Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!


Join the forum, it's quick and easy

Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!

Maska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maska

druzenje i zabava


+99
Grazia
♥♥♥heartbreakerka♥♥♥
Najda
Moravac
faraonn
Zvjezdica
kit teler
Nikita-Niki
Imperator
Koka
Femina
Nevena
Stole baja
Donna
spica23
gvinetvb
Rainy
snowwhite
No ordinary girl
suzyf
anaekn
Vesna
pipistrela
Yellosasha
ninic86
Vila Ravijojla
bimboje
MilaA
Cvetak zanovetak
muamera
Ellen
RickBlaine
vitez
Astra***
dijana dixi
jasmina
tamoneki
Thinkerbell
nekatamo
Egzaltacija Mjeseca
Afrika
Godsend89
Sapat Koji Hoda
Tigrica
Boris968
marica
Radmila M.
DirtyDejana
Annabel_Lee
montoya
KANA
karamela
Kosmos
artistic_eye
ENA
WhiteWitch
sanjalica
Jola
Kanonada
Riverdance
zvrk
Alexandra1973
Tasha91
Bubica
1968
Otmena Prostakusa
gocacar
Krupnooka
Ziksi
Lana
bojana_bubi
mir_ella72
JOGURT
zagrebcanka
doree
jelena83
cherrydjuki
lud pa nema kud
Schnuffel
Ulpijana
katja91
ELA
doroteja
gole75
zvezdica
dOoshka
Sexy-ambrosia
capellini
feniks
Jasna
Rade61
kosooka
Digi-Grobar
K-pax
Zika 47
Man From The Crypton
valerija_messalina
Enigma
jasna ko dan
103 posters

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Sapat Koji Hoda
    Sapat Koji Hoda
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Vaga
    Broj poruka : 1143
    Godina : 42
    Lokacija : Lokalno Regionalno Metropolski Svetska
    Datum upisa : 20.07.2010
    Reputation : 50
    Points : 1154

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Sapat Koji Hoda Sre 22 Sep 2010, 4:05 pm

    Ajde i ja da vidim kako me vidis druze Cap vino

    Beograd, 24.09.1981. Četvrtak 21:30
    capellini
    capellini
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 15462
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Chuvar plaze
    Raspoloženje : Cinik
    Datum upisa : 23.05.2009
    Reputation : 2219
    Points : 17859

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od capellini Čet 23 Sep 2010, 9:14 pm

    Sapat ti si drustveno i samostalno bice u isti mah. Obozavas svoju slobodu ali nisi usamljenik nego naprotiv, volis da budes u drustvu i to zapazen. Ti osvajas svim sredstima, sirok ti je dijapazon, od strasti, flertovanja do decije naivnosti. Kad ti se svidi zena u stanju si da joj pruzis nezaboravne trenutke, prepune romantike, koje retko ko moze. Volis paznju i to da te ozbiljno shvataju. Umes da ocaras otmenoscu i postovanjem. Volis atraktivne zene, nemas protiv ako su poznate, rado ih pokazujes mada to nije uslov da bi se tebi svidele. Izuzetan si suprug i otac. Prema deci se postavljas kao autoritet i jako ces se ljutiti ako ne postuju tvoje savete.
    Pravedan si blagonaklon ali ponekad neoducan i napravis po koju gresku zbog nepaznje i govorljivosti. Svestan si originalan ali ponekad malcice lakomislen i neodgovoran, pa ti se provuce pad koncentracije. Moj ti je savet u poslu bezi od planiranja sa novcem, marketing je polje gde si najjaci !!
    Godsend89
    Godsend89
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Muški
    Lav
    Broj poruka : 818
    Godina : 34
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Student ;)
    Raspoloženje : :)
    Datum upisa : 20.09.2010
    Reputation : 62
    Points : 856

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Godsend89 Sub 25 Sep 2010, 4:32 pm

    Beograd, 12.08.1989. 00:05 Very Happy (za dan ne znadem o,0)
    Sapat Koji Hoda
    Sapat Koji Hoda
    Prefinjena Maska
    Prefinjena Maska


    Muški
    Vaga
    Broj poruka : 1143
    Godina : 42
    Lokacija : Lokalno Regionalno Metropolski Svetska
    Datum upisa : 20.07.2010
    Reputation : 50
    Points : 1154

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Sapat Koji Hoda Sub 25 Sep 2010, 10:28 pm

    Hvala druze Cap! :9902:

    Rekao bih da si pogodio moje misljenje i stav o sebi... :445:

    Bye!

