Datum upisa : 16.08.2010
    Reputation : 36
    Points : 221

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od Frida Sre 08 Dec 2010, 11:41 am

    Imam jednog super prijatelja sa neta,u kontaktu smo vec godinu dana , i ne znam kako smo se uopste zgotivili, nekako je sve islo nekim svojim tokom i fala Bogu nije bilo posledica.
    U principu , jako malo verujem ljudima sa neta , sve uzimam sa rezervom nekada i pogresim, ali koga to jos briga, ne mozemo svi biti u korektnim odnosima, i svi biti simpaticnio jedni drugima.
    U jedno sam sigurna, a citirala bih jednog clana iznad..:-" Istina je najednostavnija".

    Izvor: Ricki....... :flower:
    Astra***
    Astra***
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Broj poruka : 613
    Lokacija : CH,podno Alpi
    Raspoloženje : i sitnica me moze uciniti srecnom
    Datum upisa : 13.10.2010
    Reputation : 62
    Points : 690

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od Astra*** Sre 08 Dec 2010, 2:46 pm

    Ne bih zeljela da neko pomisli da brkam pojmove virtuelno i realno,ali neke stvari su zaista potpuino jednake...pa zar vam se nikad nije desilo u realu da ispadnete budala jer ste nekome pokusavali pomoci,na osnovu njegove jadikovke,a na kraju shvatili da ste vi trebali vise pomoci nego ta osoba.
    Jeste mi se desilo da me neko tako izvoza,samu sebe krivim zato,ne tu osobu,jer ja sam naivno nasjela na necije suze,ali zato sada,sto rece i Ellen,ne ulazim u prepiske,ne zblizavam se,jer svjesna sam svoje slabosti da bih voljela svakome pomoci....svi su mi dragi koji su prijatni prema meni,ali privatnosti vise nema.Da naglasim,ono sto sam stekla prijatelja,oni su to i dalje,ali izbjegavam nova bliska poznanstva......cisto da sacuvam sebe.
    anja_x
    anja_x
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Ženski
    Vodolija
    Broj poruka : 1248
    Godina : 51
    Lokacija : srbija
    Posao/dokolice : pravnik
    Raspoloženje : optimista
    Datum upisa : 01.11.2010
    Reputation : 88
    Points : 1330

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od anja_x Sre 08 Dec 2010, 4:01 pm

    mislim... Ne!
    Licno JA nisam imala nikada neprijatno iskustvo, ali zato znam neke koji jesu. ok, u redu je sada da nekako kroz "neke redice" skontas donekle nesto o nekom sa druge strane, ali da si siguran da je uvek to sto on\ona pise da je istina, to nikako! Postoje ljudi koji zbog nekog svog hendikepa u komunikaciji u RL imaju problem, tim slucajem dalkeo im je lakse da se druze na ovaj nacin. Tu srecu iskrene, manje iskrene ljude i postaju skro "otvoreni" i poverljivi ne znajuci ko je sa druge strane! Postoje i oni koji na sajtovima traze beg od RL, uzive se u pretvaranju i laganju da vise nisu sigurni sta je virtuelni a sta RL za njih.
    I zato nikada nisam sigurna i necu biti....a nemam ni preteranu zelju i kada upoznam nekog na ovaj nacin, da rekla bih...."pretocim" sve u RL.....osim ukoliko neko moje culo govori, oseca da je taj neko iskren, da vredi pogledati ga u oci, popiti mozda kafu.....kazem mozda!
    joiv
    joiv
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Jarac
    Broj poruka : 11
    Godina : 43
    Lokacija : malo dalje
    Datum upisa : 20.10.2010
    Reputation : 1
    Points : 14

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od joiv Sre 08 Dec 2010, 5:29 pm

    Ja citam postove odredjenih ljudi jer su mi isti zabavni i zanima me sta se iz dana u dan desava sa njima. Ne mogu to da prihvatim sa rezervom jer me osoba zaintrigirala i deluje mi sve ok.
    Ok, razliciti stavovi... u sustini mnogi kazu da ih je bas briga sta ce onaj virtuelni prijatelj reci i da to sve uzimaju sa rezervom...
    Cemu onda forumasenje?
    Cemu iznosenje nekih nasih omiljenih pesama, poslovnih i ljubavnih uspeha/problema, zivotnih situacija... cemu onda citanje tudjih postova?


    montoya
    montoya
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 30943
    Godina : 57
    Lokacija : Serbia
    Datum upisa : 01.04.2010
    Reputation : 495
    Points : 31468

    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od montoya Sre 08 Dec 2010, 11:29 pm

    Jedino sto ne razumem definitivno da bilo ko moze da se "primi"( zaljubi u tu osobu) na osnovu tipkanja tastature.Mozda mogu biti zanimljivi sagovornici i nista vise...dok se ne sloze kockice uzivo.Lakse je izaci na ulicu i naci sebi "priliku" jer odmah se sve rasvetli.
    Na ovakav nacin (tipkanjem) se samo idealizuje virtuelna individua i nista vise.
    Sto se tice samog prijateljstva - komunikacije to je vec nesto drugo gde i nije bitan realni susret jer se sve svodi samo na protok informacija...

    Sponsored content


    žalosna Re: Da li si siguran ko sam?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon 29 Apr 2024, 3:30 am