    P.S. Zaboravi da mi kazes podznak... Strelac ?
    capellini
    capellini
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 15462
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Chuvar plaze
    Raspoloženje : Cinik
    Datum upisa : 23.05.2009
    Reputation : 2219
    Points : 17859

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od capellini Ned 26 Sep 2010, 12:51 am

    Sapat Koji Hoda ::Hvala druze Cap! :9902:

    Rekao bih da si pogodio moje misljenje i stav o sebi... :445:

    Bye!

    P.S. Zaboravi da mi kazes podznak... Strelac ?


    Nisam kuci, pogledacu sutra kad dodjem, ne bih rekao da si strelac u podznaku ali moguce je, secam da ti je prva kuca odnosno mesec u znaku Lava.
    capellini
    capellini
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 15462
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Chuvar plaze
    Raspoloženje : Cinik
    Datum upisa : 23.05.2009
    Reputation : 2219
    Points : 17859

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od capellini Uto 28 Sep 2010, 12:21 am

    Tvoj podznak je BLIZANCI. Neko ko ti je radio je sigurno prernebregnuo da se za rodjene posle leta 1981. oduzima dva sata, zbog tadasnjeg racunanja vremena. (dodaje je 1,22 sata za BG zbog rastojanja od Grinicha) Za rodjene do tada se oduzima 1 sat.
    Godsend89
    Godsend89
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Muški
    Lav
    Broj poruka : 818
    Godina : 34
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Student ;)
    Raspoloženje : :)
    Datum upisa : 20.09.2010
    Reputation : 62
    Points : 856

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Godsend89 Uto 28 Sep 2010, 2:04 am

    Godsend89 ::Beograd, 12.08.1989. 00:05 Very Happy (za dan ne znadem o,0)
    Hej pa sta bi samnom :/
    Ne kontam da li je ovaj post iznad u vezi mene...ako jeste - kak'i sam? Very Happy
    capellini
    capellini
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 15462
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Chuvar plaze
    Raspoloženje : Cinik
    Datum upisa : 23.05.2009
    Reputation : 2219
    Points : 17859

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od capellini Uto 28 Sep 2010, 2:07 am

    Nije, to je za Shapata koji hoda. Nisam stigao, bice i tvoj gotov za dan dva, nema ljutis i otvori pp , to ti je pravugaonik pored log out

    vino
    capellini
    capellini
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 15462
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Chuvar plaze
    Raspoloženje : Cinik
    Datum upisa : 23.05.2009
    Reputation : 2219
    Points : 17859

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od capellini Sre 29 Sep 2010, 3:09 pm

    Godsend, evo nas dvojice, izvini nisam mogao ranije. Ti si nravno Lav, sa podnakom u Blizancima i mesecom u strelcu.

    Ako na ovom svetu postoji zavodnik to si ti. Imas izrazen istarzivacki i avanturisticki duh. Tebi je kofer uvek pun i spreman si da se otisnes bilo gde te zelje i sitacije noseTi si gotovo nestvarna mesavina sarma, culnosti, ljubaznosti, razumevanja i hipnotickog pogleda. Tebi je zaista tesko odoleti. Vrlo je moguce da se ozenis strankinjom jer je egzotika koja takav odnos donosi pravi magnet za tebe. Sa tobom se konzervativne osobe nece nauzivati ali zato one druge itekako hoce. Tvoje ideje za provod i zabavu svake vrste su neizcrpne. Menjaces kuce i stanove kao i mesta zivljenja. Imaces decu koju ces iskreno voleti ali neces dozvoljavati da ti ona sputavaju zivot. Nisi maneken skromnosti ali znas da zastitis slabije. Svesna si, originalna osoba, ne trpis prosek oko sebe ali znas biti neodgovoran kad su neke nevazne stvari po tebiu pitanju. Sujete imas za izvoz na zahtevno trziste. Umes da budes strpljiv kad nesto jako zelis, u stanju si da se pritajis i cekas dok ti plen ne dopadne u otvorena usta.
    Godsend89
    Godsend89
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Muški
    Lav
    Broj poruka : 818
    Godina : 34
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Student ;)
    Raspoloženje : :)
    Datum upisa : 20.09.2010
    Reputation : 62
    Points : 856

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Godsend89 Sre 29 Sep 2010, 4:53 pm

    capellini ::Godsend, evo nas dvojice, izvini nisam mogao ranije. Ti si nravno Lav, sa podnakom u Blizancima i mesecom u strelcu.

    Ako na ovom svetu postoji zavodnik to si ti. Imas izrazen istarzivacki i avanturisticki duh. Tebi je kofer uvek pun i spreman si da se otisnes bilo gde te zelje i sitacije noseTi si gotovo nestvarna mesavina sarma, culnosti, ljubaznosti, razumevanja i hipnotickog pogleda. Tebi je zaista tesko odoleti. Vrlo je moguce da se ozenis strankinjom jer je egzotika koja takav odnos donosi pravi magnet za tebe. Sa tobom se konzervativne osobe nece nauzivati ali zato one druge itekako hoce. Tvoje ideje za provod i zabavu svake vrste su neizcrpne. Menjaces kuce i stanove kao i mesta zivljenja. Imaces decu koju ces iskreno voleti ali neces dozvoljavati da ti ona sputavaju zivot. Nisi maneken skromnosti ali znas da zastitis slabije. Svesna si, originalna osoba, ne trpis prosek oko sebe ali znas biti neodgovoran kad su neke nevazne stvari po tebiu pitanju. Sujete imas za izvoz na zahtevno trziste. Umes da budes strpljiv kad nesto jako zelis, u stanju si da se pritajis i cekas dok ti plen ne dopadne u otvorena usta.
    O moj boze!!! Oko 80% stvari je istina...ali kako?
    Radis li natalne karte? Ranije se nisam zanimao za to, ali sad...
    Hmmm... Nametnuti nacin zivota me je malo izmenio ali bukvalno si pogodio vecinu stvari o.0
    capellini
    capellini
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 15462
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Chuvar plaze
    Raspoloženje : Cinik
    Datum upisa : 23.05.2009
    Reputation : 2219
    Points : 17859

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od capellini Sre 29 Sep 2010, 11:02 pm

    Ne radim natalne karte, sve je intuicija, drugim recima, znam te tico... Very Happy
    Afrika
    Afrika
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Devica
    Broj poruka : 26
    Godina : 37
    Lokacija : Srbija
    Datum upisa : 25.08.2010
    Reputation : 3
    Points : 24

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Afrika Pon 11 Okt 2010, 4:21 am

    Ako mogu i ja da saznam nesto vise o sebi .

    Beograd 6.09.1986 , ponedeljak 20 h

    :13:
    Egzaltacija Mjeseca
    Egzaltacija Mjeseca
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Vodolija
    Broj poruka : 50
    Godina : 35
    Lokacija : Hrvatska
    Datum upisa : 10.10.2010
    Reputation : 13
    Points : 63

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Egzaltacija Mjeseca Uto 12 Okt 2010, 1:57 pm

    capellini ::Ostavi ti datum, sat i mjesto rodjenja da te malo ocenimo po pitanju mjeseca i prve kuce ...

    vino

    Samo izvoli natalna mi je u potpisu. :665: :00990:
    capellini
    capellini
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 15462
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Chuvar plaze
    Raspoloženje : Cinik
    Datum upisa : 23.05.2009
    Reputation : 2219
    Points : 17859

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od capellini Uto 12 Okt 2010, 3:14 pm

    Kao sto si sama rekla, narocito je za zenu bitna ta prva kuca, odnosno polozaj mjeseca u trenutku rodjenja. Ta Vaga rukovodi tvojim emocijama, cini od tebe njeznu, veselu i drustvenu osobu. Ti uvjek pratis modne trendove, volis se dopadati ljudima i naravno uspjevas u tome. Ako je muskarac suptilan i pazljiv ima velike sanse kod tebe, a ko zna sta ti volis i sta da ti pokloni, posao je gotov i zakljucen. Posjedujes jaku licnost, neovisnu, spremna si za pokret i pustolovinu u svakom momentu. Sloboda je tvoje prezime ali ne iskljucuje obitelj i puno brige i njeznosti prema djeci.
    Iako si misleca persona, sa vecito nekim novim i starim vizijama, kod tebe bukti vatra i moguci su uvjek nagli zaokreti.
    Ta kombinacija Vodenjaka i Skorpije mi je i te kako poznata i sam se borim sa tim i pokusavam izaci na kraj, sa te dvije krajnosti. Tebe se najbolje upucavati tako da taj bude ekstravagantan i da te ne primjecuje bar prvo vrijeme...

    mislim...
    Egzaltacija Mjeseca
    Egzaltacija Mjeseca
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Vodolija
    Broj poruka : 50
    Godina : 35
    Lokacija : Hrvatska
    Datum upisa : 10.10.2010
    Reputation : 13
    Points : 63

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Egzaltacija Mjeseca Uto 12 Okt 2010, 4:50 pm

    capellini ::Kao sto si sama rekla, narocito je za zenu bitna ta prva kuca, odnosno polozaj mjeseca u trenutku rodjenja. Ta Vaga rukovodi tvojim emocijama, cini od tebe njeznu, veselu i drustvenu osobu. Ti uvjek pratis modne trendove, volis se dopadati ljudima i naravno uspjevas u tome. Ako je muskarac suptilan i pazljiv ima velike sanse kod tebe, a ko zna sta ti volis i sta da ti pokloni, posao je gotov i zakljucen. Posjedujes jaku licnost, neovisnu, spremna si za pokret i pustolovinu u svakom momentu. Sloboda je tvoje prezime ali ne iskljucuje obitelj i puno brige i njeznosti prema djeci.
    Iako si misleca persona, sa vecito nekim novim i starim vizijama, kod tebe bukti vatra i moguci su uvjek nagli zaokreti.
    Ta kombinacija Vodenjaka i Skorpije mi je i te kako poznata i sam se borim sa tim i pokusavam izaci na kraj, sa te dvije krajnosti. Tebe se najbolje upucavati tako da taj bude ekstravagantan i da te ne primjecuje bar prvo vrijeme...

    mislim...

    Sad te ništa ne razumjem,jesi li ti mislio na petu kuću koja mi počinje u vagi,ili si mislio na mjesec u vagi,,ako si mislio na mjesec nije mi u vagi nego u škorpiji,
    a prva kuća mi je u raku na 7°,a i druga također počinje u raku.?! mislim...
    nekatamo
    nekatamo
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Lav
    Broj poruka : 413
    Godina : 43
    Lokacija : BGD
    Posao/dokolice : Arhitekta u dokolici :)
    Raspoloženje : Dobro :)
    Datum upisa : 11.10.2010
    Reputation : 35
    Points : 442

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od nekatamo Uto 12 Okt 2010, 4:59 pm

    04.08.1980. 16:15, Beograd Smile
    capellini
    capellini
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 15462
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Chuvar plaze
    Raspoloženje : Cinik
    Datum upisa : 23.05.2009
    Reputation : 2219
    Points : 17859

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od capellini Uto 12 Okt 2010, 7:49 pm

    Mjesec sam izracunao prema tabeli Elizabete Lukic Zeljug ovako : Za 1. mjesec 1989. u tabeli stoji numera 15,2 na nju se dodaje datum 29, jer si rodjena 29. Sjecnja. Kad saberemo ta dva broja dobijemo 44,2 koji je u tabeli od 43,7 do 46... u jbt. Skorpija, izvini, previd ! Sad sam se umackao ali ajde da vadimo kestenje i dodamo predhodnom tekstu da si veoma eroticna i senzualna zena i da znas koristti urodjeno stecene tajne ljubavne igre i u druge svrhe. Volis frajere drzati u neizvjesnosti ne bi li stalno mogla da ih osvajas i tako se potvrdjujes. Tvoje kuca je krcata antikvitetima, sto nasledjenim sto stecenim. Ne bih se zacudio da budes zena od karijere pored nekog koji takodje ima visok polozaj na drustvenoj ljestvici.

    Sorry again

    :008790:
    capellini
    capellini
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 15462
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Chuvar plaze
    Raspoloženje : Cinik
    Datum upisa : 23.05.2009
    Reputation : 2219
    Points : 17859

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od capellini Uto 12 Okt 2010, 8:14 pm

    nekatamo ::04.08.1980. 16:15, Beograd Smile


    Ovo je Lav sa podznakom u Strelcu i Mesecom u Biku. Raznobojna kombinacija. Ostroumna osoba, nezna, vesela, strastvena, ponekad lenja i spora, narocito kad je zahvati melanholija. Kad je uhvate bubice letargije povuce se u svoj kutak i ne zeli razgovarati. Erotiku i erotske igre treba u odredjenim kolicinima i kad je raspolozena, nije od onih koji uvek skacu na amorovu strelu. Dobro i realno procenjuje ljude i situacije i predvidja dogadjanja. Lukava je, sarmantna, voli da dominira u vezi ali i u drugim segmentima zivota. Voli izazove, zna biti sarkasticna i kriticna prema onome sto je nervira. Sujete ima za izvoz, uspeva da se izbori sa njom svojom inteligencijom. U ulozi majke je najboja na svetu. Deca uzivaju u njenom toplom krilu i neznostima kojima ih obasipa.
    nekatamo
    nekatamo
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Lav
    Broj poruka : 413
    Godina : 43
    Lokacija : BGD
    Posao/dokolice : Arhitekta u dokolici :)
    Raspoloženje : Dobro :)
    Datum upisa : 11.10.2010
    Reputation : 35
    Points : 442

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od nekatamo Uto 12 Okt 2010, 9:45 pm

    Hvala na brzom odgovoru :33/66:
    Egzaltacija Mjeseca
    Egzaltacija Mjeseca
    Nova Maska
    Nova Maska


    Ženski
    Vodolija
    Broj poruka : 50
    Godina : 35
    Lokacija : Hrvatska
    Datum upisa : 10.10.2010
    Reputation : 13
    Points : 63

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Egzaltacija Mjeseca Uto 12 Okt 2010, 10:57 pm

    capellini ::Mjesec sam izracunao prema tabeli Elizabete Lukic Zeljug ovako : Za 1. mjesec 1989. u tabeli stoji numera 15,2 na nju se dodaje datum 29, jer si rodjena 29. Sjecnja. Kad saberemo ta dva broja dobijemo 44,2 koji je u tabeli od 43,7 do 46... u jbt. Skorpija, izvini, previd ! Sad sam se umackao ali ajde da vadimo kestenje i dodamo predhodnom tekstu da si veoma eroticna i senzualna zena i da znas koristti urodjeno stecene tajne ljubavne igre i u druge svrhe. Volis frajere drzati u neizvjesnosti ne bi li stalno mogla da ih osvajas i tako se potvrdjujes. Tvoje kuca je krcata antikvitetima, sto nasledjenim sto stecenim. Ne bih se zacudio da budes zena od karijere pored nekog koji takodje ima visok polozaj na drustvenoj ljestvici.

    Sorry again

    :008790:


    Nema problema,hvala puno na analizi.

    Samo mi objasni ovo podcrtano i podebljano to nerazumjem misliš na naglašenog jarca ili...


    :13:
    capellini
    capellini
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 15462
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Chuvar plaze
    Raspoloženje : Cinik
    Datum upisa : 23.05.2009
    Reputation : 2219
    Points : 17859

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od capellini Uto 12 Okt 2010, 11:05 pm

    Misli se da volis stare i vrijedne predmete i da ti je dom pun toga, nesto si nasledila, nesto ces sama steci... da li je sad jasnije ? Nista posebno.

    vino
    Thinkerbell
    Thinkerbell
    Sarmantna Maska
    Sarmantna Maska


    Ženski
    Devica
    Broj poruka : 363
    Godina : 36
    Lokacija : Srbija
    Raspoloženje : 365/52/12/7/24...smile
    Datum upisa : 15.09.2010
    Reputation : 52
    Points : 390

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Thinkerbell Sre 13 Okt 2010, 12:08 pm

    15.09.1987 Zenica...meni niko nikad nije gatao,gledao u dlan,šolju,proricao sudbinu i sl...ajde da vidimo šta vi kažete.

    Capellini :
    Nisi ostavila sat rodjenja ali pokusacemo bez toga. Ovde kaze da si inteligentna, svestranih interesovanja i da stalno potiskujes svoju zenstvenost. Avanture te zabavljaju ali samo da bi proverila svoj osvajacki asortiman. Tezis skladnom i mirnom zivotu. Iznad svega volis svoje toplo ognjiste i najbolje se osecas u njemu ili blizini doma. Ponekad odes na kraci put ali se brzo vracas. Ne volis nagle promene i neprijatna iznenadjenja. Ponekad previse oklevas, predomisljas se i dugo trazis resenje. Analiziras u beskraj i neodlucna si kad treba zagristi ili ili. U vezi ostavjas njemu da donosi odluke. Osvojice te onaj ko izmislja neverovatne price sa sobom kao glavnim junakom ali ako primetis agresiju kod njega bilo prema kome, izgubices se u vidu lastinog repa. Volis da setkas okolo ali ne predaleko od kuce.
    capellini
    capellini
    Savrsena Maska
    Savrsena Maska


    Muški
    Vodolija
    Broj poruka : 15462
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd
    Posao/dokolice : Chuvar plaze
    Raspoloženje : Cinik
    Datum upisa : 23.05.2009
    Reputation : 2219
    Points : 17859

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od capellini Sre 13 Okt 2010, 11:29 pm

    Afrika ::Ako mogu i ja da saznam nesto vise o sebi .

    Beograd 6.09.1986 , ponedeljak 20 h

    :13:

    Nisi bas Crnkinja ali si vesela i ljupka, volis drustvo i zabave, pratis modne trendove i moras imati prva neki novitet koji dolazi. Volis da se dopadas ali nisi nametljiva. Ako je tip nezan prema tebi ako se otvara za cvece i male umetnicke predmete, neces mu dugo odoleti. Sjajna si majka, izvrstan pedagog, uvek znas sta je potrebno tvom mezimcu. Pedantna si, dosledna, ponekad preterujes u analiticnosti i detaljisanju. S tobom nikad nije dosadno, veciti si lovac na iskusenja i dobru zabavu. Svoju slobodu cenis iznad svega, tako da partneru nikad ne odajes sve o sebi. Dk volis volis do koske, kad to prestane tesko ce te neko zadrzati u novim prostranstvima gde ces traziti utociste. Volis vodu i izlezavanje pored vode. Ne patis od skromnosti, volis da si glavna i volis da osvajas. Umes da merkas dugo i da se prikradas ali kad skocis, plen je tvoj bez svake sumnje...pazi samo da divljac ne bude prevelika, mozes da pokvaris stomak ili se nabodes na rogove.
    Devica, podznak Ovan, mesec u Vagi
    Thinkerbell
    Thinkerbell
    Sarmantna Maska
    Sarmantna Maska


    Ženski
    Devica
    Broj poruka : 363
    Godina : 36
    Lokacija : Srbija
    Raspoloženje : 365/52/12/7/24...smile
    Datum upisa : 15.09.2010
    Reputation : 52
    Points : 390

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Thinkerbell Čet 14 Okt 2010, 8:46 pm

    Hvala na brzom odgovoru... :432164:
    nekatamo
    nekatamo
    Harizmaticna Maska
    Harizmaticna Maska


    Ženski
    Lav
    Broj poruka : 413
    Godina : 43
    Lokacija : BGD
    Posao/dokolice : Arhitekta u dokolici :)
    Raspoloženje : Dobro :)
    Datum upisa : 11.10.2010
    Reputation : 35
    Points : 442

    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od nekatamo Pet 15 Okt 2010, 12:31 pm

    Jel može još i jedan datum? stitko

    Muškarac
    14.06.1971

    22:30, Sisak, HR

    Sponsored content


    Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste... - Page 12 Empty Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 3:45 pm